% 20 İndirim
GP: 99419

Elegant Avrupa Turları

İsviçre Güney Fransa Monaco İtalya

Elegant Avrupa turları ile Zürih’ten Monaco ve Portofino’ya uzanan muhteşem bir Avrupa tatili fırsatı yakalayacak, masal gibi kentleri en iyi fiyatlarla gezeceksiniz.

 • Kent Manzarası - Schaffhausen

  Kent Manzarası - Schaffhausen

 • Cenevre Gölü ve Liman - Cenevre

  Cenevre Gölü ve Liman - Cenevre

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Şehir Manzarası ve Jet d'Eau - Cenevre

  Şehir Manzarası ve Jet d'Eau - Cenevre

 • Fourviere Katedrali - Lyon

  Fourviere Katedrali - Lyon

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Lavanta Tarlaları - Aix En Provence

  Lavanta Tarlaları - Aix En Provence

 • Notre-Dame de la Garde Bazilikası - Marsilya

  Notre-Dame de la Garde Bazilikası - Marsilya

 • Longchamps Çeşmesi - Marsilya

  Longchamps Çeşmesi - Marsilya

 • Liman Bölgesi - Nice

  Liman Bölgesi - Nice

 • Kent Panoraması - Nice

  Kent Panoraması - Nice

 • Şehrin Sembolü - Cenova

  Şehrin Sembolü - Cenova

 • Körfez Manzarası - Cenova

  Körfez Manzarası - Cenova

 • Kent ve Göl - Como

  Kent ve Göl - Como

 • Tarihi Kilise - Como

  Tarihi Kilise - Como

 • Katedral Meydanı - Milano

  Katedral Meydanı - Milano

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Elegant Avrupa Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Şule Munis

Şule Munis

Herşey çok güzeldi. Rehberimiz'e ayrıca teşekkürler.

Ayla Türksoy

Ayla Türksoy

Her şey çok güzeldi. Başta rehberimiz olmak üzere tüm Gruppal'a teşekkürler.

İSVİÇRE

Denize kıyısı bulunmayan ancak dağlar, platolar ve göllerle çevrili olan İsveçre, rüyalardaki kadar güzel köyleri ve yaşanabilir kentler arasında yer alan şehirleri ile size harika bir yurtdışı turu deneyimi yaşatacak. Toplamda 41.285 km'lik yüzölçüme sahip olan bu küçük ülkede yapacağınız İsviçre turları ile Alpler'in en güzel köylerini yakından görme fırsatı elde edecek ve en önemli şehirleri Bern, Zürih, Lozan, Basel ve Cenevre'yi göreceğiniz unutulmaz bir İsviçre turu yapacaksınız.

İsviçre'nin kuzeyinde Almanya, güneyinde İtalya, batısında Fransa ve doğusunda Avusturya bulunuyor. Ülkede toplamda 4 tane resmi dil kullanılıyor. Bunlardan en yoğun kullanılanı Almanca'dır. Sonrasında Fransızca, İtalyanca ve Romansça kullanılmaktadır. İsviçre özellikle kış aylarında kayak yapmaya gidenlerin akın ettiği bir yerdir. Kayak için özel olarak gidip keşfedebileceğiniz köyleri bulunmaktadır. Bu nedenle İsviçre'de gezilecek yerler ve kültürel seyahatler için gelenler bahar ve yaz aylarını tercih ederler.

MONACO

Dünyadaki bağımsız devletler arasında ikinci en küçük devlet de Monaco'dur. Ülkenin en kalabalık şehri ise Monte Carlo'dur. Toplamda 25 bin kişilik nüfusu olan Monte Carlo, meşhur kumarhaneleri ile turistleri kendine çekmektedir. Monaco'da ise yaklaşık 2 bin kişi yaşamaktadır. Monako turları ile de görebileceğiniz gibi ülke yat limanları ile de ünlüdür.

Monako küçük bir yer olduğu için havaalanı yoktur. Monako'ya ulaşım için çevre ülkedeki şehirlerin havalimanlarını kullandıktan sonra tren ya da otobüs ile buraya ulaşabilirsiniz. Monako turu yapmak için dilerseniz Nice şehrini tercih edebilirsiniz. Buradan düzenli aralıklarla otobüsler bulunmaktadır. Monako'ya yemek konusunda zorluk çekmezsiniz, tüm dünya mutfaklarına ait menüler bulunmaktadır. Ayrıca Fransız mutfağından da esinlenmiştir.

Monako'da gezilecek yerler; Saint Martin Bahçeleri, Prenslik Sarayı, Oşinografi Müzesi, Monako Prenslerinin Mumya Müzesi, Egzotik Bahçe, Napolyon Müzesi, Monte Carlo Story, Japon Bahçeleri, Ulusal Bebek ve Saat Müzesi, Condamine Pazarı, Tarih Öncesi Antroloji Müzesi, Deniz Müzesi, Pul ve Para Müzesi, Hayvanat Bahçesi, Prenses Grace Gül Bahçesi'dir.

Elegant Avrupa Turları

Siz de ucuz turlar ve fiyatları ile ilgili araştırmalar yapmak yerine, tüm ekstra turların dahil olduğu Elegant Avrupa turu ile eşsiz bir seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. İsviçre, Güney Fransa, Monaco ve İtalya'nın birbirinden güzel şehirlerini yakından görebilir, unutulmaz bir tatil turu yapabilirsiniz.

İTALYA

İtalya turları dünyada turistlerin en yoğun olarak katıldığı ve beğendiği yolculuklardan biridir. İtalya turu yapıp henüz memnun olmadan dönen kimse yok. Dolayısıyla İtalya'nın her şehri ve köyü mutlaka görülmeli ve gezilmeli. Coğrafi konumu nedeniyle yılın her mevsimi ılık bir iklime sahip olan İtalya'da gezilecek yerler ve şehirler de oldukça fazla. Avrupa'nın kültürel ve tarihi mirasında İtalya'nın katkısı ve etkisi de yüksektir.

Avrupa'nın bağımsız ülkeleri olan Vatikan ve San Marino da İtalya sınırları içerisindedir. Katolik inancın merkezi olan Papalık'ın da Roma'da olması İtalya'yı önemli kılan bir diğer nedendir. İtalya turları ile görebileceğiniz en popüler şehirler; Roma, Floransa, Milano, Venedik, Cenova, Bologna, Napoli ve Verona'dır. Bunlar dışında İtalya'nın köyleri, denize kıyısı olan diğer önemli kasabalarına da yurtdışı tur seçenekleri arasında çeşitli programlar ile geziler düzenlenmektedir.

Üye Yorumları

Sukan Gültekin

Sukan Gültekin

Bilgilendirme mailiniz,mesajınız zamanında ve güzeldi. Ticari hayatınızda başarılar dilerim.

Bengi Ceylan Basakcı

Bengi Ceylan Basakcı

Gruppal ile ilgili endişelerim vardi. İlk defa katıldığım Paris turundan çok memnun kaldım. Bir sonraki gezimi de Gruppal ile yapmayı planlıyorum.

Huzur Öncü Taşgın

Huzur Öncü Taşgın

Rehberimiz Yiğit Tuncay, Paris'e gitmeyi düşünen yakınlarıma Gruppal'ı tavsiye etme sebebim olacaktır. İşini layıkıyla yapmış ve bizi fazlasıyla bilgilendirmiştir. Kendisine tekrar teşekkürler.

Ahmet Dinçer

Ahmet Dinçer

Ödediğimiz bedelin çok üstünde ve harika bir Paris turu yaşadık. Özellikle rehberimiz sayın Yiğit Tuncay, olağanüstü bilgisi, anlatımı, ilgisi ve yakınlığı ile muhteşemdi. Şirketinize ve nezdinizde Yiğit Bey'e sonsuz teşekkürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
148 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube