0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 96798

İsviçre Fransa Almanya Turları

Alsace Cenevre Bern Zürih Strasbourg

İsviçre Fransa Almanya turu fırsatları ile Avrupa’nın en güzel kentleri sizi bekliyor! Alsace bölgesi, Cenevre, Bern, Zürih ve Strasbourg’u kapsayan bu turu en uygun fiyatlarla yakalamak için acele edin.

 • Balıkçılar Mahallesi - Colmar

  Balıkçılar Mahallesi - Colmar

 • Rue des Marchands - Colmar

  Rue des Marchands - Colmar

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Ren Nehri Manzarası - Basel

  Ren Nehri Manzarası - Basel

 • Kent Sokakları - Cenevre

  Kent Sokakları - Cenevre

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Cenevre Gölü ve Liman - Cenevre

  Cenevre Gölü ve Liman - Cenevre

 • Gündoğumunda Şehir Manzarası - Cenevre

  Gündoğumunda Şehir Manzarası - Cenevre

 • Üniversite - Bern

  Üniversite - Bern

 • Saat Kulesi ve Caddeler - Bern

  Saat Kulesi ve Caddeler - Bern

 • Tarihi Şehir Merkezi - Bern

  Tarihi Şehir Merkezi - Bern

 • Fraumünster Katedrali - Zürih

  Fraumünster Katedrali - Zürih

 • Rietberg Müzesi - Zürih

  Rietberg Müzesi - Zürih

 • Tarihi Şehir Manzarası - Zürih

  Tarihi Şehir Manzarası - Zürih

 • Gün Batımında Ren Nehri - Strasbourg

  Gün Batımında Ren Nehri - Strasbourg

 • Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

  Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

 • Tarihi Binalar - Strasbourg

  Tarihi Binalar - Strasbourg

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı İsviçre Fransa Almanya Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Romantik Almanya turundan yeni döndük harika bir yolculuk oldu. Bu vesile ile Gruppal çalışanlarına çok teşekkürler. Gelecek yolculuğumuzun en kısa zamanda gerçekleşmesi dileğiyle.

Fatma Gülsün Yeşilbaş

Fatma Gülsün Yeşilbaş

Turdaki diğer arkadaşlarımızın da uyumlu, olgun olmaları, rehberimizin mükemmel anlatımı ve nezaketi sayesinde çok güzel bir gezi oldu, teşekkür ederiz.

Cenevre

Uluslar arası diplomasi konusunda çok önemli bir yerde olan Cenevre şehri, İsviçre'nin en büyük şehirleri arasında ikinci sırada bulunuyor. Cenevre Gölü'nün kıyısındaki konumu, tarihi yapıları ve doğal güzellikleriyle unutamayacağınız bir İsviçre turu yapacaksınız.

Şehrin sosyal hayatı ve hareketli bir yapıa sahip olması da Cenevre turlarında bir an olsun sıkılmamanızı sağlayacak.

Cenevre’de Gezilecek Yerler

Cenevre'deki en güzel yer olarak adlandırılan şehrin tam kalbindeki Vieille Ville bölgesi, Cenevre turunun ilk durağı olmalıdır. Görkemli binalara, tarihi güzelliklere, sevimli sokaklara ev sahipliği yapan bu bölge, Saint Pierre Katedrali'yle meşhur. Burada gezebileceğiniz diğer bir nokta da Sanat ve Tarih Müzesi'dir.

Şehrin sembollerinden biri olan Jet d'Eau, Cenevre gezisinde serinleyebileceğiniz yerlerden biri. Cenevre gezilecek yerler arasında en ünlü olan yapı Palais des Nations adıyla göreceğiniz Uluslar Sarayı'dır. İngiliz Bahçesi, Çiçek Saati, Brunswick Anıtı ve Quartier des Grottes, Cenevre gezi rehberinin en popüler duraklarıdır.

Zürih

Dünyadaki en önemli finans merkezlerinden biri olmasının yanı sıra aynı zamanda İsviçre'nin en büyük şehri olan Zürih, barındırdığı üniversite sayısının çokluğu nedeniyle nüfusu da gençtir.

Zürih Gölü'nün kıyısında konumlanan şehir, Zürih turlarına katılan herkese harika manzaralar sunar. Şehrin merkezi ise Limmat Nehri ile ayrı bir güzellik sunar. Klasik ile modern hayatın iç içe olduğu Zürih turunda, kendine has özellikleriyle keyifli bir İsviçre gezisi sizi bekliyor.

Zürih’te Gezilecek Yerler

Günümüze kadar özenle korunan tarihi şehir merkezini gezerek başlayabileceğiniz Zürih gezisinde, görkemli binaların ev sahipliği yaptığı mağaza ve restoranları gezebilir, kilise ve müzeleri inceleyebilirsiniz. Zürih gezilecek yerler açısından sadece Limmat Nehri boyunca bile yürüseniz çok güzel manzaralarla karşılaşırsınız.

Zürih gezi rehberine alınacak ve turistlerin akın ettiği popüler noktalar ise; Zürih Tiyatrosu, Rietberg Müzesi, Bellevue Meydanı, Fraumünster Katedrali, Zürih Sanat Müzesi, Bahnhofstrasse ve Opera Binası'dır.

Strasbourg

Mimarisi, doğal güzellikleri, yapıları ve görüntüsüyle tam bir Ortaçağ şehrini andıran Strasbourg, Fransa'nın kuzeydoğusunda bulunuyor. Unesco tarafından korunma altına alınan şehir, Alsace turlarının da en önemli durakları arasındadır. Kendinizi tarihin içinde bulacağınız Strasbourg turlarında göreceğiniz gibi şehre hem Fransız hem de Alman kültürü hakimdir.

Strasbourg’da Gezilecek Yerler

Görkemli mimarisiyle katedraller ve yontma eserler, Strasbourg gezilecek yerler listesinin en ünlü noktalarıdır. Eğer araştırma merakınız varsa Strasbourg gezisinde bol bol kütüphaneleri gezebilirsiniz. Strasbourg turları sırasında gördüğünüz tüm yapılara ve mimarilere hayran olabilirsiniz. Nehrin kıyısına kurulan dar sokakları ve dünyaca ünlü Küçük Fransa bölgesini gezebilirsiniz.

Sayısız tarihi yapı ve katedrale ev sahipliği yapan şehir, kültürel, mimari ve tarihi açıdan Avrupa turları içerisinde de değerli bir konumdadır. Keyifli bir Almanya turu yapacağınız Strasbourg turunda mutlaka gezilmesi, görülmesi gereken yerler; Notre Dame Kilisesi, Tarih Müzesi, Orangerie Parkı, Avrupa Parlamentosu, Gutenberg Meydanı, Astronomik Saat ve Rohan Sarayı'dır.

Üye Yorumları

Ayşenur Celayir
Ayşenur Celayir

Çok güzel ve etkileyici bir kültür turu oldu, hatta mükemmel... Özellikle rehberimizin Polonyada yaşıyor olması nedeniyle Polonya kültürünü yakından gördük ve öğrendik. Gerek rehberimizin bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri, gerekse tura katılan arkadaşlarımızla çok güzel bir tatil yaptık. Bu tatilden yeni dostlar edinmemiz de ekstra artımız oldu... Teşekkür ederiz Gruppal, teşekkür ederiz arkadaşlar…

Ali İhsan Kaya
Ali İhsan Kaya

16 - 2 Temmuz 2018 tarihlerinde Berlin gidiş dönüşlü Almanya Polonya turuna eşimle birlikte katılmıştım.\r\nBu turdan memnun kaldığımı, 21 kişi olan grubumuzun son derece uyumlu olduğunu ve ayrıca Rehber Can Limoncu’dan da çok memnun olduğumuzu biraz geç de olsa belirtmek istedim.

Sevim Çalıklar
Sevim Çalıklar

Sizinle ikinci turumu yaptım, Alplerin Gölgesinde Beş Ülke turu harikaydı. Polonya Almanya turundan yeni geldim. Rehber Yaşar Tüfekçi'ye sabrı ve kibarlığı yüzünden sonsuz teşekkürler.

Asuman Yazıcı
Asuman Yazıcı

Merhaba. 2022 Noel Pazarları turunuzu kızımla yaptık. Bu güzel yerlerin ışıltısı rehberiniz ile çok daha keyifli hale geldi. İlk kez Gruppal ile seyahat yaptık, genellikle farklı firmaların turları ile geziyorum ama seyahat öncesi tur ile ilgili kafamdaki sorular şu an olumlu olarak cevaplandı. Bilgisi, esprileri, misafirperverliği için sizlerin şahsında rehberimize çok teşekkür ederiz.36 kişilik bir grubu sorunsuz idare etmek bence büyük başarı (çünkü biz senede 5, 6 kez seyahat ederiz, dünyada görmediğim yer kalmadı gibi, bu nedenle tecrübe sahibiyim). Yolunuz açık olsun Gruppal, görüşmek üzere…

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube