% 20 İndirim
GP: 96612

Yunanistan Yanya Turları

Yanya turları ile Yunanistan’ın en büyük şehirlerinden olan ve sayısız Türk mirası esere ev sahipliği yapan bu güzel kenti keşfetme fırsatı yakalayacaksınız.

 • Yanya Adası - Yanya

  Yanya Adası - Yanya

 • Aslan Paşa Camii - Yanya

  Aslan Paşa Camii - Yanya

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Göl Kıyıları - Yanya

  Göl Kıyıları - Yanya

 • Tarihi Kale - Yanya

  Tarihi Kale - Yanya

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Yerel Ürünler - Yanya

  Yerel Ürünler - Yanya

 • Bizans Müzesi - Yanya

  Bizans Müzesi - Yanya

 • Fethiye Camii - Yanya

  Fethiye Camii - Yanya

 • Kent Manzarası - Yanya

  Kent Manzarası - Yanya

 • Kent Sokakları - Yanya

  Kent Sokakları - Yanya

 • Sonbahar Manzarası - Yanya

  Sonbahar Manzarası - Yanya

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Yunanistan Yanya Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Atilla Öylü

Atilla Öylü

Katıldığımız turdan çok memnun kaldım. Diğer katılımcılar da çok uyumluydu rehberimiz çok tecrübeli bilgili ve neşeli bir insandı. Ayrıca şoförlerimize, muavinimize ve organizasyonda emeği geçen tüm Gruppal çalışanlarına teşekkür ederim.

Sedat Bıçakçı

Sedat Bıçakçı

Turumuz misafirleriyle, Kaptanlarımızla ve Rehberimizle süperdi.

Yanya Hakkında 

Köklü geçmişi, tarihi güzellikleri ve bir dönem ticaret şehri olmasıyla ünlü Yanya, Yunanistan'ın önemli şehirlerinden biridir. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bu yerde çıkacağınız Yanya turları ile bugüne kadar ulaşan birçok eser, kalıntı görebilirsiniz. Kültürel ve ticari bir merkez olan şehir 19. yüzyıl ortalarında en parlak dönemlerini yaşar.

Yanya turu ile el sanatlarının en gelişmiş olduğu Yunanistan şehirlerinden birinde gezeceğinizi söyleyelim. Bugün bile altın ve gümüş işçiliği şehirde çok yaygındır. Bir dönem sayısız yazar ve sanatçı da yine Yanya'dan çıkmıştır. Bugün göl kıyısındaki sevimli görüntüsü ve huzur veren atmosferiyle Yanya önemli bir turizm ve kültür şehridir.

Yanya'da Gezilecek Yerler

Osmanlı Dönemi'nde Balkanlar'daki en önemli merkezlerden biri olan Yanya'da gezilecek yerler arasında müzeler, tarihi bölgeler ve doğal güzellikler bulunuyor. Listenin ilk sırasında Aslan Paşa Camii bulunuyor. Hemen ardından, Gümüş Müzesi, Bizans Müzesi, Epira’nın Arkeoloji Müzesi, El Sanatları Müzesi, Ali Paşa Türbesi, Fethiye Camii, Averof Caddesi ve Yanya’nın çarşı içi tarihi dokusunu görebileceğiniz sokaklar geliyor.

Gruppal Yanya turları ekonomik ve hem tarihi hem de sanatsal bir gezi turu yapmak isteyenleri bekliyor. Yanya gezisi ile küçük bir kasabada görülebilecek birçok şeyin olduğunu keşfedecek ve bu bölgeyi yakından keşfedeceksiniz.

Yanya Mutfağı

Türk mutfağı ile çok benzer özelliklerde olan Yanya mutfağında yabancılık çekmezsiniz. Yanya'da ne yenir sorusuna cevap olarak ilk sırada tavuklu börek bulunuyor. Sonrasında, bir meze çeşidi olan Burani, bir çeşit ıspanaklı börek de diyebileceğimiz Bastarya, ceviz reçeli, Yanya baklavası olarak bilinen Saraylı, yine bir tatlı olan Hamayla, kurabiye Kulurya ve Yanya baklavası geliyor. Yanya gezisi sırasında ağzınız da şölen çekeceğe benziyor.

Gruppal Yanya turları ile yerinizi en uygun fiyatlardan ayırtın Yunanistan'ın bu güzel şehrinin keyfini çıkarın. 

Üye Yorumları

Burcu Sav

Burcu Sav

Rehberlikten oldukça memnun kaldım. Mümkün mertebe herkesi memnun edecek şekilde yardımcı olmaya çalıştı. Diğer ekip de ulaşım ve servis açısından oldukça kolaylık sağladılar. Bu açıdan hepsine teşekkürlerimi buradan da tekrar iletiyorum.

Hacer Özbakır

Hacer Özbakır

Gruppal aracılığı ile gittiğim bu seyahatten çok memnun kaldım. Rehberimiz Ülker Hanım, şoförlerimiz ve de yolcular çok özel insanlardı. Turla seyahat etmeyen bir insan olarak; çok çok memnun kaldım ve kendimi çok özgür hissettim.

Hayrünnisa Kayat

Hayrünnisa Kayat

Gruppal ile birkaç kere tatile gittim ve memnun kaldım. Selanik turumuz da çok iyi geçti.

Mehmet Edip Dildar

Mehmet Edip Dildar

Her şey çok iyi. Rehber çok kibar. Kutluyorum

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube