% 20 İndirim
GP: 94470

Orta Avrupa ve Balkanlar Turu

Belgrad Budapeşte Viyana Prag

Orta Avrupa ve Balkanlar turu fırsatı ile Belgrad, Budapeşte, Viyana ve Prag’ta unutulmaz bir Avrupa tatili inanılmaz fiyatlar ve 9 taksit imkanı ile sizi bekliyor.

 • Skadarlija Mahallesi - Belgrad

  Skadarlija Mahallesi - Belgrad

 • Kalemegdan - Belgrad

  Kalemegdan - Belgrad

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Sveti Sava Katedrali - Belgrad

  Sveti Sava Katedrali - Belgrad

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Macaristan Parlamentosu - Budapeşte

  Macaristan Parlamentosu - Budapeşte

 • St. Mathias Katedrali - Budapeşte

  St. Mathias Katedrali - Budapeşte

 • Schönbrunn Sarayı Girişi - Viyana

  Schönbrunn Sarayı Girişi - Viyana

 • Belvedere Sarayı - Viyana

  Belvedere Sarayı - Viyana

 • Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

  Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

 • Kent Merkezi - Prag

  Kent Merkezi - Prag

 • Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

  Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

 • Charles Köprüsü'nde Günbatımı - Prag

  Charles Köprüsü'nde Günbatımı - Prag

 • Astronomi Saati - Prag

  Astronomi Saati - Prag

 • Prag Şatosu'nda Gece - Prag

  Prag Şatosu'nda Gece - Prag

 • Şato Manzarası - Prag

  Şato Manzarası - Prag

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single farkı ve çocuk seçenekleri satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Orta Avrupa ve Balkanlar Turu
Süre 9 Gece 10 Gün
Ulaşım Otobüs
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Muazzez Tulunay

Muazzez Tulunay

Gruppal internet sitesinden aldığım tur programları ile nerdeyse bütün Avrupa’yı gezdim. İlk olarak İtalya için çok tereddüt ederek tur satın almıştım. Zira internetten bilmeden almak, korkutuyordu. Fakat ekonomik olduğu için, bir deneyeyim dedim. 7 arkadaşımla birlikte gittik ve çok memnun kaldık. Ödediğimiz fiyata biz Türkiye’de bile böyle bir tatil yapamazdık. Fiyata göre hizmet çok iyiydi. Sonuç olarak bu turdan sonra bana cesaret geldi ve her fırsatı değerlendirmeye başladım. Gruppal’dan sırayla; Dubrovnik, Orta Avrupa, Yunanistan, Benelüks, Roma, İspanya ve Romantik Almanya turlarına katıldım. Bu sırada Gruppal çalışanları ile hizmetlerinden dolayı bir nevi dost olduk. Hepsine buradan çok teşekkür ederim. Gerçekten çok sabırla ve içtenlikle yardımcı oluyorlar. Yanlış yönlendirme yapmıyorlar. Sayelerinde çok güzel yerler görüp, çok iyi dostluklar kurduk… Tekrar teşekkürler…

BELGRAD

Zengin tarihinin yanı sıra son yıllarda eğlence ve gece hayatıyla da tüm Avrupa’nın dikkatini çeken Belgrad, Sava ve Tuna nehirlerinin birleşiminde yer alan ve ziyaretçilerine büyük keyif sunan bir kent. Sırbistan’ın tarihi başkenti, Balkanlardan Avrupa’ya açılan kapı olarak geçmişten bugüne önemli bir ticaret ve ulaşım merkezi olarak değerini korumaya devam ediyor. Genç nüfusu, kültür ve sanat aktiviteleri, nehir kenarı plajları ve festivalleriyle unutulmaz bir deneyim olan Belgrad turları, sizi her açıdan tatmin edecek. Ucuz tur fiyatları ve vizesiz Avrupa gezisi fırsatları ile Kurban ya da Ramazan bayramı ve yılbaşı tatili zamanında keyifle gezebileceğiniz Belgrad turu, size keyifli anılar katacak.

Belgrad’ta Gezilecek Yerler

Belgrad sokaklarında gezmenin keyfini çıkarmanız için şehrin birbirinden güzel ve farklı mahalleleri sizi bekliyor. Tarihi yapılarla süslü Zemun bölgesinde şehrin geçmiş günlerinin izlerini görebilir, Skadarlija mahallesinde ise sanatçıların atölyelerini, sanat galerilerini ve bohem restoranlarla barları bulabilirsiniz. Elbette Belgrad Kalesi ve güzel bir parkı barındıran Kalemegdan’ı gezmeden olmaz; Belgrad dendiğinde ilk akla gelen yer olan Kalemegdan, tarihi zenginliğinin yanı sıra birbirinden güzel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Belgrad’ın en ünlü sakinlerinden biri olan Nikola Tesla’nın hayatı ve işlerini görebileceğiniz Tesla Müzesi, Modern Sanat Müzesi, Belgrad Şehir Müzesi gibi müzelerde şehrin zenginliklerini keşfedebilirsiniz. St. Sava Kilisesi, Eski Saray ve Parlamento Binası da Belgrad’ta görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor. Belgrad gece hayatı ise başta nehir kenarındaki mekânlar olmak üzere şehrin dört bir yanında farklı konseptlerde sizi bekliyor.

BUDAPEŞTE

Budin ve Peşte kentlerinin birleşmesiyle doğan ve Tuna kıyılarında masalsı şekilde uzanan Budapeşte, Orta Avrupa turu fırsatlarının en güzel kentlerinden bir tanesi. Macaristan’ın bu tarihi başkenti, uzun geçmişinin yanı sıra Osmanlı döneminin izlerini de korumaya devam ediyor. Önemli bir sanat şehri olmasının yanı sıra canlı sosyal hayatı ve keyifli gece eğlenceleriyle her yaştan misafirin keyif alacağı bir şehir olan Budapeşte, müzelerden barlara kadar mükemmel bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Budapeşte’de Gezilecek Yerler

Kentte en ilgi çeken yapıların başında özellikle gece manzarasına doyum olmayan Zincirli Köprü ve Buda Kalesi geliyor. Macaristan Parlamentosu, Aziz Stephen Bazilikası ve Aziz Istvan Katedrali de Budapeşte’nin en görkemli binaları arasında bulunuyor. Şehirdeki birbirinden güzel restoranlarda Çigan müziği eşliğinde birbirinden güzel yemeklerin tadını çıkarın ve Tuna Nehri’nin masalsı manzarasına doyacağınız bir yürüyüş yaparak Budapeşte anılarınızı unutulmaz hale getirin.

VİYANA

Sanat hayatıyla, yemekleriyle ve güzelliğiyle Avrupa’nın başlıca turistik şehirleri arasında kendine önemli bir yer bulan Viyana, romantik atmosferiyle başınızı döndürecek. Sayısız etkinliğin, konserlerin, birbirinden güzel müzelerin ve tarihi yapıların evi olan Viyana, ruhunuzu etkileyecek bir şehir. Uzun yıllardır Orta Avrupa’nın kraliçesi sayılan bu güzel şehirde dolaşırken kendinizi eski çağların ihtişamı içerisinde göreceksiniz.

Viyana’da Gezilecek Yerler

Müzikle iç içe yaşayan bir şehir olan Viyana’da birbirinden güzel konser mekanları sizi bekliyor. Viyana Devlet Operası, Halk Operası, Viyana Filarmoni Orkestrası’nın evi olan Viyana Müzik Derneği gibi ünlü oluşumların yanı sıra çeşitli saraylarda ve kiliselerde de çeşitli müzik etkinliklerine katılabilirsiniz. Avrupa’nın en güzel sarayları arasında sayılan Schönbrunn Sarayı ve Hofburg Şatosu da şehrin en önemli turistik yerleri arasında bulunuyor.

Viyana müzelerinin birçoğunu bulabileceğiniz Müzeler Bölgesi’nde Modern Sanatlar Müzesi, Leopold Müzesi, Viyana Mimari Merkezi gibi yerleri gezebilirsiniz. Bunların yanında Kraliçe Sisi Müzesi, Liechtenstein Müzesi, Viyana Müzesi ve Freud Müzesi gibi sayısız gezilecek yer de sizi bekliyor. Modern mimarinin önemli örneklerinden Hundertwasser Evi, St. Stephen Katedrali ve Belediye binası da Viyana’da görmeden geçmemeniz gereken yapılar arasında yer alıyor.

PRAG

Tarihi şehirler arasında en güzellerinden biri sayılan Prag, Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu’ndan Habsburg Hanedanı’na uzanan geçmişiyle sayısız güzelliği barındırıyor ve ziyaretçileriyle paylaşıyor. Demir Perde döneminin zor günlerinin ardından tüm ihtişamıyla yeniden parlamaya başlayan Prag, tarihi güzelliklerin yanı sıra sanat yapıları, birbirinden güzel kafe ve restoranları ve barındırdığı öğrenciler sayesinde oldukça canlı olan gece hayatıyla son yılların en popüler tatil yerleri arasında bulunuyor.

Prag’da Gezilecek Yerler

Şehri sayısız güzelliği arasında en çarpıcı olanlar görkemli St. Vitus Katedrali ve kraliyet zenginliklerinin bulunduğu Prag Şatosu. Şehrin can damarı sayılan Vitava Nehri’nin üzerinde yer alan tarihi Charles Köprüsü, dünyaca ünlü Astronomi Saati ile St. Peter ve St. Paul Bazilikası da şehrin diğer değerli yapıları arasında bulunuyor. Ulusal Müze, Vysehrad Kalesi ve nehir kenarında göz alıcı şekilde duran Ulusal Tiyatro’nun yanı sıra Franz Kafka Müzesi’ni ziyaret edebilir, müzenin bulunduğu Hradcany bölgesindeki tarihi sokaklar arasında keyifli bir tur atabilirsiniz. Şehrin tarihi merkezinde barok ve gotik mimariye sahip sayısız güzel yapı sizleri bekliyor olacak.

Üye Yorumları

Erhan Kutsal

Erhan Kutsal

31.08-07.09 tarihleri arasında ailece katıldığımız Prag-Viyana-Budapeşte turundan çok memnun kaldık. Özellikle rehberimiz Engin Emeklican’ın insanı kendine bağlayan, tarih dışında genel kültür ile yoğrulmuş anlatımı harikaydı. 8 gün boyunca 24 saat her problemimizle ilgilendi. Tekrar teşekkürler.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak katıldığımız yılbaşı Orta Avrupa turundan çok ama çok memnun kaldık. Her şey çok düzgündü. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent Bey son derece düzgün, seviyeli, hoşgörülü, genel kültürü çok yüksek, anlatımları çok keyifli bir rehberdi. Kendisine de çok teşekkür ederiz.

Güler Özen

Güler Özen

8 kişilik grup olarak, yılbaşı Orta Avrupa turuna katıldık. Herşey çok düzgündü. Çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz. Ayrıca rehberimiz Bülent beyin de son derece seviyeli, oldukça kültürlü, hoşgörülü, çok düzgün bir bey olması seyahatimizi huzurlu tamamlamamızı sağlamıştır. Kendisine çok teşekkür ederiz.

Hülya Metin Korucuklu

Hülya Metin Korucuklu

Gruppal ile Orta Avrupa turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Hele tur rehberimiz Yaşar Bey'i hiç unutmayacağız.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
136 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube