% 20 İndirim
GP: 94470

Orta Avrupa ve Balkanlar

Belgrad Budapeşte Viyana Prag

Orta Avrupa ve Balkanlar turu fırsatı ile Belgrad, Budapeşte, Viyana ve Prag’ta unutulmaz bir Avrupa tatili inanılmaz fiyatlar ve taksit imkanı ile sizi bekliyor.

 • Skadarlija Mahallesi - Belgrad

  Skadarlija Mahallesi - Belgrad

 • Kalemegdan - Belgrad

  Kalemegdan - Belgrad

 • Yeşil Pasaporta Vizesiz

  Yeşil Pasaporta Vizesiz

 • Sveti Sava Katedrali - Belgrad

  Sveti Sava Katedrali - Belgrad

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Macaristan Parlamentosu - Budapeşte

  Macaristan Parlamentosu - Budapeşte

 • St. Mathias Katedrali - Budapeşte

  St. Mathias Katedrali - Budapeşte

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Schönbrunn Sarayı Girişi - Viyana

  Schönbrunn Sarayı Girişi - Viyana

 • Belvedere Sarayı - Viyana

  Belvedere Sarayı - Viyana

 • Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

  Hofburg Sarayı'na Yukarıdan Bakış - Viyana

 • Kent Merkezi - Prag

  Kent Merkezi - Prag

 • Gruppal Misafirleri Orta Avrupa'da

  Gruppal Misafirleri Orta Avrupa'da

 • Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

  Astronomik Saat Kulesi ve Tyn Kilisesi - Prag

 • Charles Köprüsü'nde Günbatımı - Prag

  Charles Köprüsü'nde Günbatımı - Prag

 • Astronomi Saati - Prag

  Astronomi Saati - Prag

 • Prag Şatosu'nda Gece - Prag

  Prag Şatosu'nda Gece - Prag

 • Şato Manzarası - Prag

  Şato Manzarası - Prag

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Bu turda yerler hızlı doluyor!

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Orta Avrupa ve Balkanlar
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Merve Demirtaş

Merve Demirtaş

Vize sürecimde ve diğer tüm konularda verdiğiniz destek ve bilgilendirme için çok teşekkür ederim. Herşey çok güzeldi.

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Belgrad

Zengin tarihinin yanı sıra son yıllarda eğlence ve gece hayatıyla da tüm Avrupa’nın dikkatini çeken Belgrad, Sava ve Tuna nehirlerinin birleşiminde yer alan ve ziyaretçilerine büyük keyif sunan bir kent. Sırbistan’ın tarihi başkenti, Balkanlardan Avrupa’ya açılan kapı olarak geçmişten bugüne önemli bir ticaret ve ulaşım merkezi olarak değerini korumaya devam ediyor. Genç nüfusu, kültür ve sanat aktiviteleri, nehir kenarı plajları ve festivalleriyle unutulmaz bir deneyim olan Belgrad turları, sizi her açıdan tatmin edecek. Ucuz tur fiyatları ve vizesiz Avrupa gezisi fırsatları ile Kurban ya da Ramazan bayramı ve yılbaşı tatili zamanında keyifle gezebileceğiniz Belgrad turu, size keyifli anılar katacak.

Belgrad’ta Gezilecek Yerler

Belgrad sokaklarında gezmenin keyfini çıkarmanız için şehrin birbirinden güzel ve farklı mahalleleri sizi bekliyor. Tarihi yapılarla süslü Zemun bölgesinde şehrin geçmiş günlerinin izlerini görebilir, Skadarlija mahallesinde ise sanatçıların atölyelerini, sanat galerilerini ve bohem restoranlarla barları bulabilirsiniz. Elbette Belgrad Kalesi ve güzel bir parkı barındıran Kalemegdan’ı gezmeden olmaz; Belgrad dendiğinde ilk akla gelen yer olan Kalemegdan, tarihi zenginliğinin yanı sıra birbirinden güzel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Belgrad’ın en ünlü sakinlerinden biri olan Nikola Tesla’nın hayatı ve işlerini görebileceğiniz Tesla Müzesi, Modern Sanat Müzesi, Belgrad Şehir Müzesi gibi müzelerde şehrin zenginliklerini keşfedebilirsiniz. St. Sava Kilisesi, Eski Saray ve Parlamento Binası da Belgrad’ta görmeniz gereken yerler arasında bulunuyor. Belgrad gece hayatı ise başta nehir kenarındaki mekânlar olmak üzere şehrin dört bir yanında farklı konseptlerde sizi bekliyor.

Budapeşte

Budin ve Peşte kentlerinin birleşmesiyle doğan ve Tuna kıyılarında masalsı şekilde uzanan Budapeşte, Orta Avrupa turu fırsatlarının en güzel kentlerinden bir tanesi. Macaristan’ın bu tarihi başkenti, uzun geçmişinin yanı sıra Osmanlı döneminin izlerini de korumaya devam ediyor. Önemli bir sanat şehri olmasının yanı sıra canlı sosyal hayatı ve keyifli gece eğlenceleriyle her yaştan misafirin keyif alacağı bir şehir olan Budapeşte, müzelerden barlara kadar mükemmel bir deneyimin kapılarını aralıyor. Budapeşte turları sizi bekliyor.

Budapeşte’de Gezilecek Yerler

Kentte en ilgi çeken yapıların başında özellikle gece manzarasına doyum olmayan Zincirli Köprü ve Buda Kalesi geliyor. Macaristan Parlamentosu, Aziz Stephen Bazilikası ve Aziz Istvan Katedrali de Budapeşte’nin en görkemli binaları arasında bulunuyor. Şehirdeki birbirinden güzel restoranlarda Çigan müziği eşliğinde birbirinden güzel yemeklerin tadını çıkarın ve Tuna Nehri’nin masalsı manzarasına doyacağınız bir yürüyüş yaparak Budapeşte anılarınızı unutulmaz hale getirin.

Viyana

Sanat hayatıyla, yemekleriyle ve güzelliğiyle Avrupa’nın başlıca turistik şehirleri arasında kendine önemli bir yer bulan Viyana şehri, romantik atmosferiyle başınızı döndürecek. Sayısız etkinliğin, konserlerin, birbirinden güzel müzelerin ve tarihi yapıların evi olan Viyana, ruhunuzu etkileyecek bir şehir. Uzun yıllardır Orta Avrupa’nın kraliçesi sayılan bu güzel şehirde dolaşırken kendinizi eski çağların ihtişamı içerisinde göreceksiniz. Viyana turları ile sanatın merkezinde kaybolacak ve unutulmaz bir kültür turu yapacaksınız. 

Viyana’da Gezilecek Yerler

Müzikle iç içe yaşayan bir şehir olan Viyana’da birbirinden güzel konser mekanları sizi bekliyor. Viyana Devlet Operası, Halk Operası, Viyana Filarmoni Orkestrası’nın evi olan Viyana Müzik Derneği gibi ünlü oluşumların yanı sıra çeşitli saraylarda ve kiliselerde de çeşitli müzik etkinliklerine katılabilirsiniz. Avrupa’nın en güzel sarayları arasında sayılan Schönbrunn Sarayı ve Hofburg Şatosu da şehrin en önemli turistik yerleri arasında bulunuyor.

Viyana müzelerinin birçoğunu bulabileceğiniz Müzeler Bölgesi’nde Modern Sanatlar Müzesi, Leopold Müzesi, Viyana Mimari Merkezi gibi yerleri gezebilirsiniz. Bunların yanında Kraliçe Sisi Müzesi, Liechtenstein Müzesi, Viyana Müzesi ve Freud Müzesi gibi sayısız gezilecek yer de sizi bekliyor. Modern mimarinin önemli örneklerinden Hundertwasser Evi, St. Stephen Katedrali ve Belediye binası da Viyana’da gezilecek yerler listesindeki yapılar arasında yer alıyor.

Prag

Tarihi şehirler arasında en güzellerinden biri sayılan Prag, Kutsal Roma Cermen İmparatorluğu’ndan Habsburg Hanedanı’na uzanan geçmişiyle sayısız güzelliği barındırıyor ve ziyaretçileriyle paylaşıyor. Demir Perde döneminin zor günlerinin ardından tüm ihtişamıyla yeniden parlamaya başlayan Prag, tarihi güzelliklerin yanı sıra sanat yapıları, birbirinden güzel kafe ve restoranları ve barındırdığı öğrenciler sayesinde oldukça canlı olan gece hayatıyla son yılların en popüler tatil yerleri arasında bulunuyor. Prag turları ile Ortaçağ'ın kalbine doğru bir yolculuğa çıkacaksınız. 

Prag’ta Gezilecek Yerler

Şehri sayısız güzelliği arasında en çarpıcı olanlar görkemli St. Vitus Katedrali ve kraliyet zenginliklerinin bulunduğu Prag Şatosu. Şehrin can damarı sayılan Vitava Nehri’nin üzerinde yer alan tarihi Charles Köprüsü, dünyaca ünlü Astronomi Saati ile St. Peter ve St. Paul Bazilikası da şehrin diğer değerli yapıları arasında bulunuyor. Ulusal Müze, Vysehrad Kalesi ve nehir kenarında göz alıcı şekilde duran Ulusal Tiyatro’nun yanı sıra Franz Kafka Müzesi’ni ziyaret edebilir, müzenin bulunduğu Hradcany bölgesindeki tarihi sokaklar arasında keyifli bir tur atabilirsiniz. Şehrin tarihi merkezinde barok ve gotik mimariye sahip sayısız güzel yapı sizleri Prag'ta gezilecek yerler listesi ile birlikte bekliyor olacak.

Üye Yorumları

Ceren Uğurlu

Ceren Uğurlu

Turdan ve rehberden memnun kalmamın yanında özellikle çalışanlarınıza ilgisi ve yardımlarından dolayı çok tesekkur ederim. Hiç bir sorumu yanıtsız bırakmadılar ve ilk kez internet uzerinden tur satın almama ragmen her an iletisim kurabildiğim bir müşteri temsilcisi olduğu icin mutluyum. Tekrar teşekkurler.

Ayten Bitik

Ayten Bitik

80 yaşındayım, baston kullanıyorum, 27. yurtdışı gezimi Gruppal ile yaptım. Bir kaç gün önce döndüğümüz Orta Avrupa Turu, kızkardeşim ve kardeşim kızı ile birlikte katıldığım bir kutlama gezisiydi. Gruppal'a teşekkür ederiz. Turun ilk iki günü rehberimiz olan Bülent beye nezaketi ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. Bülent beyden görevi devralarak beş gün boyunca bize rehberlik yapan Ercan beye bütün gruba gösterdiği saygı, güleryüz olgunluk ve sabrı için sonsuz teşekkürler ediyorum. Havayolu ve turizm sektöründe üst düzey yöneticilik yapan iki evlat sahibi bir anne olarak sonraki seyahatlerimizde memnuniyetle yine Gruppal'ı tercih edeceğimizi ve tavsiye edeceğimizi bilmenizi isterim.

Fatma Zehra Kutlu

Fatma Zehra Kutlu

Ben tur tarihine kadar endişeliydim. Ama tur başlayınca rehberimiz sayesinde son derece güzel zaman geçirdik, geceli gündüzlü dolu dolu eğlendik. Teşekkür ederiz.

M. Ufuk Tekin

M. Ufuk Tekin

Firmanızın organize ettiği 18-25 Haziran Orta Avrupa turuna katıldık. Seçilen otellerden, düzenlenen tur programından ve rehberlik hizmetinden memnun kaldığımızı belirtmek isterim. Rehberimiz şimdiye kadar gördüğüm en bilgili rehberlerden biriydi. Katılımcılarla da çok iyi bir iletişim kurup ilgilendi. Bu güzel tur için firmanıza teşekkür ederim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube