0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 92586

Büyük Yunanistan Turu

Selanik Kavala Parga Yanya Kalambaka Meteora

Yunanistan turlarının en güzeli sizi bekliyor! Volos kıyılarından Meteora’nın erişilmez zirvelerine ve Selanik’in tavernalarına uzanan uygun fiyatlı Büyük Yunanistan turu fırsatlarını kaçırmayın!

 • Geleneksel Evler - Parga

  Geleneksel Evler - Parga

 • Kent Manzarası - Parga

  Kent Manzarası - Parga

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Panagia Adası - Parga

  Panagia Adası - Parga

 • Restoranlar - Parga

  Restoranlar - Parga

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Sarakiniko Plajı - Parga

  Sarakiniko Plajı - Parga

 • Göl Kıyıları - Yanya

  Göl Kıyıları - Yanya

 • Kent Manzarası - Yanya

  Kent Manzarası - Yanya

 • Fethiye Camii - Yanya

  Fethiye Camii - Yanya

 • Manastırlar - Meteora

  Manastırlar - Meteora

 • Günbatımı Manzarası - Meteora

  Günbatımı Manzarası - Meteora

 • Büyük İskender Heykeli - Selanik

  Büyük İskender Heykeli - Selanik

 • St. Pavlo Kilisesi - Selanik

  St. Pavlo Kilisesi - Selanik

 • Tavernalar - Selanik

  Tavernalar - Selanik

 • Atatürk'ün Evi - Selanik

  Atatürk'ün Evi - Selanik

 • Beyaz Kule Manzarası - Selanik

  Beyaz Kule Manzarası - Selanik

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Büyük Yunanistan Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Muzaffer Kütük

Muzaffer Kütük

Turdan çok memnun kaldık özellikle rehber çok bilgili ve yardımsever bir kişiydi. Kendisine bu güzel geziden dolayı teşekkür ediyoruz.

Tuba Funda Yener

Tuba Funda Yener

Tur rehberimizden çok ama çok memnun kaldım.

Selanik

Yunanistan'ın en büyük ikinci kenti olan Selanik, son yıllarda yurtdışı turları arasında popüler olan destinasyonlar arasında yer alıyor. Tarihte çok önemli olan birçok düşünce ve sanat adamının yaşadığı, ilham aldığı bir yer olan Selanik, aynı zamanda Atatürk'ün de doğduğu şehir olması nedeniyle Türkiye için de büyük öneme sahiptir. Yunanistan'ın kültürel bakımdan merkezi sayılan Selanik turlarında pek çok kültürel aktiviteye de şahit olabilirsiniz.

Roma'dan Bizans'a, Antik Yunan Dönemi'nden Osmanlı'ya sayısız medeniyetin izlerini görebileceğiniz Selanik gezisinde, çok eski dönemlerden kalan kiliseler, tapınaklar, önemli kalıntılar görebilirsiniz. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra, önemli bir liman şehri olan Selanik, eğlence hayatıyla da birçok ziyaretçinin gönlünde yer edinir. Ege'yi bir de diğer tarafından görmek ve gezmek için Selanik turu fırsatlarını kaçırmayın.

Selanik’te Gezilecek Yerler

Köklü bir geçmişe sahip olan Selanik'te gezilecek yerler saymakla bitmez... Eşsiz güzellikte plajlarından Osmanlı'ya ait yapılar ve Roma kalıntılarına kadar pek çok yeri Selanik turunda görebilirsiniz. Vergina Antik Kenti, Galerius Sarayı ve Nymphaion Binası Selanik gezi rehberinde öncelikle görülmesi gereken noktalardır. Hamamlar ve pazar yerleri de burada alışveriş yapmak, rahatlamak ve dinlenmek isteyenler için ideal seçeneklerdir.

Yapımı Mimar Sinan'a ait Beyaz Kule, Hamza Bey ve İmaret Camii Selanik turlarında gezebileceğiniz Osmanlı yapımı eserlerdir. Ayrıca Atatürk'ün evini ve ev içerisinde yer alan müzeyi de gezebilirsiniz. Bizans Kültürü Müzesi, Aya Sofya ve Aya Demetrios kiliseleri, Aziz Cyril ve Methodius Kilisesi ve Selanik Arkeoloji Müzesi de görmeniz gereken noktalar arasında bulunuyor. Ano Polis bölgesindeki binalar ve yapılar da görülmeye değerdir.

Büyük Yunanistan Turu

Selanik, Kavala, Parga, Yanya, Kalambaka ve Meteora'da Büyük Yunanistan Turları ile unutulmaz bir tatile çıkmak için hazırlanın! Büyük Yunanistan turları ile ülkenin en önemli ve en popüler destinasyonları arasında olan yerleri görmek, keyifle dolu bir Yunanistan yolculuğu yapmak ve ister ailenizle ister sevdiklerinizle unutulmaz bir tatil geçirmek için şimdiden Gruppal Yunanistan turlarında yerinizi ayırtın, fiyatlar yükselmeden ekonomik bir tatile çıkın.

Üye Yorumları

Mevlit Mustafa Yeşil
Mevlit Mustafa Yeşil

Rehberimizin bilgisi ve ilgisi çok iyiydi. Gruppal ile turdan çok memnun kaldık. Teşekkürler.

Atilla Öylü
Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Sedat Bıçakçı
Sedat Bıçakçı

Turumuz misafirleriyle, Kaptanlarımızla ve Rehberimizle süperdi.

Burcu Sav
Burcu Sav

Rehberlikten oldukça memnun kaldım. Mümkün mertebe herkesi memnun edecek şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Diğer ekip de ulaşım ve servis açısından oldukça kolaylık sağladılar. Bu açıdan hepsine teşekkürlerimi buradan da tekrar iletiyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube