% 20 İndirim
GP: 94450

Klasik GAP Turları

GAP turu fırsatları ile Doğu ve Güneydoğu’nun çağları aşan güzelliğine ve geçmişin zenginliklerine hayran olacağınız bir tatil sizi bekliyor. En iyi fiyat ve taksit fırsatı ile bu muhteşem turu kaçırmayın!

 • Hatay Mozaik Müzesi - Antakya

  Hatay Mozaik Müzesi - Antakya

 • Künefe - Antakya

  Künefe - Antakya

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Nemrut Dağı - Adıyaman

  Nemrut Dağı - Adıyaman

 • On Gözlü Köprü - Diyarbakır

  On Gözlü Köprü - Diyarbakır

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Deyrul Zaferan Manastırı - Mardin

  Deyrul Zaferan Manastırı - Mardin

 • Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

  Halilürrahman Camii - Şanlıurfa

 • Kale Manzarası - Gaziantep

  Kale Manzarası - Gaziantep

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Klasik GAP Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Filiz Aydın

Filiz Aydın

Gruppal ile ilk turumdu ve bundan sonra da tercih edeceğimi biliyorum. Böyle düşünmemde tur programına bire bir uyulması ve özellikle rehberimizin deneyimi, bilgisi ve sempatisi etken oldu.

Cengiz Baran

Cengiz Baran

Konusuna ve bölgeye hakim bir rehber eşliğinde gezmek ve öğrenmek olağanüstü bir kazanım. Bu tura bu rehberle dostlarimizla bir kez daha katılmak isteriz. Teşekkurler Gruppal.

Klasik GAP Turları

Anadolu turları ile Doğu ve Güneydoğu bölgelerinin birbirinden güzel şehirlerini keşfetmeye gidiyoruz! Klasik GAP turları ile yemekleri ve kiliseleri ile ünlü Antakya, mimarileri ve köprüleriyle ünlü Adıyaman ve Diyarbakır, mağaraları ve yemekleriyle bilinen Mardin ve Şanlıurfa kebabı ve baklavasının yanı sıra müzeleriyle de bilinen Gaziantep ve Adana sizi bekliyor. Hemen Gruppal Anadolu turlarında yerinizi ayırtın, güzelliklerine hayran olacağınız bir tura çıkın.

Gaziantep

Türkiye'nin tarihi şehirleri arasında olan Gaziantep, "Doğu'nun Parisi" olarak biliniyor. Geçmişte önemli ticaret yollarının olduğu İpek Yolu rotasında konumlanan şehir ticari ve ekonomik açıdan da zengin bir konumdaydı Gaziantep turları ile birbirinden farklı şehirlere ev sahipliği yapan şehir Gaziantep turu ile keyifli bir kültür turu yapacaksınız.

Gaziantep'te gezilecek yerler listesinde ilk sırayı dünyaca ünlü Zeugma Müzesi alıyor. Hemen sonrasında Gaziantep Hayvanat Bahçesi, Gaziantep Kalesi, Arkeoloji Müzesi ve Parkantep Harikalar Diyarı ile Oyun ve Oyuncak Müzesi'dir.

Adıyaman

Tarihi MÖ 40.000 yılına dayanan Adıyaman şehri, ülkemizin en köklü geçmişi olan kentleri arasındadır. Adıyaman turları ile Orta Fırat bölümünde yer alan şehri gezerken kendinizi tarihin sayfalarında dolaşıyor gibi hissedebilirsiniz.

Adıyaman'da gezilecek yerler arasında öncelikli olarak Nemrut Dağı geliyor. Güneşin doğuşunu izleyebileceğiniz bu nokta dışında Adıyaman gezisi sırasında Oturakçı Pazarı, Adıyaman Ulu Camii, Cendere Köprüsü, Perre Antik Kenti, Yel Baba Türbesi ve Arsameia Antik Kenti ile Ören Yeri'dir.

Şanlıurfa

Ülkemizin en büyük yedinci şehri olan Şanlıurfa, aynı zamanda efsanelerin şehri ve peygamberler şehri olarak da bilinir. Evleri ve Balıklı Göl'ü ile ünlü olan şehirde çıkacağınız Şanlıurfa turları ile hayatınızın en eğlenceli yurtiçi turu gezisini yapabilirsiniz.

Şanlıurfa'da gezilecek yerler arasında son yıllarda dünyaca ünlü bir hale gelen ve UNESCO Mirasları Listesi'ne de alınan Göbeklitepe, Balıklı Göl, Atatürk Barajı, Arkeoloji ve Mozaik Müzesi bulunuyor. Ayrıca Harran Evleri de mutlaka görülmeli.

Mardin

Fırat ve Dicle nehirlerinin tam ortasında konumlanan Mardin, tarihi dokusu, mimarisi ve yapılarıyla sizi büyüleyecek. Mardin turunun bitmesini hiç istemeyecek ve gezi sırasında gördüklerinizi asla unutamayacaksınız. Kendine özgü mimarisi ile sizi zaman yolculuğuna çıkaracak olan Mardin turları Türkiye'nin en merak edilen şehirleri arasında olan Mardin'i görebileceğiniz en güzel gezi programlarından biri oluyor.

Mardin'de gezilecek yerleri daha çok mimariler oluşturuyor. Bunların başında Deyrüzzaferan Manastırı, Mor Gabriel Manastırı, Mardin Müzesi, Kasımiye Medresesi bunlar arasında en bilindik olanları. Aynı zamanda Dara Mezopotamya Harabeleri, Beyazsu, Sakıp Sabancı Mardin Kent Müzesi ve Mardin Evleri de görmeniz gereken noktalardır.

Üye Yorumları

Salih Sekban

Salih Sekban

Özellikle rehberimiz konusuna vâkıf ve tarihi bilgileri yeterli olduğundan 3.cü gidişim olmasına rağmen doya doya zevk aldım. Teşekkürler.

Baver Eser Ilgıt Örs

Baver Eser Ilgıt Örs

Öncelikle merhabalar, firmanızda Kapadokya turunu satın aldık ve gerçekleştirdik. Bu turdan gayet memnun kaldık. Özellikle şoförümüz ve rehberimizi çok sevdik, gayet ilgili, nazik, bilgilendirici bir tur gerçekleştirdik. Günay Karakaş'a ve şoförümüze özellikle sizin nezdinizde teşekkür ederim. Bugüne kadar yurt dışı 2 yurt içi 1 tur satın aldım bu kadar profesyonel, nazik, bilgilendirici, ilgili bir rehber görmedim. İyi çalışmalar dilerim. Sevgilerimle.

Sibel Baş

Sibel Baş

Katıldığımız turda, yazılan detayların hepsine uyulduğu gibi tüm ekip çok başarılıydı…

Sümeyra Hallaç

Sümeyra Hallaç

Her şey için tüm çalışanlarınıza teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube