0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 92099

Balkanlar Turu (Vizesiz)

Belgrad Saraybosna Mostar Budva Üsküp

Vizesiz Balkanlar turu fırsatları en uygun fiyatlarla sizi bekliyor. Acele edin; Saraybosna, Mostar, Belgrad, Budva ve Üsküp’ü kapsayan bu dört dörtlük Balkan turunun keyfini çıkarın!

 • Gazi Hüsrev Bey Camii - Saaybosna

  Gazi Hüsrev Bey Camii - Saaybosna

 • Sabah Saatlerinde Başçarşı - Saraybosna

  Sabah Saatlerinde Başçarşı - Saraybosna

 • Bu Turda Vize Yok!

  Bu Turda Vize Yok!

 • Tiyatro Binası - Saraybosna

  Tiyatro Binası - Saraybosna

 • Knez Milailova Caddesi - Belgrad

  Knez Milailova Caddesi - Belgrad

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Skadarlija Mahallesi - Belgrad

  Skadarlija Mahallesi - Belgrad

 • Tekne Restoran ve Barlar - Belgrad

  Tekne Restoran ve Barlar - Belgrad

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Tuna Nehri'nden Şehir Manzarası - Belgrad

  Tuna Nehri'nden Şehir Manzarası - Belgrad

 • Tarihi Merkez - Mostar

  Tarihi Merkez - Mostar

 • Eski Köprü - Mostar

  Eski Köprü - Mostar

 • St. Jovan Kilisesi - Ohrid

  St. Jovan Kilisesi - Ohrid

 • Tarihi Şehir Merkezi - Ohrid

  Tarihi Şehir Merkezi - Ohrid

 • Sahilde Gün Batımı - Ohrid

  Sahilde Gün Batımı - Ohrid

 • Mustafa Paşa Camii - Üsküp

  Mustafa Paşa Camii - Üsküp

 • Kent Sokakları - Üsküp

  Kent Sokakları - Üsküp

 • Makedonya Meydanı - Üsküp

  Makedonya Meydanı - Üsküp

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Balkanlar Turu (Vizesiz)
Süre 7 Gece 8 Gün
Vize Vizesiz
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Işılay Sayvan

Işılay Sayvan

Hayatım boyunca unutmayacağım anılar biriktirmemdeki emeklerinizden dolayı sonsuz teşekkürler .

Vahti Yüksel

Vahti Yüksel

1 Eylül tarihinde grup olarak çıkmış olduğumuz 8 gece 9 gün Büyük Balkanlar Turundan çok menmun kaldığımızı bildirir ve siz Gruppal'ın kıymetli çalışanlarına teşekkür ederiz. Turumuzda baştan sona her şey çok güzeldi. rehberimiz Tuncer Bey'in bölge hakında bilgisi ve mesleki donanımı süperdi. Turumuzda baştan itibaren grubumuzun oluşumu ve tur programının sonlandırılmasına kadar bizlerden ilgisini ve yardımını eksik etmeyen Grupppal çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Saraybosna

Bosna Hersek’in güzel başkenti Saraybosna, Balkanlar coğrafyasındaki merkezi konumu ve gelenekselle moderni birleştiren keyifli atmosferi ile her geçen gün daha da ilgi çeken bir seyahat noktası haline geliyor. Osmanlı döneminden kalan sayısız eserin süslediği Saraybosna şehri, tarihi güzelliklerin yanı sıra eğitim merkezi olarak da canlı bir genç nüfusa sahip.

Ülkenin ekonomik ve kültürel olarak en önemli kenti olan Saraybosna turları özellikle Türk ziyaretçilere oldukça sıcak ve yakın gelen bir şehirde dolaşma eyfi sunuyor. Vizesiz Bosna gezisi fırsatları ile keşfebileceğiniz bu güzel şehir en güzel tur fiyatları ile sizi bekliyor. Gezilecek yerler bakımından zengin olan bu Saraybosna turu, kültür ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Saraybosna’da Gezilecek Yerler

Şehrin kültürleri ve dinleri kucaklayan yapısının en güzel göründüğü yer elbette ünlü Başçarşı. Eski günlerin sıcaklığını taşıyan bu pazarda Bosna’nın en güzel renklerini ve yemeklerini bulabilirsiniz. Dünya tarihine geçmiş olan Latin Köprüsü ise 1. Dünya Savaşı’nın başlamasını sağlayan olaylardan biri olan Avusturya Macaristan Kralı Franz Ferdinand suikastının gerçekleştiği yer olarak büyük bir tarihi öneme sahip.

Hem şehrin hem de ülkenin en önemli koleksiyonlarından birinin bulunduğu Ulusal Bosna Hersek Müzesi, Saraybosna Kent Müzesi ve Osmanlı izlerini taşıyan sayısız yapı arasından Kurşunlu Medresesi ve Fatih Camii, uygun Saraybosna turu fiyatları ile Saraybosna'da gezilecek yerler arasında yer alıyor.

Ohrid

Kendi adını taşıyan güzel bir gölün kenarında masal kenti gibi yer alan Ohrid, gün geçtikçe Makedonya’nın en ünlü tatil merkezlerinden biri haline geliyor.

Uzun yıllar boyunca önemli ticaret yollarının merkezinde yer alan ve sayısız kilisesi ile Avrupa’nın Kudüs’ü olarak anılan Ohri, antik kalıntılardan güzel plajlara kadar sunacak pek çok şeyi bulunan bir şehir. Struga ve Sveti Naum gibi diğer turistik merkezlere yakınlığıyla da dikkat çeken Ohri, güzel binaları, keyifli etkinlikleri ve taze havası ile size çok iyi gelecek.

Gölü ile ünlü olan ve huzur veren bir atmosfere sahip olan Ohrid turuna çıkmanın tam zamanı! 

Ohrid’te Gezilecek Yerler

Kiliselerle ve manastırlarla dolu bu kentte tarihi güzellikleri ile dikkat çeken St. Bogorodica Perivlepta, St. Sophia ve St. Pantelejmon kiliselerinin yanı sıra mistik bir çekiciliğe sahip Sveti Naum Manastırı’nı ve göl kenarındaki muhteşem manzarasıyla St. Jovan Kaneo Kilisesi’ni görebilirsiniz. Emin Mahmut Camii, Çınar Meydanı, Keşanlı İmareti ve Kuloğlu Camisi de kentte Osmanlı döneminden kalan hatıralar arasında yer alıyor.

Ohrid'te gezilecek yerler arasında önemli bir destinasyon olan göl kenarında yürüyüş yapıp birbirinden güzel çay bahçelerinde keyifli molalar vermeyi unutmayın.

Üsküp

Balkan topraklarının tam merkezinde yer alması sebebiyle hem oldukça derin bir geçmişe hem de ticaret yollarının zenginliğine sahip olan Üsküp şehri, sayısız kültürün ve uygarlığın izlerini taşıyor. Makedonya’nın hem başkenti hem de en büyük şehri olan Üsküp, Osmanlı döneminde de bu önemini koruyarak Balkanların ışıltılı merkezi haline geldi.

1963’te yaşanan ve şehrin neredeyse tamamını yıkan depremden sonra ise daha modern olarak yeniden yapılandırılan Üsküp, tarihi zenginliklerinden kalanlara büyük bir özenle sahip çıkıyor ve Üsküp turu ile gezmeye gelen herkese kucak açıyor.

Üsküp’te Gezilecek Yerler

Şehrin simgesi olarak bilinen ve depremden kurtulmayı başaran Taş Köprü, Vardar Nehri’nin güzelliğiyle birlikte unutulmaz bir manzara yaratıyor. Gezmenin ve alışverişin büyük keyif verdiği Tarihi Çarşı, aynı zamanda Türk Çarşısı olarak biliniyor ve Osmanlı döneminin izlerini taşıyor. Kurşunlu Han, Mustafa Paşa Camii ve Sulu Han’ın yanı sıra Davut Paşa Hamamı da yine Osmanlı günlerinden kalan hatıralar arasında.

Gün geçtikçe güzelliğine tekrar kavuşan Üsküp Kalesi ve ülkenin en büyük müzelerinden olan Ulusal Müze de Üsküp’te gezilecek yerler arasında bulunuyor.

Üye Yorumları

Özlem Güçlü
Özlem Güçlü

Rehberimiz Şaban Bey çok iyiydi. Bize kendimizi çok iyi ve güvende hissettirdi. Elinden geleni yaptı. Çok memnun kaldık. Her konuda yardımcı oldu. Güleryüzlü ve samimi idi.

Asude Gürsoy
Asude Gürsoy

17 Ağustos tarihinde Balkan turuna eşimle birlikte katıldık. Çok keyifli bir tur organizasyonu için, bize eşlik eden tur rehberimiz sayın Aşkın hanıma ve tur ulaştırma sorumlusu sayın Şahin beye gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı nezdinizde çok teşekkür ederim. Böyle işlerini ciddiye alan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekibe sahip olduğunuz için sizleri de tebrik ederim, her şey için teşekkür ederiz, bir dahaki turda görüşmek üzere, eşim ve ben ekibinize sevgilerimi iletiyorum.

Yaşar Nuray Katipoğlu
Yaşar Nuray Katipoğlu

Tur rehberimiz Nihat Bey'in bölgesel tecrübe bilgisinden çok yararlandık. Arkadaş çevremize Nihat Bey'in görev alacağı bu bölge turlarına katılmalarını önereceğiz.

Zeynep Deniz
Zeynep Deniz

Balkan turundan 16 Ekim'de döndüm. Çok memnun kaldım. Rehberiniz ansiklopedi gibiydi, çok bilgili ve ilgiliydi. Sayesinde tur çok renkli geçti, teşekkür ediyorum. Şimdi de 12 Aralık'taki İspanya turunuza katılmayı düşünüyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube