0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 99647

Çanakkale Gelibolu Turları

Gelibolu turları ile Türkiye tarihini yazıldığı, kahramanlık hikayelerinin yaşandığı topraklarda unutulmaz bir Çanakkale gezisi fırsatı en iyi tur fiyatları ile sizi bekliyor.

 • Seddülbahir Şehitleri Abidesi - Gelibolu

  Seddülbahir Şehitleri Abidesi - Gelibolu

 • Hamidiye Tabyası - Gelibolu

  Hamidiye Tabyası - Gelibolu

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Kanlısırt Yazıtı - Gelibolu

  Kanlısırt Yazıtı - Gelibolu

 • Kilitbahir Kalesi - Çanakkale

  Kilitbahir Kalesi - Çanakkale

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Namazgah Tabyası - Gelibolu

  Namazgah Tabyası - Gelibolu

 • Şehitlik - Çanakkale

  Şehitlik - Çanakkale

 • Şehitlik Abidesi - Çanakkale

  Şehitlik Abidesi - Çanakkale

 • 57. Alay Şehitliği - Çanakkale

  57. Alay Şehitliği - Çanakkale

 • Anzak Anıtı - Gelibolu

  Anzak Anıtı - Gelibolu

 • Anzak Günü Törenleri - Gelibolu

  Anzak Günü Törenleri - Gelibolu

 • Anzak Mezarlığı - Gelibolu

  Anzak Mezarlığı - Gelibolu

 • Conk Bayırı - Çanakkale

  Conk Bayırı - Çanakkale

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Çanakkale Gelibolu Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Elif İsmet Müçek

Elif İsmet Müçek

Harika bir geziydi. Rehberimizin emeği çok bunda. Çok teşekkürler.

Kemal Karaköse

Kemal Karaköse

Emeği geçen bütün arkadaşlara çok çok teşekkürler, çok güzeldi, görüşmek üzere.

Çanakkale 

Binlerce yıllık geçmişi, zengin tarihi ve boğazıyla benzersiz bir coğrafya üzerinde konumlanan Çanakkale, mitolojik ve efsanevi hikayelerin barındığı Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biridir. Çanakkale Gelibolu turu, ile muhteşem bir kültür turu yaşayacaksınız.

İçinde bulunan tesisler ve doğal güzellikleriyle çok güzel bir tatil merkezi olan Çanakkale, lezzetli balığı, kaliteli şarapları, modern ve otantik dekorlu restoranları ile dolu dolu bir Çanakkale turu meraklılarını bekliyor.

18 Mart Çanakkale Zaferi'nin yıl dönümünde gidebileceğiniz ya da hafta sonu tatil programlarınıza ekleyebileceğiniz yakınlıkta olan Çanakkale şehri, dünyada güzellik yarışmasının yapıldığı ilk yer olarak da bilinir. Yurtiçi turları arasında hem eğlenebileceğiniz hem de duygu dolu anlar yaşayacağınız bir Çanakkale gezisine hazır olun.

Gruppal Çanakkale turları ile yerinizi ayırtın, eğlence dolu bir yurtiçi gezisine çıkın. 

Çanakkale Gezilecek Yerler

Şehir merkezinde gezilecek onlarca yer ve görülmesi gereken turistik bölgeler ve mimariler bulunuyor. Truva şehri maketinin yer aldığı kordon kısmı, Çanakkale Savaşları'nda kullanılmış olan Çimenlik Kalesi, Nusret Mayın Gemisi maketi ve savaştan kalan çeşitli eşyaların ve silahların sunulduğu Çanakkale Askeri Deniz Müzesi şehirde görmeniz gerekenler arasında yer alıyor.

Çanakkale'ye geldiğinizde şehrin hemen merkezinde görebileceğiniz Saat Kulesi ve Çanakkale Aynalı Çarşı Çanakkale gezi rehberinizde mutlaka görmeniz gerekenler arasındadır. Aynalı Çarşı'da gezebilir, şehrin sembolik eşyalarından satın alabilirsiniz.

Çanakkale gezisinde görmeniz gerekenler arasında Arkeoloji Müzesi de bulunuyor. Burada antik şehirlere ait bulguları ve eserleri inceleyebilirsiniz.

Gelibolu

Avrupa ile Asya arasında bir köprü olan Gelibolu, Yunanlılardan Bergama ve Romalılara kadar tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış bir yer olarak bilinir. Tarihi kucaklayan nadir şehirlerden olan Gelibolu turunda Çanakkale Savaşı'nda kalma görülmesi gereken birçok turistik ve tarihi yer bulunuyor.

I.Dünya Savaşı'ndaki yeri çok ayrı olan Gelibolu'da her şehir ve ülkeden yüzlerce asker burada hayatını kaybetmiştir. O yüzden her yıl 18 Mart Çanakkale Savaşı Zafer yıldönümlerinde birçok ülkenin vatandaşı burada yapılan törenlere katılır ya da kendilerine ait günlerde törenler düzenlerler.

Gelibolu Gezilecek Yerler

Gelibolu gezisi sırasında kendinizi tarihe doğru bir yolculuğa çıkmış gibi hissedeceksiniz. Şehre ait eski tabloların bulunduğu Piri Reis Müzesi, savaşta kullanılan malzemelerin her birinin hikayesini bulacağınız Gelibolu Savaş Müzesi ve Bayraklı Baba Türbesi Gelibolu turunuzda öncelikli olarak görmeniz gereken yerler arasındadır.

Dünyanın en büyük mevlevihanesi olan Gelibolu Mevlevihanesi, Rusların talebi üzerine yaptırılan Rus Anıtı, Kırım Savaşı esnasında ölen Fransız askerleri adına yaptırılan Fransız mezarlığı ve ibadet için yapılan bir kaya oyuğu olan Çilehane de Gelibolu şehitlik turunda gezebileceğiniz yerler arasındadır.

Gelibolu turunda ziyaret etmeniz gereken diğer yerler ise; Gelibolu Yarımadası Milli Parkı, Kömür Limanı, Bebek Kayalıkları, Deniz Kuvvetleri Kültür Parkı, Azepler Namazgahı ve Namık Kemal Türbesi'dir.

Üye Yorumları

Sevcan Şentürk
Sevcan Şentürk

Rehberimiz çok iyiydi. Otobüs rahattı. Şoförlerimiz de dikkatli ve güzel kullandılar. Rehberimiz de çok kibar ve espiriliydi.

Kerem Bilgili
Kerem Bilgili

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Ruken Tunç
Ruken Tunç

Rehberimiz gerçekten çok ilgili ve sıcaktı, her türlü yardımı sağladı. İlk defa tura katılmış biri olarak arkadaşlarımızla bu fiyata gerçekten bu kadar iyi geçireceğimizi bilmiyorduk, en ufak sorun yaşamadık. Hatta şöyle bir not ekleyeyim akşam dönüş yolculuğumuzda meşhur iskender yedik, çok lezzetliydi, restorant full doluydu, biz yemek sonrasını çay bekleyenler için rehberimiz çay servisini bizzat kendisi yaptı. Bir kere daha kendisine teşekkür ediyoruz :)

Nurçiçek Kurucu
Nurçiçek Kurucu

Rehberimiz misafirleri ile çok ilgilenen, yardımsever bir rehberdi. Bu güzel tur için teşekkür ederim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube