0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 92115

Orta Avrupa Turları (Otobüslü)

Sofya Budapeşte Viyana Prag Belgrad

Otobüslü Orta Avrupa turlarında yepyeni bir deneyim sizi bekliyor. Bu turda Orta Avrupa’yı gezmekle kalmayacak, Balkanlar’da tarih içinde unutulmaz bir yolculuk yapacaksınız.

 • Bulgaristan Parlamentosu - Sofya

  Bulgaristan Parlamentosu - Sofya

 • Akşam Işıklarıyla Alexander Nevsky Katedrali - Sofya

  Akşam Işıklarıyla Alexander Nevsky Katedrali - Sofya

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Banya Başı Camisi - Sofya

  Banya Başı Camisi - Sofya

 • Gece Işıklarıyla Parlamento - Budapeşte

  Gece Işıklarıyla Parlamento - Budapeşte

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Szechenyi Kaplıcaları - Budapeşte

  Szechenyi Kaplıcaları - Budapeşte

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Gruppal Misafirleri Orta Avrupa'da

  Gruppal Misafirleri Orta Avrupa'da

 • Vltava Nehri - Prag

  Vltava Nehri - Prag

 • Kale Bölgesi - Prag

  Kale Bölgesi - Prag

 • Loretta Kilisesi - Prag

  Loretta Kilisesi - Prag

 • St. Sava Katedrali - Belgrad

  St. Sava Katedrali - Belgrad

 • Kalemegdan - Belgrad

  Kalemegdan - Belgrad

 • Knez Milailova Caddesi - Belgrad

  Knez Milailova Caddesi - Belgrad

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Orta Avrupa Turları (Otobüslü)
Süre 7 Gece 8 Gün
Ulaşım Otobüs
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Kağan Beşoğul

Kağan Beşoğul

Otobüslü Orta Avrupa turuna katıldım ve tüm hizmetlerinden çok memnun kaldım. Rehberimiz çok profesyoneldi. Otobüs şoförlerimiz gayet güvenli ve konforlu seyahat etmemizi sağladı. Her şey için çok teşekkürler.

Fikri Kanya

Fikri Kanya

Tur rehberimize çok teşekkür ederim. Donanımlı ve çok saygın bir kişiliğe sahip iyi ki varsınız.

Belgrad 

Belgrad vizesiz rotalar arasında en eğlenceli ve ekonomik seçeneklerden biridir. 

Sava ve Tuna nehirlerinin kesiştiği bölgede konumlanan Belgrad Sırbistan'ın en büyük şehiri ve başkentidir. Ülkenin en kalabalık şehri olan Belgrad şehri, ekonomi, bilim, kültür ve eğitimin de merkezidir aynı zamanda. Beyaz şehir anlamına gelen Belgrad, konumu sebebiyle tarihte birçok kez işgal edilip yıkıma uğratılmıştır.

Adı gibi huzurlu ve ferah olan şehir, Avrupa turları arasında yer alan en ucuz şehirlerden biridir. Harika doğası, eşsiz güzellikteki manzaraları, yeşil park alanları, eğlence kulüpleri, kafe ve restoranlarıyla unutulmaz bir Belgrad turuna hazır olun.

Vizesiz gezilecek şehirler arasında en ekonomik ve en eğlence dolu olanı Belgrad turları ile sevdiklerinizle birlikte anlata anlata bitiremeyeceğiniz bir tur sizi bekliyor. 

Belgrad'ta Gezilecek Yerler

İçinde 70'e yakın park bulunan Belgrad şehrindeki en önemli parklardan biri Kalemegdan'dır. Sava ve Tuna nehirlerinin kesişme noktasında olan bu park içinde Belgrad Hisarı, lunapark, Belgrad Hayvanat Bahçesi, sanat galerileri, anıt ve müzeler bulunuyor.

Belgrad Hisarı Belgrad gezi rehberinde mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Ulusal Müze ve Tesla Müzesi'ni ziyaret edebilirsiniz. Sırplı bir mucit olan Nikola Tesla'nın külleri de müze içindeki altın kürededir. Ulusal Müze içerisinde ise Monet ve Picasso gibi dünyaca ünlü ressamlara ait eserleri inceleyebilirsiniz.

Belgrad'ın merkezi olarak bilinen Cumhuriyet Meydanı'nda birçok kafe, restoran ve dükkan görebilirsiniz. Gölde balık tutabilir ve şehrin en önemli spor ve aktivite merkezi olan Ciganlija Adası'nı gezebilirsiniz. Burada Belgrad turları ile eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

İçinde Lido Plajı'nın da olduğu Veliko Ratno Ostrvo Adası'nı keşfe çıkabilirsiniz. Dünyadaki en büyük Ortodoks kiliselerinden biri olan Aziz Sava Katedrali'ni inceleyebilirsiniz. Kraliyet döneminden kalma Prenses Ljubice Sarayı ve sarayın içindeki hamamı gezebilirsiniz. Belgrad'ta gezilecek yerler saymakla bitmez.

Budapeşte 

Buda ve Peşt kentlerinin birleşmesiyle oluşan Budapeşte, yurtdışı turları içerisinde seveceğiniz yerler arasındadır. Şehrin Buda kısmı tarihi yapıları barındırırken, Peşt bölümü ise daha modern bir anlayışa hakimdir.

Avrupa Birliği'nin en kalabalık 9.şehri olan Budapeşte şehri, Tuna Nehri'ni de içine alır. Nehir, Budapeşte'nin merkezinden akar. Budapeşte turunda göreceğiniz gibi, şehir düze ve engebeli alanlar üzerinde kurulmuştur.

Budapeşte'de Gezilecek Yerler

Termal hamamları ve kaplıcalarıyla birçok turistin akın ettiği Budapeşte gezisinde tarihi Türk hamamlarını gezebilirsiniz. Buda bölgesindeki Gellert Tepesi'nde yer alan Gellert Hamamları'nda huzur ve sağlık bulabilir ve bu tepeden Budapeşte'nin eşsiz güzelliğini seyre dalabilirsiniz.

Doğal su kaynaklarının oluşturduğu mağaraları gezebilirsiniz. 200'e yakın mağaranın bulunduğu Budapeşte'deki en ilgi çekici mağaralar; Şapel Mağarası, Kale Mağarası, Palvogly Mağarası ve Szemlohegy Mağarası'dır. Tuna Nehri'nin tam orta kısmındaki Margaret Adası, kentteki en etkileyici alanlardan biridir.

Budapeşte'de gezilecek yerler listesinin devamında; Kale Tepesi, Balıkçılar Burcu, Margaret Adası'ndaki St.Michael Kilisesi, Gül Baba'nın Türbesi, Andrassy Caddesi, Rönesans Sarayı yer alır. Tuna Nehri'nde tekne turlarına da katılabilirsiniz.

Üye Yorumları

Funda Taşdemir
Funda Taşdemir

Verdiğiniz kaliteli hizmet için teşekkürler. Rehberimiz bölgesine hakim ve oldukça ilgiliydi. Teşekkürler.

Yıldız Ata Beskisiz
Yıldız Ata Beskisiz

Tur rehberimiz bugüne kadar hiç karşılaşamadığım bir rehberlik hizmeti sundu. Sadece gezileri organize etmek değil bulunduğumuz süre zarfında döviz bozdurmamızdan bireysel gezilerimizdeki bineceğimiz metro duraklarına kadar her konuda destek vermiştir.

Sema Çegil
Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Selda Handan Karahan Saper
Selda Handan Karahan Saper

Rehberimizden çok memnun kaldık. Hem ilgili hem de kibar bir beyefendi. Her sorumuzu cevapsız bırakmamaya çalıştı.Geniş kapsamlı ve de zorlayıcı olmayan güzel bir tur yaptık.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube