% 20 İndirim
GP: 94450

Klasik GAP Turları

Antakya Adıyaman Diyarbakır Mardin Şanlıurfa Gaziantep Adana

GAP turu fırsatları ile Doğu ve Güneydoğu’nun çağları aşan güzelliğine ve geçmişin zenginliklerine hayran olacağınız bir tatil sizi bekliyor. En iyi fiyat ve taksit fırsatı ile bu muhteşem turu kaçırmayın!

 • Hatay Mozaik Müzesi - Antakya

  Hatay Mozaik Müzesi - Antakya

 • Künefe - Antakya

  Künefe - Antakya

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Nemrut Dağı - Adıyaman

  Nemrut Dağı - Adıyaman

 • On Gözlü Köprü - Diyarbakır

  On Gözlü Köprü - Diyarbakır

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Deyrul Zaferan Manastırı - Mardin

  Deyrul Zaferan Manastırı - Mardin

 • Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

  Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

 • Kale Manzarası - Gaziantep

  Kale Manzarası - Gaziantep

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Bu tura az önce rezervasyon yapıldı

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single farkı ve çocuk seçenekleri satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Klasik GAP Turları
Süre 7 Gece 8 Gün
Ulaşım Otobüs
Otel 3* & 4* Oteller [YP]
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Salih Sekban

Salih Sekban

Özellikle rehberimiz konusuna vâkıf ve tarihi bilgileri yeterli olduğundan 3.cü gidişim olmasına rağmen doya doya zevk aldım. Teşekkürler.

Baver Eser Ilgıt Örs

Baver Eser Ilgıt Örs

Öncelikle merhabalar, firmanızda Kapadokya turunu satın aldık ve gerçekleştirdik. Bu turdan gayet memnun kaldık. Özellikle şoförümüz ve rehberimizi çok sevdik, gayet ilgili, nazik, bilgilendirici bir tur gerçekleştirdik. Günay Karakaş'a ve şoförümüze özellikle sizin nezdinizde teşekkür ederim. Bugüne kadar yurt dışı 2 yurt içi 1 tur satın aldım bu kadar profesyonel, nazik, bilgilendirici, ilgili bir rehber görmedim. İyi çalışmalar dilerim. Sevgilerimle.

ANTAKYA

Birçok mezhep ve kültürden insanın bir arada yaşadığı Antakya 'hoşgörünün başkenti' olarak bilinir. Aynı zamanda enfes yemekleri olan şehrin tatlıları da oldukça meşhur. Dünyanın en büyük mozaik koleksiyonları arasında ikinci sırada yer alan Antakya Arkeoloji Müzesi'ni gezerek Antakya şehir turunuza başlayabilirsiniz.

Antakya gezilecek yerler listesinde tarihi ve dini bakımdan önemli birçok yapı bulunur. Bunlardan biri de St. Pierre Kilisesi, Hristiyanlar için ayrı bir öneme sahiptir. Şehirde gezebileceğiniz birçok kültürel ve tarihi güzellik bulunmaktadır. Şehrin tam ortasından akan Asi Nehri, bu Anadolu turunu unutulmayacak kılan özelliklerden biri oluyor. Antakya turları sizi bekliyor. 

Klasik GAP Turları

Anadolu turları ile Doğu ve Güneydoğu bölgelerinin birbirinden güzel şehirlerini keşfetmeye gidiyoruz! Klasik GAP turları ile yemekleri ve kiliseleri ile ünlü Antakya, mimarileri ve köprüleriyle ünlü Adıyaman ve Diyarbakır, mağaraları ve yemekleriyle bilinen Mardin ve Şanlıurfa kebabı ve baklavasının yanı sıra müzeleriyle de bilinen Gaziantep ve Adana sizi bekliyor. Hemen Gruppal Anadolu turlarında yerinizi ayırtın, güzelliklerine hayran olacağınız bir tura çıkın.

ADIYAMAN

Yurtiçi turları arasında ülkenin güneydoğusunda yer alan Adıyaman, gerek tarihi gerekse kültürel birçok özelliği ve coğrafi konumu nedeniyle değerli kentler arasındadır. Tam bir kültür ve turizm kenti olan bu şehirde, dünyanın sekizinci harikası olarak adlandırılan Nemrut Dağı bulunur. Dağ üzerinde eski uygarlıklara ait kalıntılar ve eserler vardır.

Dünya üzerindeki en büyük dördüncü baraj olan Atatürk Barajı'nın bulunduğu Adıyaman'da gezilecek yerler; Arsameia Ören Yeri, Yeni Kale, Derik Kalesi, Gerger Kalesi, Perre Antik Kenti, Anıtlar (Karadağ, Karakuş, Sofraz), Köprüler (Cendere, Göksu, Altınlı), Kaya Mezarı ve Mağaralar, İçmeler, Cami ve Kiliseler ve meşhur Nemrut Dağı'dır.

MARDİN

Kültürü, mimarisi, tarihi ve doğal güzellikleriyle hafızalarda yer edecek bir Mardin turu için bavulunuzu hazırlayın. Güneydoğu'daki kentler arasında bir gerdanlığa benzetilen Mardin'de kilise, cami ve sinagog yan yanadır. Burada herkes hoşgörülü ve sıcakkanlıdır.

Mardin Müzesi'ni ziyaret ederek Mardin turuna başlayabilirsiniz. Müzede sergilenen eşyaları inceleyebilir, arkeoloji ve etnografya müzesinde vakit geçirebilir, Dara kentini fotoğraflayabilirsiniz. Mağara evlerine hayran olacağınız şehirde görülmesi gereken diğer bölgeler ise, Gırnavaz Höyüğü ve içindeki kalıntılar, Mardin Kalesi, Fafih ve Rabbat Kalesi, Şeyh Çabuk Camii, Meryemana Kilisesi ve Patrikhanesi, Mor Stefanos Kilisesi

ŞANLIURFA

Dünyanın en eski tapınaklarından Göbeklitepe'nin içinde olduğu Şanlıurfa, ülke tarihinde "Peygamberler Şehri" olarak adlandırılır. İbrahim ve Eyüp peygamberlerinin doğduğu yer olarak kabul edilen ve içerisinde birçok efsanenin geçtiği düşünülen şehirdeki Şanlıurfa turunda görmeniz gereken çok güzel yerler bulunuyor.

Şehrin merkezinde yer alan çarşıları ve geleneksel binaları gezebilir, Balıklıgöl'de huzur dolu saatler geçirebilirsiniz. Halfeti ve Harran bölgeleri, Rızvaniye Camii, İbrahim Peygamber’in doğduğu mağara, Selahaddin Eyyubi Camii Şanlıurfa'da gezilecek yerler listesindedir.

GAZİANTEP

Ülkemizdeki büyük şehirler arasında ve Güneydoğu Anadolu'nun en büyük şehri olan Gaziantep, tarihi ve kültürel güzelliklerine hayran olacağınız bir gezi fırsatı sunuyor. Zeugma Antik Kenti başta olmak üzere, şehirde bulunan pek çok tarihi kalıntıyı ve eseri inceleyebileceğiniz Gaziantep Arkeoloji Müzesi ile Gaziantep turuna başlayabilirsiniz.

Gaziantep yemekleri ve baklavalarıyla da çok ünlü olan bir şehirdir. Özellikle kebaplar ve baklavalar, şehir turunda mutlaka tadılması gereken yiyeceklerdir. El sanatlarının çok zengin olduğu şehirde, Bakırcılar Çarşısı gezilerek çok kaliteli eşyalar alınabilir. Gaziantep Kalesi ve 100. Yıl Parkı da Gaziantep turlarında gezilecek noktalar arasındadır.

ADANA

Toros Dağları'nın güneyinde yer alan Adana, Türkiye'nin en büyük 5.şehridir. Ülkenin önde gelen kültür ve ticaret merkezli şehirlerinden biri olan Adana, Türkiye ile Ortadoğu arasında da ulaşımın sağlandığı önemli noktalardandır. Adana turunda gezilecek birçok doğal ve tarihi güzelliği eşsiz olan bölgeler vardır.

Adana gezi turlarında olması gereken yerler; Adana Arkeoloji Müzesi, Etnografya Müzesi, Atatürk Müzesi ve Misis Mozaik Müzesi, Anavarza Ören Yeri, Şar Ören Yeri, Misis Ören Yeri, Magarsos Ören Yeri, Yılan Kale, Dumlu Kalesi, Ramazanoğlu Medresesi, Tepebağ Evleri, Ramazanoğlu Konağı ve Çevresi, Çarşı Hamamı, Büyük Saat Kulesi, Taş Köprü, Bahri Paşa Çeşmesi, İpek Yolu, Kozan Kalesi ve Manastırı.

Üye Yorumları

Sibel Baş

Sibel Baş

Katıldığımız turda, yazılan detayların hepsine uyulduğu gibi tüm ekip çok başarılıydı…

Sümeyra Hallaç

Sümeyra Hallaç

Her şey için tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz.

Tuğba Orhan

Tuğba Orhan

Aldığım hizmet için tüm çalışma arkadaşlarınıza ve özellikle satış biriminde Aylin hanıma çok teşekkür ederim.

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
148 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube