0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 91258

Baştan Başa İspanya Turları

Barcelona Valencia Madrid Cordoba Sevilla Malaga

Baştan Başa İspanya turları ile Barcelona, Valencia, Madrid, Cordoba, Sevilla ve Malaga’yı en iyi fiyatlar ve taksit fırsatları ile keşfedin!

 • Barselona Ulusal Müzesi - Barcelona

  Barselona Ulusal Müzesi - Barcelona

 • Ciutadella Parkı Havuzu - Barcelona

  Ciutadella Parkı Havuzu - Barcelona

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Tapas Çeşitleri - Barselona

  Tapas Çeşitleri - Barselona

 • Güzel Sanatlar Müzesi - Valencia

  Güzel Sanatlar Müzesi - Valencia

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Belediye Binası - Valencia

  Belediye Binası - Valencia

 • Gandia Limanı - Valencia

  Gandia Limanı - Valencia

 • Gran Via - Madrid

  Gran Via - Madrid

 • Almudena Katedrali - Madrid

  Almudena Katedrali - Madrid

 • Aranjuez Kraliyet Sarayı - Madrid

  Aranjuez Kraliyet Sarayı - Madrid

 • Cordoba Camii, Roma Köprüsü ve Guadalquivir Nehri - Cordoba

  Cordoba Camii, Roma Köprüsü ve Guadalquivir Nehri - Cordoba

 • Geleneksel At Arabası - Cordoba

  Geleneksel At Arabası - Cordoba

 • İspanya Meydanı - Sevilla

  İspanya Meydanı - Sevilla

 • Flamenko Dansçıları - Sevilla

  Flamenko Dansçıları - Sevilla

 • Belediye Binası - Malaga

  Belediye Binası - Malaga

 • Botanik Bahçesi - Malaga

  Botanik Bahçesi - Malaga

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Baştan Başa İspanya Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Nergiz Burhan Çelik

Nergiz Burhan Çelik

Tur çok güzeldi, birlikte tura katılan arkadaşlar da düzgün insanlar, tur rehberimiz de çok iyiydi. Memnun kaldık. Teşekkürler...

Fatma Sözüer

Fatma Sözüer

Fiyat düşük olduğu için beklentilerimi çok yükseltmedim ama beni yanılttınız, gerçekten çok güzeldi. Her şey beklentilerimin çok çok üzerindeydi. Tekrar görüşmek dileğiyle...

Barcelona

Avrupa'daki en renkli şehirler arasında yer alan Barcelona İspanya'nın kuzeydoğusunda kalır. Dünyadaki en çok tercih edilen seyahat noktalarından biri olan şehirde, tarihi güzelliklere, denize ve eşsiz bir kültürün uyumluluğunu göreceğiniz harika bir Barcelona turu yapacaksınız.

Sokaklarında dolaşırken bile çok güzel duygular hissedeceğiniz Barselona gezisinde, tarihi yapılar, onlarca müze, birbirinden güzel mimari eserler sizi bekliyor. Şehrin en ünlü isimlerinden Gaudi'nin eserleri La Sagrada Familia, La Pedrera, Parc Güell ve La Casa Batlló gibi yapıları gezebilir, Barri Gòtic adındaki şehir merkezini keşfedebilirsiniz. El Portal de l'Àngel ve La Rambla da Barcelona şehir turu için gezilecek yerler listesinde olmalıdır.

Valencia

Birbirinden güzel plajları, tarihsel özellikleri ve hareketli sosyal hayatıyla İspanya'nın en büyük kentlerinden biri olan Valencia'da ister fuarları gezerek ister şehirdeki önemli yapıları ve eserleri inceleyerek keyifli bir İspanya turu yapabilirsiniz.

Valencia turlarında görülecek yerler listenize eklemeniz gereken yerler ise; Valencia Katedrali, Micalet adındaki çan kulesi, Valencia Modern Sanat Enstitüsü, Sanat ve Bilim Şehri kompleksi Ciudad de las Artes y las Ciencias'tir.

Madrid

Yurtdışı turları arasında en çok kültürü bir arada görebileceğiniz Madrid şehri, İspanya'nın en kozmopolit kentlerinden biri. Finans, ekonomi, kültür ve endüstri merkezi olan şehirde, birçok anıt ve sembol haline gelmiş ikonik yapıları görebileceğiniz bir Madrid turuna hazır olun.

Madrid gezilecek yerler listesi, hem eğlence hem de kültürel açıdan birçok alternatif sunuyor. Tarihi yapılarla çevrilen Plaza Mayor, Kraliyet Sarayı, Prado Müzesi, Thyssen Müzesi, Kraliçe Sofia Müzesi Madrid gezi rehberinde olması gereken noktalardır. Ayrıca şehirdeki renkli pazar yerleri, sokaklardaki sanat etkinlikleri, gösteri ve konserler de size unutulmaz bir Madrid gezisi sunacak.

Cordoba

Çok eski zamanlarda Arap Endülüs Devleti'nin merkezi şehirlerinden olan Cordoba, bugün İspanya için de önemli şehirler arasındadır. Endülüs mimari tarzına hayran olacağınız ve kendinizi bir Endülüs turu içinde hissedeceğiniz Cordoba şehri, Müslüman, Hristiyan ve Yahudi olmak üzere bu üç semavi dini de tek bir şehirde buluşturan bir kenttir.

Cordoba gezilecek yerler listesinde mutlaka olması gereken noktalardan biri, Unesco Dünya Mirasları listesinde olan camii Mezquita de Cordoba'dır. Altın mihrabı ve tarihi geçmişi ile bu yapı çok önemlidir. Tarihi Kale, Alcazar de Los Reyes Cristianos (Kraliyet Sarayı), Endülüs Evi, Musevi Mahallesi şehirde gezilecek diğer adreslerdir.

Sevilla

Güney İspanya'daki en popüler şehirlerden biri olan Sevilla, kültürel ve finansal bakımdan da Endülüs özerk bölgesi için çok değerlidir. Tarihe doğru bir seyahat yapmak, Akdeniz havasının tadını almak ve Flamenko dansının doğduğu yeri keşfetmek istiyorsanız keyifli bir Sevilla turuna hazır olun.

Sevilla gezilecek yerler listesinde Emeviler tarihinden kalma pek çok ihtişamlı yapı görebilirsiniz. 1181'de yapılan Alcazar Sarayı, iç mimari yapısıyla herkesin hayran kaldığı Sevilla Katedrali, Triana Köprüsü, Altın Kule, Giralda Çan Kulesi, İspanyol Meydanı, Plaza de Torres, Maria Luisa Parkı Sevilla gezisinde görebileceğiniz en önemli yerlerdir.

Malaga

Tarihi ve doğal güzellikleri, birbirinden eğlenceli festival ve etkinliklerinin yanı sıra benzersiz mimarisiyle Avrupa turları arasında görebileceğiniz en farklı kentlerden biridir Malaga. 3000 yıllık tarihi bir geçmişi olan şehirde onlarca medeniyetin de izini görebilirsiniz. Kelime anlamı olarak 'Güneş Kıyıları' demek olan Malaga, en güzel İspanya sahillerinin bulunduğu kenttir.

Malaga’da gezilecek yerler saymakla bitmez. Kısa yazmak gerekirse, La Manquita adıyla bilinen ihtişamlı Katedral Santiago Kilisesi, Real Santuario de Santa María de la Victoria Bazilikası, Piskoposluk Sarayı, Emevi kalesi Alcazaba, La Concepcion, Kutsal Kalp Kilisesi, Malaga Şatosu, Arkeoloji Müzesi, Buena Vista Sarayı, Picasso'nun doğduğu ev Plaza de la Merced, Puerta Oscura, Picasso Parkı ve La Concepción’un bahçelerini ziyaret edebilirsiniz.

Üye Yorumları

Berrin Sadıkoğlu

Berrin Sadıkoğlu

Firmanız aracılığı ile 2013’te Adriyatik Cruise, yılbaşı Barcelona, 2014’te İskeçe Festivali, Benelüks ve en sonunda da hafta sonu Eskişehir turlarına katıldık. Gruppal’ın ekonomik tatil seçenekleri hakikaten diğer sitelere oranla fiyat avantajları çok cezbedici. Sadece tatil olanakları değil verilen diğer hizmetlerden de zaman zaman faydalanmaktayım. Sizin fiyatlarınızla sunduğunuz tatil fırsatları diğer fırsat sitelerinde göremiyorum. Açıkçası ilk katıldığımız tur olan Adriyatik Cruise turu çok memnuniyet verici ve bizim için çok lüks, mükemmel bir turdu. Sadece küçük bir grup olmamız dolayısıyla Türkçe rehber olmaması bizi endişelendirmekle beraber oradaki başka bir grubun Türk rehber ile sorularımızı giderdik. Bu turdan aldığımız keyif akabinde sitenizi daha dikkatli takip edip diğer tatil fırsatlarını yakaladık. Ve tüm çevremdeki tanıdıklarımıza da önerdik. Birçok kişinin de sizden tur aldığını biliyorum. Gerek tur programları, gerek transferler, kaldığımız oteller, zamanlama, gecikme yaşanmaması, yurt dışında uymamız gereken kuralların özellikle anlatılması ve de özellikle seçilen rehberlerden çok memnun kaldık. Benelüks turu rehberimiz özellikle muhteşem ötesiydi. Hiç bir aksama yaşamadık. Üstelik sizin vasıtanızla ilk turda 6 aylık Schengen Vizesi almamız ve taksit seçenekleriniz de bize diğer turları yapmamızda çok büyük katkı sağladı. Katıldığımız turları diğer firmalarla kıyasladığımda aynı paketi aynı şartlar ve otel standartları ile çok daha ekonomik sağladığımızı görmekteyim. Üstelikte hiçbir sıkıntı sorun yaşamadan. Yani isim yapmış popüler turizm şirketleri ile aynı kalite ve klasmanda çok ekonomik ve rantabl turlar yapmış olduk. Yıllık iznim yeterli gelmediği için yeni yurtdışı programlarınızı inceleyemiyorum.Ancak izin sıkıntımı aştığım ilk fırsatta firmanız kanalıyla hedefimizde olan turlara www.gruppal.com ile devam edeceğiz. Özellikle sizleri de her aradığımızda ulaşabilmemiz ve sorularımıza cevap vermeniz yardımcı olmanız çok değerliydi. Hizmet sektörü olarak insan kaynağını memnun etmenin çok zor olduğu bilinciyle ayrıca size de teşekkür ederim. Sadece tek eleştirebileceğim husus rehber ve otel informelerinin çok son günlerde tarafımıza bildirilmesi. Bu durum bende endişe yaratsa da taahhüt edilen otellerde kalınması ve diğer turlarda da benzer uygulamaların olması rahatlattı sorun yaşamadık. Teşekkürler Gruppal, teşekkürler Behiye Hanım. En kısa zamanda yeniden sizlerle yeni bir organizasyon yapmak umuduyla.

Gülümser Savaşer

Gülümser Savaşer

02 Nisan-05 Nisan tarihleri arasında yapmış olduğum Bilboa gezisinden çok memnun kaldım. Buradan Gruppal'a ve özellikle Seçkin Bey’e, rehberimiz Eser Hanım’a çok teşekkür ediyorum… Sadece kaldığımız otelde odalarda havalandırma ve buzdolabı yoktu. Bu da bizler için sorun oldu. Bunun dışında her şey güzeldi. İnşallah en yakın zamanda farklı bir turla yine sizlerle olabilmek dileğiyle iyi günler diliyorum. Selam ve sevgiler…

Netice Turgut

Netice Turgut

Program dahilinde görülmesi gereken yerleri gezdik gördük. Rehberimizden çok memnun kaldık. Gezilerimizde Gruppal'ı tercih ve tavsiye edebiliriz.

İlve Öndeş

İlve Öndeş

Katıldığım en keyifli turdu, özellikle tur rehberimizin mimarlık, kültür ve sanat alanlarında doyurucu bilgiler vermesinden çok memnun kaldık.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube