% 20 İndirim
GP: 90551

Ürdün Turları (Vizesiz)

Amman Akabe

Ürdün turları ile Amman ve Akabe’yi keşfedip Kızıldeniz’in kıyısında yer alan Ürdün’de kültür dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır olun! En uygun tur fiyatları ile Ürdün fırsatlarını kaçırmayın.

 • Şehir Merkezi - Amman

  Şehir Merkezi - Amman

 • Umayyad Sarayı - Amman

  Umayyad Sarayı - Amman

 • Bu Turda Vize Yok!

  Bu Turda Vize Yok!

 • Derviş Camii - Amman

  Derviş Camii - Amman

 • Jara Pazarı - Amman

  Jara Pazarı - Amman

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Roma Kalıntıları - Amman

  Roma Kalıntıları - Amman

 • Kral Abdullah Camii Gece Manzarası - Amman

  Kral Abdullah Camii Gece Manzarası - Amman

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Rum Vadisi - Ürdün

  Rum Vadisi - Ürdün

 • Ürdün Yemekleri

  Ürdün Yemekleri

 • Petra Harabeleri - Ürdün

  Petra Harabeleri - Ürdün

 • Yorgun Deve - Petra

  Yorgun Deve - Petra

 • Liman Bölgesi - Akabe

  Liman Bölgesi - Akabe

 • Ölü Deniz - Ürdün

  Ölü Deniz - Ürdün

 • Berenice Plajı - Akabe

  Berenice Plajı - Akabe

 • Kıyılar ve Tekneler - Akabe

  Kıyılar ve Tekneler - Akabe

 • Plajlar - Akabe

  Plajlar - Akabe

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Ürdün Turları (Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Esma Baysal

Esma Baysal

Gezi Gruppal güvencesi ile sorunsuz geçti.

Dilek Dalyancı

Dilek Dalyancı

Dubai turumuzda bize eşlik eden rehberimize çok teşekkür ederiz.

ÜRDÜN

Bir tarafta Kızıldeniz’in eşsiz dinginlikteki renkli suları, diğer tarafta büyüleyici çöl manzarası... Ürdün’ün Kızıldeniz’e kıyısı olan tek şehri Akabe’de eşsiz bir tur deneyimi yaşamaya hazır olun! Osmanlı’nın izini sürecek, şehrin birbirinden renkli çarşılarına, doğası, tarihi ve misafirperver insanlarına hayran olacağınız Ürdün turları ile Amman ve Akabe’yi keşfedip kültür dolu bir yolculuğa çıkacaksınız. En uygun ödeme koşullarını ve Ürdün tur fırsatlarını Gruppal ayrıcalığı ile yakalayın!

Ürdün’de Gezilecek Yerler

Ortadoğu’da keşfedilmeyi bekleyen ülkeler arasında yer alan Ürdün, artık bir turizm cenneti sayılıyor desek yanılmış olmayız. Ürdün’ün turizm açısından en önemli iki özelliği; Wadi Rum ve Antik Kent Petra’ya sahip olmasıdır. Görünce etkileneceğiniz bir çöl hayatı olan Wadi Rum’un ihtişamlı kayalıklarını seyretmek ve bu çöl hayatını tecrübe etmek; Unesco’nun Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Antik Kent Petra kayalarının içinde uzayıp giden caddelerde dolaşmak unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatacak. Amman şehrine geldiğinizde Amman Citadel, I. Kral Abdullah Cami, Roman Tiyatrosu, Kraliyet Otomobil Müzesi, Ürdün Arkeoloji Müzesi, Wakalet Caddesi, Mango Evi gibi şehrin en gözde mekanlarını gezebilirsiniz. Akabe Kalesi, Akabe Müzesi, Ayla Arkeolojik Müze, Plajları ve Wadi Rum, Akabe’de görülmesi gereken yerler arasındadır.

Ürdün’de Ne Yenir?

Tüm Arap yemeklerini ve çok daha fazlasını Ürdün Mutfağı’nda bulabilirsiniz. Koyun veya tavuktan yapılan et yemeklerinin yanı sıra; falafel, mensef, tabulet ve humus Ürdün’e ait yöresel lezzetlerin başında gelir. Lavaş ve pilav hemen hemen her yemekle birlikte sunuluyor. Nargile ve kahve tutkunları da buradaki kafelerde pek çok nargile ve kahve çeşidini tadabilir, rahatlatıcı bitki çaylarını içebilirler.

Ürdün’de Alışveriş

Ürdün’ü turizm açısından cazibe merkezi yapan bir diğer şey de, alışveriş seçeneklerinin çok olmasıdır. Amman’da halk pazarında ya da modern alışveriş merkezlerinde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Akabe’de duty free noktalarının yoğunlukta olması nedeniyle çok fazla ürünü çok ucuza satın alabilirsiniz. Sanatla ilgileniyorsanız, Arap tarzında yağlı boya resimlerine göz atabilir, el sanatlarından ve topraktan yapılan hediyelik eşyalardan alabilirsiniz. Ürdün turu size bambaşka bir dünyanın perdesini aralayacak!

Ürdün’de Eğlence Hayatı

Amman’da eğlenmek isteyenler için, şehrin gece hayatını önerebiliriz. Çünkü Amman gece hayatı oldukça geniş ve renklidir. Şehrin her köşesinde disko ve gece kulübü bulabilirsiniz. Akabe’de de gece hayatı oldukça gelişmiştir. Özelikle marina bölgesi çok hareketlidir. Ürdün’ün eğlence hayatı ve gece yaşamı sizi şaşırtacak derecede hareketli ve çeşitli olabilir. Bu nedenle, çevre semtlerden de pek çok ziyaretçi sadece eğlenmek için Ürdün’e gelir.

Üye Yorumları

Dilek Öden

Dilek Öden

Her şey için teşekkürler. Bir dahaki seyahatte buluşmak dileğiyle…

Salih Gökhan Akan

Salih Gökhan Akan

Dubai turumuz gayet güzel geçti, tabii bunun en büyük sebebi tur rehberimiz Beril Hanım idi. Kendisine çok teşekkür ederiz .

Ümit Koç

Ümit Koç

Gruppal vasıtasıyla katıldığımız Dubai turundan çok memnun kaldık. Gerek şirketin gerekse rehberlerin özverili yaklaşımlarına ailecek teşekkür ederiz. Bir sonraki bir başka turunuzda görüşmek üzere...

Hasan Hüseyin Ateşoğlu

Hasan Hüseyin Ateşoğlu

Sizinle bu üçüncü Dubai seyahatim., tüm Gruppal çalışanlarına ben ve arkadaşlarım adına binlerce teşekkürler. Herşey mükemmeldi. En yakın zamanda sizinle tekrar görüşmek üzere hoşçakalın. Ayrıca seyahat planı yapan arkadaşlar hiç tereddüt etmeden Gruppal güvencesiyle bu seyahatlerini gerçekleştirsinler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube