0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

İlkbahara Merhaba 

İlkbaharın coşkusunu keşfetmek için şimdi 2. Ara Tatil turu seçenekleri sizi bekliyor!

Yarıyıl tatili ve yaz tatili arasında yer alan yeni tatil olan 2. Ara Tatil, yepyeni tur fırsatları sunuyor. Tatil için havanın en güzel olduğu zamanlardan biri olan sonbahar günlerini renklendirecek olan bu tatilde pek çok seçenek sizi bekliyor.

Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanını keşfedeceğiniz tur seçenekleri ile tüm aileniz için unutulmaz deneyimlere hazırlanın. Yurtiçi ve yurtdışı tatil fırsatları için sayfalarımızı hemen inceleyin.

İlkbaharda Yurt İçi Turları

Yurdumuzun en güzel yerleri, birbirinden güzel yurtiçi tatil destinasyonları, ailenizle birlikte 2. Ara Tatil döneminde sizi bekliyor. Dilerseniz Merdin sokaklarında gezip Balıklıgöl'ü ziyaret edebilir, dilerseniz son sıcak günleri Ege sahillerinde deniz kıyısında geçirebilirsiniz. 

Kapadokya turları bu dönemde sizleri beklerken elbette tadına doyulmaz Karadeniz Batum turları ve Karadeniz yayla turları da tatilinizi renklendirecek seçenekler arasında. Anadolu turları arasında en iyi seçenekler bu sayfada!

Ekonomik Bahar Fırsatları

2. Ara Tatil tur fırsatları için tek seçeneğiniz sadece yurtiçi turları değil. En ekonomik yurtdışı ara tatil turları, uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile sizi bekliyor. 

Vizesiz 2. Ara Tatil turları da ideal seçenekler arasında.Beyrut'tan Balkanlar'a,  Ukrayna'dan Fas'a çok geniş bir coğrafya, vizesiz tatil avantajı ile sizi bekliyor. 

Dilerseniz Paris Disneyland turları ile Avrupa'nın kalbi Paris'i ziyaret edip tüm aileniz için eğlence dolu bir tatil yapabilir, dilerseniz de birbirinden güzel Avrupa turları ile hayalini kurduğunuz şehirleri keşfedebilirsiniz.

Hem ekonomik hem eğlenceli 2. Ara Tatil tur fırsatlarıyla yerinizi ayırtın, ailenizle tadına doyulmaz bir deneyimin kapısını aralayın!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Alper Afacan

Alper Afacan

Güzel bir turdu. Son model araçlar ile gezdik. Rehberimiz harikaydı, çok teşekkürler...

Kadriye Berrin Sedef

Kadriye Berrin Sedef

Katıldığımız turdan çok memnun kaldık. Rehberimize çok teşekkür ederiz.

Nalan Yılmaz

Nalan Yılmaz

Gruppal'la gittiğimiz üçüncü yurt dışı turu. Güzel bir turdu.Özellikle rehberimize gerek bilgisi, gerek nezaketinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Eser Gökçen

Eser Gökçen

Güzel bir turdu, rehberimize teşekkür ederim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube