Yurtdışı Turlar

Dünyanın En Çarpıcı Coğrafyası

Yaz sıcaklarından bunaldığınızda ya da unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak istediğinizde İskandinavya turları sizi bekliyor.

Kartpostal güzelliğinde İskandinav şehirleri, birbirine benzeyen ancak dilleri, gelenekleri ve yaşam tarzlarıyla farklılaşan kuzey ülkeleri, İskandinavya turu maceranızı unutulmaz hale getiren şeylerden yalnızca bazıları.

Danimarka, İsveç, Norveç ülkelerini kapsayan İskandinavya, coğrafi yakınlıktan dolayı günümüzde Finlandiya ve zaman zaman İzlanda’nın da dahil olduğu bir coğrafyayı anlatmak için kullanılıyor.

Oslo, Stockholm, Helsinki, Malmö, Kopehag, Bergen, Göteborg gibi birbirinden güzel şehirleri kapsayan İskandinavya turları seyahat hatıralarınız arasında en renklilerden biri olmayı vaat ediyor.

Kapsamlı geziler ve gemi turlarıyla kombine halde gerçekleştirilen uzun İskandinavya gezileri, tatil turları arasında en sevilenlerden biri.

Karanlık çağlardan beri birbirleriyle uzun ve çalkantılı bir geçmişe sahip olan İskandinav ülkeleri, bugünlerde ise dünyanın en yaşanası ülkeleri arasında yer alıyor. Tarihi ve doğal güzellikleri, şiirsel şehirleri, canlı sosyal hayatları ile İskandinavya turları içinde göreceğiniz güzellikleri ile kalbinizi çalacak.

Birbirinden Güzel Şehirler

İsveç’in ve İskandinavya’nın en kalabalık şehri olan başkent Stockholm, ünlü Belediye Binası, Ulusal Tiyatro Binası, Kraliyet Sarayı ve Stockholm Katedrali ile gözlerinize ziyafet çekecek.

Viking kültürünün izlerini müzelerde görebilir, uzun bir tarihin izlerini şehrin sokaklarında ve binalarında takip edebilirsiniz.

Viking tarihine meraklıysanız Viking Gemileri Müzesi ve Folk Müzesi ile Oslo tam da aradığınız yer. Norveç’in başkenti olan Oslo, fotoğraf makinenizi elinizden düşüremeyeceğiniz güzellikleriyle ve tarihiyle kuzey başkentleri arasında en güzellerden biri.

Amelienborg, Christianborg, Frederiksborg, Kronborg gibi muhteşem kalelere ve Shakespeare’in ölümsüzleştirdiği Hamlet efsanesine ev sahipliği yapan Kopenhag ise yalnız tarihi binaları değil, Walt Disney’in görüp Disneyland için ilham aldığı Tivoli Bahçeleri’yle de unutulmaz deneyimler sunuyor.

İskandinavya ile Avrupa kıtasını bağlayan Kopenhag, en güzel kuzey şehirlerinden bir tanesi. Kopenhag’ı İsveç, Malmö’ye bağlayan uzun ve muhteşem Oresund Köprüsü ise başlı başına şaşırtıcı bir yolculuk olacak.

Temppeliaukio Kilisesi, Senato Meydanı, Kraliyet Opera Binası gibi ünlü görülecek yerlere sahip olan Helsinki ise özellikle uluslararası tasarım dünyasının önde gelen adreslerinden. Diğer İskandinav ülkelerinden etnik ve dilsel olarak farklı olan Finlandiya, onlarla benzer güzelliklerle kaplı.

Birbirinden güzel görkemli binaların ve kültür-sanat yapılarının yer aldığı Helsinki, merkezi ile olduğu kadar çevresindeki şirin kırsal köylerle de ilginizi çekecek.

Ve elbette sömestr tatillerinin en güzel seçeneği Lapland turları da size kuzeyin en güzel manzaralarını sunacak.

Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi

Bu büyük şehirler dışında İskandinavya turunuzda birbirinden güzel başka şehirler de sizi bekliyor.

Seçtiğiniz tura bağlı olarak Hamar, Karlstad, Örebro, Geilo, Bergen, Malmö, Uppsala gibi şehirleri görebilir, İskandinavya fiyortları turları  ile Vikingleri torunlarının bugünkü hayatlarına karışabilirsiniz.

Ortaçağ eğlencelerini kapsayan gece hayatı ile de katılımcılarının geçmişe bir kapı açmasını sağlayan İskandinavya turları, kültür turları arasında sıkça tercih ediliyor.

Yurtdışı turları ve tatil fırsatları arasında en sevilenlerden olan İskandinavya ve fiyordlar turu, erken rezervasyon fırsatları ve birbirinden güzel tatil paketleri ile sizi bekliyor.

Gruppal güvencesiyle sunulan 2016 ve 2017 İskandinavya turlarından dilediğinizi seçin, Kuzey’e unutulmaz bir yolculuk gerçekleştirin.

Bayram Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

İskandinavya Turları

Filtreleri Temizle

Üye Yorumları

Yücel Kılıçap

Yücel Kılıçap

23 Ağustos’ta Gruppal’dan satın aldığım ve ailem ile birlikte katıldığım İskandinavya turundan çok memnun kaldık. Organizasyonda hiç bir sorun ile karşılaşmadığımız gibi kalınan otellerde Avrupa’da diğer ülkelerde kaldığımız otellerin yanında çok kaliteli, yeni, temiz ve güzellerdi. Tur rehberimiz Ali Asımgil turu oldukça güzel ve seviyeli şekilde yönetti. Ayrıca Gruppal organizatörü Seçkin Bey’e de teşekkür ederiz .Şubat tatilinde yine program yaptık, umarım bu da İskandinavya turu gibi geçer… Teşekkürler.

Güler Bayındır

Güler Bayındır

Firmanızın Hindistan altın üçgen seyahatine katılmış ve çok memnun kalmıştım. Lapland turu için de aynı şekilde memnun kaldım. Fiyatlarınız daha uygun ve hizmet güzel. İnşallah tekrar görüşürüz.

Özgül Şantay

Özgül Şantay

Gruppal ile tanışana kadar pek çok tur şirketiyle seyahat etmiştim ama artık sadece Gruppal var. Son turumuz muhteşemdi. Rehberimiz Fatih Bey'den de inanılmaz memnun kaldık. Teşekkürlerimle.

Şefika Tanzer Cirit

Şefika Tanzer Cirit

Malta turundan çok memnun kaldık. 4 bayan gittik hepimiz de memnun döndük, tavsiye ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
137 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube