% 20 İndirim
GP: 98695

Büyük Benelüks Paris Turları

Normandiya Brugge Köln Paris Amsterdam Lüksemburg

Büyük Benelüks Paris turu fırsatları ile Avrupa’nın en güzel kentlerinde unutulmaz bir yurtdışı tatili yapacak, hem eğlence hem kültür dolu bu turu en iyi fiyatlarla almanın keyfini yaşayacaksınız.

 • Kent Manzarası - Brugge

  Kent Manzarası - Brugge

 • Kanal ve Belfry Kulesi - Brugge

  Kanal ve Belfry Kulesi - Brugge

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Pazar Meydanı - Brugge

  Pazar Meydanı - Brugge

 • Rozenhoedkaai Kanalı - Brugge

  Rozenhoedkaai Kanalı - Brugge

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Luxembourg Bahçesi - Paris

  Luxembourg Bahçesi - Paris

 • Champs Elysees - Paris

  Champs Elysees - Paris

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Elysee Sarayı - Paris

  Elysee Sarayı - Paris

 • Louvre Müzesi - Paris

  Louvre Müzesi - Paris

 • Rijksmuseum Manzarası - Amsterdam

  Rijksmuseum Manzarası - Amsterdam

 • Köprü ve Evler - Amsterdam

  Köprü ve Evler - Amsterdam

 • Lale Bahçeleri - Amsterdam

  Lale Bahçeleri - Amsterdam

 • Minik Strooopwafel'lar - Amsterdam

  Minik Strooopwafel'lar - Amsterdam

 • Ortaçağ Surları - Lüksemburg

  Ortaçağ Surları - Lüksemburg

 • Vianden Şatosu ve Kent Manzarası - Lüksemburg

  Vianden Şatosu ve Kent Manzarası - Lüksemburg

 • Place d'Armes - Lüksemburg

  Place d'Armes - Lüksemburg

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Büyük Benelüks Paris Turları
Tarih 15 Kasım 2019
Süre 7 Gece 8 Gün
Ulaşım Pegasus Havayolları
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
Hareket Noktası Sabiha Gökçen (SAW)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Melisa Tüfekci

Melisa Tüfekci

Rehberimiz Can bey gerçekten çok profesyoneldi. Engin bilgisi ve tecrübesi sayesinde turumuz çok keyifli geçti. Herşey için çok teşekkürler..

Gülnur Gözel

Gülnur Gözel

7 Ağustos İstanbul çıkışlı Paris Benelüx turunda bizlere eşlik eden Hakan Bey'e eşim ve kendi adıma teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Tur rehberi, gezinin keyifli geçmesi ve kültürel birikimi arttırması konusunda oldukça önemli bir noktada olduğu için Hakan Bey bu konuda oldukça başarılı ve donanımlıydı. Düzenleyeceğiniz tüm turlarda böyle kalifiye rehberler görmek dileğiyle.

Brugge

Belçika'nın en masalsı yerlerinden biri de Brugge şehridir. Çikolatası, dantel el işi işlemelikleri, biraları ve Ortaçağ'dan günümüze ulaşan mimarisi ile Brugge turları aklınızın bir köşesine kazınacak. Brugge turu sırasında kanal turu yapabileceğiniz sandal gezileri sizi bekliyor olacak. Büyük Meydan, Aziz Salvator Katedrali, Historium Müzesi, Gruuthuse Müzesi, Çan Kulesi, Kutsal Kan Bazilikası, Minnewater Parkı, Eski Aziz John Hastanesi ve Burg Meydanı Brugge gezi rehberi içinde olan önemli turistik yerlerdir.

Köln

Almanya'nın en büyük şehirleri içinde 4. olan Köln'ün tarihi de Brugge kadar eskilere dayanıyor. M.Ö. 38 yılında Romalılar tarafından kurulan şehirde yapacağınız Köln turları ile adeta 3D mimarlık ve tarih kitabı içinde geziyormuş gibi hissedeceksiniz. Ortaçağ kiliseleri, tarihi binalar, Ren Nehri boyunca uzanan mimariler Köln turu sonrası aklınızda kalacak olan güzelliklerden sadece birkaçı olacak. Köln Katedrali, Schnütgen Müzesi, Çikolata Müzesi, Kolumba Müzesi, Köln Hayvanat Bahçesi, Köln Merkez Camii, Roma Germen Müzesi Köln gezisi içinde olan önemli duraklardır.

Paris

Fransa'nın dünyaca ünlü romantik şehri Paris'i duymayan bilmeyen yoktur. Paris turları ile şehri görüp sevmeyen de yoktur. Gruppal Avrupa turları içinde Paris'in yeri çok ayrıdır. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği şehir tam bir açıkhava müzesidir. Tarihi mimarileri, müzeleri, sanatsal etkinlikleri ve daha birçok özelliğiyle Paris turları sizi bekliyor. Paris'te gezilecek yerler ise Eyfel Kulesi, Louvre Müzesi, Sacré-cœur Bazilikası, Şanzelize Caddesi, Zafer Takı, Orsay Müzesi, Versay Sarayı, Montmartre, Lüksemburg Bahçesi ve Moulin Rouge'dur.

Amsterdam

Avrupa'da en özgür şehir olarak bilinen Amsterdam, her gencin mutlaka ziyaret etmek istediği güzelliklere sahip. Eğlenceli hayatı, sayısız müzesi, bisikletli gündelik yaşamıyla Amsterdam turları Benelüks turlarının en ilgi çekici şehirlerinden biri oluyor. Rengarenk ve kendine özgü binalarıyla, bot evleriyle Amsterdam turu yıllar geçse de aklınızdan çıkmayacak. Van Gogh Müzesi, Rijksmuseum, Anne Frank'ın Evi, Dam Meydanı, Vondelpark Amsterdam'da gezilecek yerler içinde en popüler olanlarıdır.

Lüksemburg

Belçika, Almanya ve Fransa ile çevrelenen Lüksemburg, Avrupa'nın siyasi tarihi açısından önemli bir yere sahiptir. IMF, Dünya Bankası gibi önemli kuruluşlara ev sahipliği yapan şehirde çıkacağınız Lüksemburg turları ile sevimli ve eğlenceli bir gezi yapacaksınız. Vianden Kalesi, Büyük Dük Sarayı, Adolphe Köprüsü, Notre Dame Katedrali, Grandük Jean Modern Sanatlar Müzesi Lüksemburg gezisi içinde olan popüler duraklardır.

Üye Yorumları

Sevilay Kormanlı

Sevilay Kormanlı

Merhaba, sizlerle şimdiye kadar Baştanbaşa Balkanlar ve Benelüks turu yaptık. Herşey çok güzeldi. Özellikle Taha beye teşekkür etmek istiyorum tur alımlarındaki yardımlarından dolayı. Bu arada aralık ayı Malezya Tayland Singapur turunu aldım, sabırsızlıkla o tarihi bekliyorum.

Handan Güler

Handan Güler

Tur esnasında bize olan sıcak yaklaşımı, anlayışı ve aktif olarak sürekli bilgi paylaşımı için tur rehberimize teşekkür ederiz. Bizim için oldukça keyifli ve beklentilerimizi karşılayan bir tatildi. Teşekkürler Gruppal.

Serpil Keskin

Serpil Keskin

Rehberimize ve araç şoförümüze teşekkürler. Güzel ve sorunsuz bir seyahat yaşadım.

Berna Yener

Berna Yener

Umduğumdan güzel bir tur oldu, teşekkürler Gruppal.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube