0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 95663

İspanya Endülüs Portekiz Turları

Madrid Granada Sevilla Lizbon Porto Salamanca

İspanya Endülüs Portekiz turları ile İber Yarımaadası’nı keşfetme fırsatını en iyi fiyatlarla yakalayın. Endülüs kıyılarından Lizbon’a unutulmaz bir yolculuk yapın, İspanya ve Portekiz’in en ünlü yerlerini gezme fırsatını kaçırmayın!

 • Alcazar - Sevilla

  Alcazar - Sevilla

 • Boğa Güreşi Arenası - Sevilla

  Boğa Güreşi Arenası - Sevilla

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Flamenko Dansçıları - Sevilla

  Flamenko Dansçıları - Sevilla

 • İspanyol Meydanı - Sevilla

  İspanyol Meydanı - Sevilla

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Kent Manzarası - Sevilla

  Kent Manzarası - Sevilla

 • Baixa Bölgesi ve Rossio Meydanı - Lizbon

  Baixa Bölgesi ve Rossio Meydanı - Lizbon

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Belem Kulesi - Lizbon

  Belem Kulesi - Lizbon

 • Fronteira Sarayı - Lizbon

  Fronteira Sarayı - Lizbon

 • Jeronimos Manastırı ve Bahçeleri- Lizbon

  Jeronimos Manastırı ve Bahçeleri- Lizbon

 • Kent Panoraması - Lizbon

  Kent Panoraması - Lizbon

 • Debod Tapınağı - Madrid

  Debod Tapınağı - Madrid

 • Gran Via - Madrid

  Gran Via - Madrid

 • Las Ventas - Madrid

  Las Ventas - Madrid

 • Almudena Katedrali ve Kraliyet Sarayı - Madrid

  Almudena Katedrali ve Kraliyet Sarayı - Madrid

 • Aranjuez Kraliyet Sarayı - Madrid

  Aranjuez Kraliyet Sarayı - Madrid

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı İspanya Endülüs Portekiz Turları
Süre 9 Gece 10 Gün
Ulaşım Sun Express Havayolları
Otel 3* & 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
Hareket Noktası Adnan Menderes Havalimanı (IZM)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Nergiz Burhan Çelik

Nergiz Burhan Çelik

Tur çok güzeldi, birlikte tura katılan arkadaşlar da düzgün insanlar, tur rehberimiz de çok iyiydi. Memnun kaldık. Teşekkürler...

Fatma Sözüer

Fatma Sözüer

Fiyat düşük olduğu için beklentilerimi çok yükseltmedim ama beni yanılttınız, gerçekten çok güzeldi. Her şey beklentilerimin çok çok üzerindeydi. Tekrar görüşmek dileğiyle...

İspanya Turları

İspanya'nın muhteşem tarihi, kültürel zenginlikleri ve güzel manzaralarıyla dolu bir ülke olduğunu biliyorum. İspanya turları genellikle ziyaretçilere birçok seçenek sunar: İspanya'nın tarihi şehirlerini keşfetmek, ünlü sanat eserlerini görmek, lezzetli İspanyol mutfağını denemek ve tabii ki güneşin tadını çıkarmak için plajlarda zaman geçirmek gibi.

Barcelona, Madrid, Sevilla, Valencia ve Granada gibi şehirler, turların popüler durakları arasındadır. Yerel rehberler eşliğinde yapılan turlar, İspanya'nın zengin kültürü ve tarihini daha derinden keşfetmek için harika bir fırsat sunar.

Endülüs Turları

Endülüs, İspanya'nın güneyindeki özerk bir bölgedir ve tarihi ve kültürel açıdan son derece zengindir. Endülüs turları genellikle bölgenin tarihi şehirlerini ve mimari mirasını keşfetmek için tasarlanmıştır.

Bu turlar genellikle Sevilla, Cordoba, Granada, Malaga ve diğer önemli şehirleri içerir. Bu şehirler, Endülüs'ün İslam, Hristiyan ve Yahudi kültürlerinin etkileşiminin bir izlerini taşır. Örneğin, Sevilla'da Alcazar Sarayı ve Giralda Kulesi gibi İslam eserleri, Cordoba'da ise Mezquita Katedrali gibi önemli yapılar bulunur.

Granada'daki El Alhambra Sarayı, Endülüs turlarının vazgeçilmez duraklarındandır. Bu muhteşem saray kompleksi, İslam mimarisinin en güzel örneklerinden biridir ve Endülüs'ün Altın Çağı'nın önemli sembollerinden biridir.

Endülüs turları genellikle yerel rehberler eşliğinde yapılır ve bölgenin tarihini, kültürünü ve gastronomisini daha iyi anlamak için detaylı bilgiler sunarlar. Ayrıca, bölgenin doğal güzelliklerini de keşfetmek için fırsatlar sunabilirler.

Portekiz Turları

Portekiz turları genellikle ülkenin tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetmek için tasarlanmıştır. Bu turlar genellikle başkent Lizbon, Porto, Faro, Sintra, Coimbra gibi şehirleri ziyaret eder.

Lizbon, Portekiz'in renkli ve canlı başkenti olarak bilinir. Burada São Jorge Kalesi, Belém Kulesi, Jerónimos Manastırı ve Belem Kulesi gibi tarihi yapıları ziyaret etmek mümkündür. Ayrıca, Lizbon'un dar sokaklarında dolaşmak, Fado müziğini dinlemek ve lezzetli deniz ürünleri yemek de unutulmaz bir deneyimdir.

Porto, ünlü Portekiz şaraplarının anavatanıdır ve turlar genellikle şehirdeki tarihi mahalleleri, Douro Nehri üzerindeki muhteşem manzaraları ve ünlü şarap üretim evlerini ziyaret etmeyi içerir.

Sintra, UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan ve peri masallarını anımsatan kaleleri, sarayları ve bahçeleri ile ünlüdür. Coimbra ise eski bir üniversite şehri olarak bilinir ve tarihi üniversite binaları ile tanınır.

Portekiz turları genellikle yerel rehberler eşliğinde yapılır ve ülkenin tarihini, kültürünü ve gastronomisini daha iyi anlamak için detaylı bilgiler sunarlar. Ayrıca, turlar genellikle doğal güzelliklerin de keşfedilebileceği fırsatlar sunar, örneğin Douro Vadisi'nin manzarası veya Algarve'nin güzel sahilleri.

Üye Yorumları

Berrin Sadıkoğlu
Berrin Sadıkoğlu

Firmanız aracılığı ile 2013’te Adriyatik Cruise, yılbaşı Barcelona, 2014’te İskeçe Festivali, Benelüks ve en sonunda da hafta sonu Eskişehir turlarına katıldık. Gruppal’ın ekonomik tatil seçenekleri hakikaten diğer sitelere oranla fiyat avantajları çok cezbedici. Sadece tatil olanakları değil verilen diğer hizmetlerden de zaman zaman faydalanmaktayım. Sizin fiyatlarınızla sunduğunuz tatil fırsatları diğer fırsat sitelerinde göremiyorum. Açıkçası ilk katıldığımız tur olan Adriyatik Cruise turu çok memnuniyet verici ve bizim için çok lüks, mükemmel bir turdu. Sadece küçük bir grup olmamız dolayısıyla Türkçe rehber olmaması bizi endişelendirmekle beraber oradaki başka bir grubun Türk rehber ile sorularımızı giderdik. Bu turdan aldığımız keyif akabinde sitenizi daha dikkatli takip edip diğer tatil fırsatlarını yakaladık. Ve tüm çevremdeki tanıdıklarımıza da önerdik. Birçok kişinin de sizden tur aldığını biliyorum. Gerek tur programları, gerek transferler, kaldığımız oteller, zamanlama, gecikme yaşanmaması, yurt dışında uymamız gereken kuralların özellikle anlatılması ve de özellikle seçilen rehberlerden çok memnun kaldık. Benelüks turu rehberimiz özellikle muhteşem ötesiydi. Hiç bir aksama yaşamadık. Üstelik sizin vasıtanızla ilk turda 6 aylık Schengen Vizesi almamız ve taksit seçenekleriniz de bize diğer turları yapmamızda çok büyük katkı sağladı. Katıldığımız turları diğer firmalarla kıyasladığımda aynı paketi aynı şartlar ve otel standartları ile çok daha ekonomik sağladığımızı görmekteyim. Üstelikte hiçbir sıkıntı sorun yaşamadan. Yani isim yapmış popüler turizm şirketleri ile aynı kalite ve klasmanda çok ekonomik ve rantabl turlar yapmış olduk. Yıllık iznim yeterli gelmediği için yeni yurtdışı programlarınızı inceleyemiyorum.Ancak izin sıkıntımı aştığım ilk fırsatta firmanız kanalıyla hedefimizde olan turlara www.gruppal.com ile devam edeceğiz. Özellikle sizleri de her aradığımızda ulaşabilmemiz ve sorularımıza cevap vermeniz yardımcı olmanız çok değerliydi. Hizmet sektörü olarak insan kaynağını memnun etmenin çok zor olduğu bilinciyle ayrıca size de teşekkür ederim. Sadece tek eleştirebileceğim husus rehber ve otel informelerinin çok son günlerde tarafımıza bildirilmesi. Bu durum bende endişe yaratsa da taahhüt edilen otellerde kalınması ve diğer turlarda da benzer uygulamaların olması rahatlattı sorun yaşamadık. Teşekkürler Gruppal, teşekkürler Behiye Hanım. En kısa zamanda yeniden sizlerle yeni bir organizasyon yapmak umuduyla.

Gülümser Savaşer
Gülümser Savaşer

02 Nisan-05 Nisan tarihleri arasında yapmış olduğum Bilboa gezisinden çok memnun kaldım. Buradan Gruppal'a ve özellikle Seçkin Bey’e, rehberimiz Eser Hanım’a çok teşekkür ediyorum… Sadece kaldığımız otelde odalarda havalandırma ve buzdolabı yoktu. Bu da bizler için sorun oldu. Bunun dışında her şey güzeldi. İnşallah en yakın zamanda farklı bir turla yine sizlerle olabilmek dileğiyle iyi günler diliyorum. Selam ve sevgiler…

Ayşe Durmaz
Ayşe Durmaz

Herşey gayet güzeldi, rehberimiz engin bilgisi ve uyumuyla çok güzel bir hizmet verdi teşekkürler.

Reha Ergül
Reha Ergül

Gruppal banko tur şirketimiz oldu, İspanya'daki rehberimizin de başarılı bir rehber seçimi olduğunu belirtmek isterim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube