0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 94634

Makedonya Kosova Arnavutluk Turları (Vizesiz)

Tiran Üsküp Ohrid Prizren Priştine

Makedonya Kosova turları Arnavutluk ile Tiran, Üsküp ve Ohrid’i keşfedin! Vizesiz Makedonya Kosova Arnavutluk turları en iyi fiyatlarla sizi bekliyor!

 • Göl ve Şehir Manzarsı - Ohrid

  Göl ve Şehir Manzarsı - Ohrid

 • Tarihi Merkez - Ohrid

  Tarihi Merkez - Ohrid

 • Bu Turda Vize Yok!

  Bu Turda Vize Yok!

 • St. Jovan Kaneo Kilisesi - Ohrid

  St. Jovan Kaneo Kilisesi - Ohrid

 • Şehir Manzarası - Ohrid

  Şehir Manzarası - Ohrid

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Göl Kıyıları - Ohrid

  Göl Kıyıları - Ohrid

 • Üsküp Kalesi - Üsküp

  Üsküp Kalesi - Üsküp

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Arkeoloji Müzesi ve Gece Işıkları - Üsküp

  Arkeoloji Müzesi ve Gece Işıkları - Üsküp

 • Kent Sokakları - Üsküp

  Kent Sokakları - Üsküp

 • Taş Köprü Manzarası - Üsküp

  Taş Köprü Manzarası - Üsküp

 • Mustafa Paşa Camii - Üsküp

  Mustafa Paşa Camii - Üsküp

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Makedonya Kosova Arnavutluk Turları (Vizesiz)
Vize Vizesiz
Hareket Noktası İstanbul Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Berna Demir

Berna Demir

Gayet güzel geçti ve memnun kaldık. Ulaşım rehberlik anlamında hiç sorun yaşamadik.

Hüsnü Arda

Hüsnü Arda

20 - 23 eylül arası üç ülke turuna katıldık, ailece hizmetten çok memnun kaldık. Rehberimiz Enes bey 10 numara bir arkadaş, sağolsun çok ilgiliydi.

Ohrid

Makedonya turları arasında en huzur veren, doğa ile iç içe olmanızı sağlayacak, gölüyle ünlü Ohrid, zengin geçmişi ve doğal güzellikleriyle eğlenceli Balkan turu sunuyor.

Sayısız güzellikte mimari yapı göreceğiniz Ohrid turlarında eğlenceli etkinlikler, capcanlı sokaklar, sıcakkanlı insanlar sizi bekliyor. Ohrid'te gezilecek yerlerin başında Ohrid Gölü, Struga ve Sveti Naum geliyor. Bu bölgenin plajlarında yüzebilir ya da tekne turlarına katılabilirsiniz.

Ohrid turunda gezip görmeniz gereken yerler arasında kiliseler önemli bir zaman diliminizi alabilir. St. Panteleimon, St. Sophia kiliseleri ve Sveti Naum Manastırı, göl manzarasını rahatça izleyebileceğiniz St. Jovan Kaneo Kilisesi'ni dolaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra, Osmanlı döneminden kalma pek çok konak ve camiler de Ohrid gezisini anlamlandıracaktır. Özellikle Emin Mahmut ve Kuloğlu Camileri ve Keşanlı İmareti görülmeye değerdir.

Ohrid'ten alışveriş yapmak isteyenlere telkari takıları, oyma ve bakır eşyaları, müzik enstrümanlarını tavsiye edebiliriz. Ohrid turlarında da görebileceğiniz gibi, şehrin birçok yerinde sayısız hediyelik eşya mağazası bulunuyor.

Üsküp

Makedonya'nın en büyük kenti olan Üsküp, aynı zamanda ülkenin başkentidir. Nüfusun üçte birinin burada yaşadığı şehir, her anlamda Makedonya için en önemli kenttir. Balkan turları ile de gidip görebileceğiniz bir destinasyon olan Üsküp turları, sizi tarih içerisinde gezintiye çıkaracak ve Vardar Nehri'nin kıyılarına hayran bırakacak. Çok farklı kültürlerin bir arada yaşadığı Üsküp turlarında şehrin modern yüzünü göreceksiniz.

Üsküp turu sırasında halk içerisinden birçok kişinin Türkçe konuştuğunu duyabilirsiniz. O yüzden zorluk yaşamayacağınız yerlerden birisidir Üsküp Makedonya. Geçirdiği doğal afetler sonucu şehrin büyük bir bölümü yenilenmiştir. Üsküp'te gezilecek yerlere göz attığımızda; Sulu Han, Davut Paşa Hamamı, Kurşunlu Han, Mustafa Paşa Camii ve Tarihi Çarşı'yı mutlaka görün. Özellikle şehrin sembolü haline gelmiş Taş Köprü'yü görmeden dönmeyin.

Vardar Nehri'nin dillere destan güzelliğine şahit olacağınız Üsküp gezisinde önemli olan diğer noktalar ise; St.Clementin Katedrali, Saat Kulesi, Ulusal Müze, Hünkar ve Yahya Paşa Camileri, Üsküp Kalesi'dir. Üsküp'ten alışveriş yapmak isterseniz, Türk Çarşısı'nı tercih edebilirsiniz. Birçok hediyelik eşya, Makedonya'ya özgü yerel sebze ve meyveler bu çarşıda sizi bekliyor.

Gruppal 2024 Balkan turları ile komşu ülkelerde vizeli vizesiz, otobüslü uçaklı tüm Balkan şehirlerini en iyi fiyatlarla ve kolay ödeme seçenekleriyle keşfedin.

Üye Yorumları

Habibe Gümüş
Habibe Gümüş

Merhabalar. 17-20 Ağustos tarihleri arasında kuzenim ve ben Balkanlarda Üç Ülke turuna katıldık. Rehberimiz Arslan bey sayesinde kısa ama inanılmaz verimli bir Balkan turu deneyimi yaşadık. Hem tecrübesi hem bilgisi hiçbir aksama yaşamamıza neden oldu. Bunların dışında tam bir gurme olduğu için her ülkede ve şehirde en güzel mekanlarda en güzel yemekleri yemiş olduk. Habibe'ler olarak çok teşekkür ediyoruz. Umarım planladığımız Saraybosna turunda tekrar görüşürüz.

Semiha Usta
Semiha Usta

Güzel eğlenceli bir turdu. Rehberimizin de bilgi ve donanımı iyiydi, kendisine ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Bizi güzel gezdirdi ve bilgilendirdi. Gruppal'a de teşekkürler hizmetlerinizden dolayı...

Hatice Dalgıç
Hatice Dalgıç

Geçen hafta katıldığım Balkanlar Turu muhteşemdi, teşekkürler. Aralık'ta sizinle Orta Avrupa turu yapacağım, umarım o da aynısı olur. Şirketinize ve Balkanlar turundaki kaptan Hakkı Bey'e, rehber Rüştü Bey'e sonsuz teşekkürler.

Sevim Gölge
Sevim Gölge

15-18 Ekim tarihli Balkanlarda 3 Ülke turunuzda rehberiniz Aslan Bey'e bir kere daha teşekkür ediyorum. Mükemmel bir tur rehberi. Bilgisi ile gidilecek gezilecek yerlerde hiç mi hiç aksama yaşatmadı. Tek kelime ile süper bir rehber. Turda 9 kişinin tüm düşünceleri aynı. Arslan Bey'in rehberlik yapacağı turlara gözümüz kapalı gelebiliriz. Kendisinin bilgi donanımı çok ve güler yüzlü olması süper. Teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube