0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Dünyanın En Çarpıcı Coğrafyası

Yaz sıcaklarından bunaldığınızda ya da unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak istediğinizde İskandinavya turları sizi bekliyor.

Kartpostal güzelliğinde İskandinav şehirleri, birbirine benzeyen ancak dilleri, gelenekleri ve yaşam tarzlarıyla farklılaşan kuzey ülkeleri, İskandinavya turu maceranızı unutulmaz hale getiren şeylerden yalnızca bazıları.

Danimarka, İsveç, Norveç ülkelerini kapsayan İskandinavya, coğrafi yakınlıktan dolayı günümüzde Finlandiya ve zaman zaman İzlanda’nın da dahil olduğu bir coğrafyayı anlatmak için kullanılıyor.

Oslo, Stockholm, Helsinki, Malmö, Kopehag, Bergen, Göteborg gibi birbirinden güzel şehirleri kapsayan İskandinavya turları seyahat hatıralarınız arasında en renklilerden biri olmayı vaat ediyor.

Kapsamlı geziler ve gemi turlarıyla kombine halde gerçekleştirilen uzun İskandinavya gezileri, tatil turları arasında en sevilenlerden biri.

Karanlık çağlardan beri birbirleriyle uzun ve çalkantılı bir geçmişe sahip olan İskandinav ülkeleri, bugünlerde ise dünyanın en yaşanası ülkeleri arasında yer alıyor. Tarihi ve doğal güzellikleri, şiirsel şehirleri, canlı sosyal hayatları ile İskandinavya turları içinde göreceğiniz güzellikleri ile kalbinizi çalacak.

Birbirinden Güzel Şehirler

İsveç’in ve İskandinavya’nın en kalabalık şehri olan başkent Stockholm, ünlü Belediye Binası, Ulusal Tiyatro Binası, Kraliyet Sarayı ve Stockholm Katedrali ile gözlerinize ziyafet çekecek.

Viking kültürünün izlerini müzelerde görebilir, uzun bir tarihin izlerini şehrin sokaklarında ve binalarında takip edebilirsiniz.

Viking tarihine meraklıysanız Viking Gemileri Müzesi ve Folk Müzesi ile Oslo tam da aradığınız yer. Norveç’in başkenti olan Oslo, fotoğraf makinenizi elinizden düşüremeyeceğiniz güzellikleriyle ve tarihiyle kuzey başkentleri arasında en güzellerden biri.

Amelienborg, Christianborg, Frederiksborg, Kronborg gibi muhteşem kalelere ve Shakespeare’in ölümsüzleştirdiği Hamlet efsanesine ev sahipliği yapan Kopenhag ise yalnız tarihi binaları değil, Walt Disney’in görüp Disneyland için ilham aldığı Tivoli Bahçeleri’yle de unutulmaz deneyimler sunuyor.

İskandinavya ile Avrupa kıtasını bağlayan Kopenhag, en güzel kuzey şehirlerinden bir tanesi. Kopenhag’ı İsveç, Malmö’ye bağlayan uzun ve muhteşem Oresund Köprüsü ise başlı başına şaşırtıcı bir yolculuk olacak.

Temppeliaukio Kilisesi, Senato Meydanı, Kraliyet Opera Binası gibi ünlü görülecek yerlere sahip olan Helsinki ise özellikle uluslararası tasarım dünyasının önde gelen adreslerinden. Diğer İskandinav ülkelerinden etnik ve dilsel olarak farklı olan Finlandiya, onlarla benzer güzelliklerle kaplı.

Birbirinden güzel görkemli binaların ve kültür-sanat yapılarının yer aldığı Helsinki, merkezi ile olduğu kadar çevresindeki şirin kırsal köylerle de ilginizi çekecek.

Ve elbette sömestr tatillerinin en güzel seçeneği Lapland turları da size kuzeyin en güzel manzaralarını sunacak. Kış dönemi Lapland turlarında yeriniz hemen ayırtın!

Unutulmaz Bir Tatil Deneyimi

Bu büyük şehirler dışında İskandinavya turunuzda birbirinden güzel başka şehirler de sizi bekliyor.

Seçtiğiniz tura bağlı olarak Hamar, Karlstad, Örebro, Geilo, Bergen, Malmö, Uppsala gibi şehirleri görebilir, İskandinavya fiyortları turları  ile Vikingleri torunlarının bugünkü hayatlarına karışabilirsiniz.

Ortaçağ eğlencelerini kapsayan gece hayatı ile de katılımcılarının geçmişe bir kapı açmasını sağlayan İskandinavya turları, kültür turları arasında sıkça tercih ediliyor.

Yurtdışı turları ve tatil fırsatları arasında en sevilenlerden olan İskandinavya ve fiyordlar turu, erken rezervasyon fırsatları ve birbirinden güzel tatil paketleri ile sizi bekliyor.

Gruppal güvencesiyle sunulan yeni sezon İskandinavya turlarından dilediğinizi seçin, Kuzey’e unutulmaz bir yolculuk gerçekleştirin.

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Gülümser Savaşer
Gülümser Savaşer

13 Mayıs İskandinavya turuna katıldım ve çok memnun katıldım. Rehberimiz Tolga Bey çok donanımlı olup seyahatimizin renkli geçmesi için elinden geleni yaptı. Ayrıca jestleri ile de bizleri mutlu etti. Buradan kendisine çok teşekkür ediyorum. Gruppal yine farkını gösterdi ve bizlere çok güzel bir seyahat yaşattı. Ayrıca otobüs şoförümüzün yaptığı iyilikleri de atlamamam gerekiyor. Yeni ülkelerde yeni turlarda tekrardan sizlerle bir arada olmak dileğiyle. Teşekkürler..

Yücel Kılıçap
Yücel Kılıçap

23 Ağustos’ta Gruppal’dan satın aldığım ve ailem ile birlikte katıldığım İskandinavya turundan çok memnun kaldık. Organizasyonda hiç bir sorun ile karşılaşmadığımız gibi kalınan otellerde Avrupa’da diğer ülkelerde kaldığımız otellerin yanında çok kaliteli, yeni, temiz ve güzellerdi. Tur rehberimiz Ali Asımgil turu oldukça güzel ve seviyeli şekilde yönetti. Ayrıca Gruppal organizatörü Seçkin Bey’e de teşekkür ederiz .Şubat tatilinde yine program yaptık, umarım bu da İskandinavya turu gibi geçer… Teşekkürler.

Gülay Direk
Gülay Direk

iskandinav-Fiyord turuna eşimle katıldık. Zengin içerikli bir tur oldu... Neredeyse baştan başa İskandinav bölgesini taradık. Tur içeriğinde gemi-tekne-tren her şey vardı...Tur rehberimize tekrar teşekkür etmek isteriz, gezdiğimiz lokasyonlarla ilgili tarihsel ve sosyo-kütürel anlatımları şahaneydi hepimize yardımcı oldu. Çok çok memnun kaldık. Tekrar karşılaşmayı çok isteriz. Teşekkürler.

İbrahim Direk
İbrahim Direk

Mükemmel bir geziydi. Hele rehberimizin bölge hakkında verdiği tarihsel bilgiler turu daha da zenginleştirdi.. Çok teşekkür ederim...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube