Yurtdışı Turlar

Baltıklar’ı Keşfedin!

Baltık ülkelerinin gizemli dünyasına davetlisiniz. Birbirinden güzel Baltık ülkelerini görmeye hazır mısınız? Estonya, Litvanya ve Letonya ülkelerini kapsayan Baltık turu ile bambaşka bir dünyanın perdesini aralayacaksınız.

Baltık turları, yurtdışı turları arasında en çok tercih edilenler arasında yerini koruyor. Muhteşem yemyeşil doğası, ihtişamlı mimariye sahip yapıları ve festivalleri ile Baltık ülkeleri turu size aradığınız her şeyi sunuyor!

Kültür, tarih ve mimari açıdan oldukça zengin olan Baltık ülkelerinde, zamanın adeta durduğunu hissedeceksiniz. Hayranlık uyandıran meydanları, sokakları ve sınırsız eğlence sunan gece kulüpleri ile Baltıklar, tatil anlayışınızı değiştirecek.

Gruppal’in erken rezervasyon seçeneklerinden ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak hayalinizdeki Baltık turlarına gidebilirsiniz.

Litvanya’nın Büyülü Dünyası

Litvanya’nın başkenti Vilnius, Baltık turlarının en çok sevilen rotalarından biri. Modern, Orta Çağ Dönem’e ait eserleri ve eşsiz mimari yapıları Litvanya turuna katılarak görebilirsiniz. Vilnius, Kaunas, Alytus gibi şehirleri kapsayan Litvanya turları ufkunuzu genişletecek!

Litvanya gece hayatını Baltık turlarına katılarak keşfedebilirsiniz. Kuzeydoğu Avrupa’nın bu büyülü ülkesini Gruppal ayrıcalığı ile tanıyın! 2009 yılında Avrupa Kültür Başkenti olan Vilnius, UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer almaktadır. Tarihi buram buram hissedeceğiniz Vilnius, Baltık turunun en çok merak edilen şehirlerindendir.

Eğlencenin Merkezi Letonya

Baltık turlarının en çok turist çeken ülkesi Letonya… Letonya denince akla gelen ilk yer elbette Riga oluyor. Ülkenin başkenti Riga birçok güzelliğe ev sahipliği yapmaktadır. Tarihi şehir merkezi Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan Riga, Baltık başkentleri turunun en görkemli şehridir.

Mimari yapısına ve tarihine hayran kalacağınız Riga’da unutulmaz bir tatil deneyimi sizi bekliyor! Letonya gece hayatının merkezi Riga’ya her yıl sayısız turist gelmektedir.

Riga turları ile görebileceğiniz şehirde yer alan Üç Kardeşler Binaları, Dannestern Malikanesi, Riga Merkez Çarşısı gibi daha birçok turistik gözde mekan Letonya’da gezilecek yerler arasında.

Baltık Ülkelerinin İncisi Estonya

Estonya turlarının en cezbeden noktalarından Tallinn, tarihsel yapısını günümüze kadar korumayı başarmış sevimli bir başkenttir. Tarihi şehir meydanı, daracık Arnavut kaldırımlı sokakları ve büyüleyici binaları ile Tallinn, tam bir Avrupa şehridir.

Avrupa turları arasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olan Baltık turları ile sıradışı bir seyahat sizi bekliyor.

Ramazan Bayramı turları, Kurban Bayramı turları ve balayı turları gibi birçok tarih seçeneğinden birini tercih edip hayalinizdeki tatile hemen çıkın!

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Üye Yorumları

Sevim Renda Topaloğlu

Sevim Renda Topaloğlu

Yaptığınız Helsinki, Estonya, Litvanya, Letonya, Polonya turunda bize rehberlik eden bilgi dolu Derya beye Trabzon grubu adına çoook teşekkür ediyorum. Sayesinde çok keyifli bir gezi geçirdik. Selam ve sevgilerimizle....

Cengiz Alabaz

Cengiz Alabaz

Harika bir seyahatti. Rehber Serkan Bey donanımlı, entelektüel ve sosyal bir fenomen, kendisini kutluyorum. Yine görüşeceğiz.

Neşe Baş

Neşe Baş

Baltık turunuzdan yeni döndük. Rehber Derya beyden çok memnun kaldık. Özellikle tarih bilgisi bizi hayran bıraktı. Çok teşekkür ederiz.

Bahriye Turan

Bahriye Turan

Yeni döndüğümüz Baltıklar Polonya turu için teşekkür ediyorum. Fayda fiyat orantısı yüksek olan bir tur oldu. Rehberimiz 8 gün boyunca bölgeler hakkında tecrübesinin vermiş olduğu olgunlukla bilgilerini bıkıp usanmadan bizlerle paylaştı.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube