0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Tatil Fırsatları

Sanatı Tatille Birleştirin

Bir tatilden güneş ve deniz dışında daha fazla şey bekleyenlerdenseniz, birbirinden güzel turlarla kültür ve sanat turları ile dünya başkentlerini dolaşabilirsiniz.

İtalya’dan St. Petersburg’a kadar farklı coğrafyalar ve farklı güzellikler sizi bekliyor!

Tarihi yapıtlar arasında dolaşıp müzelerin zengin koleksiyonlarını keşfetme şansı artık çok yakınınızda. Keyifli turlarla hem eğlenin hem de bilgilenin.

Kültür Dolu Bir Yolculuk

Louvre Müzesi, Hermitage, Prado Müzesi, Guggenheim gibi isimler sizi heyecanlandırıyorsa doğru yerdesiniz. Her bütçeye uygun turlarla sanat tarihinin en önemli eserlerini keşfedin.

Klasik sanatın yanı sıra modern tasarımın en ünlü şehirlerini gezin, Helsinki galerilerinden Beyrut’a kadar yeni akımları takip edin.

Uzakdoğu’nun ve Güney Afrika’nın yerel çizgilerinden Kapadokya’nın tarih dolu mağaralarındaki kiliselere kadar onlarca seçenek, en uygun tatil fırsatlarıyla sizi bekliyor.

Daha renkli bilgilerin peşindeyseniz Büyük Britanya turlarında viski kültürünü öğrenebilir, Küba’da puro fabrikalarını gezebilirsiniz.

Amsterdam’da bira müzesinde bir bira fıçısı olma deneyimi, Tayland tapınaklarında Buddha’nın sayısız yüzünü görme fırsatı… Artık dünyanın her yeri çok daha yakın.

Birbirinden güzel kültürel tatil fırsatları, erken rezervasyon seçenekleri ile sayfalarımızda sizi bekliyor.

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak
Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat
Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube