0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

İlkbahara Merhaba 

İlkbaharın coşkusunu keşfetmek için şimdi 2. Ara Tatil turu seçenekleri sizi bekliyor!

Yarıyıl tatili ve yaz tatili arasında yer alan yeni tatil olan 2. Ara Tatil, yepyeni tur fırsatları sunuyor. Tatil için havanın en güzel olduğu zamanlardan biri olan sonbahar günlerini renklendirecek olan bu tatilde pek çok seçenek sizi bekliyor.

Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanını keşfedeceğiniz tur seçenekleri ile tüm aileniz için unutulmaz deneyimlere hazırlanın. Yurtiçi ve yurtdışı tatil fırsatları için sayfalarımızı hemen inceleyin.

İlkbaharda Yurt İçi Turları

Yurdumuzun en güzel yerleri, birbirinden güzel yurtiçi tatil destinasyonları, ailenizle birlikte 2. Ara Tatil döneminde sizi bekliyor. Dilerseniz Merdin sokaklarında gezip Balıklıgöl'ü ziyaret edebilir, dilerseniz son sıcak günleri Ege sahillerinde deniz kıyısında geçirebilirsiniz. 

Kapadokya turları bu dönemde sizleri beklerken elbette tadına doyulmaz Karadeniz Batum turları ve Karadeniz yayla turları da tatilinizi renklendirecek seçenekler arasında. Anadolu turları arasında en iyi seçenekler bu sayfada!

Ekonomik Bahar Fırsatları

2. Ara Tatil tur fırsatları için tek seçeneğiniz sadece yurtiçi turları değil. En ekonomik yurtdışı ara tatil turları, uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile sizi bekliyor. 

Vizesiz 2. Ara Tatil turları da ideal seçenekler arasında.Beyrut'tan Balkanlar'a,  Ukrayna'dan Fas'a çok geniş bir coğrafya, vizesiz tatil avantajı ile sizi bekliyor. 

Dilerseniz Paris Disneyland turları ile Avrupa'nın kalbi Paris'i ziyaret edip tüm aileniz için eğlence dolu bir tatil yapabilir, dilerseniz de birbirinden güzel Avrupa turları ile hayalini kurduğunuz şehirleri keşfedebilirsiniz.

Hem ekonomik hem eğlenceli 2. Ara Tatil tur fırsatlarıyla yerinizi ayırtın, ailenizle tadına doyulmaz bir deneyimin kapısını aralayın!

Üye Yorumları

Selim Demir

Selim Demir

16 Kasım çıkışlı Klasik İtalya turuna katıldık. Kızım ve eşimle birlikte katıldığım bu turdan çok memnun kaldık. Gruppal ile gidip gördüğümüz Roma, Floransa, Venedik, Milano, Verona şehirlerine hayran olduk. Ben tarzın, estetiğin, mimarlığın, şehir planlamanın, tarihe sahip çıkmanın, lezzetin, özetle kaliteli yaşamın kesişim noktasının, başta Roma ve İtalya olduğunu gözlemledim. Şiddetle tavsiye ederim.

Ayşe Pınar

Ayşe Pınar

Turlarınıza pek çok kere katıldım. Herşey fiyatla doğru orantılı gitti. Her katıldığımızdan keyifle döndük. Tüm dostlarımıza öneriyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Sevgi Okur

Sevgi Okur

Gruppal'dan satın almış olduğum Yunan Adaları turundan son derece memnun kaldığım için sömestr tatil dönemi için 6 kişilik arkadaş grubumla birlikte İspanya turumuzu da aldık.

Ayşegül Öge

Ayşegül Öge

Web sitesindeki yorumlar gercek. Sahte olmadığını kendim deneyimledim. Çok memnun kaldım. Beklediğimin çok üstünde idi. Ofis çalışanları da son derece profesyonel ve ilgili. Gruppal ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube