% 20 İndirim
GP: 90407

Romanya Turları

Braşov Sibiu Bükreş

Romanya turları ile Karpat dağları arasında dolaşıp Braşov, Sibiu ve Bükreş gibi birbirinden güzel ve çarpıcı kentleri en uygun fiyatlarla keşfedin.

 • Bran Şatosu - Braşov

  Bran Şatosu - Braşov

 • Kafeler - Braşov

  Kafeler - Braşov

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Kara Kilise - Braşov

  Kara Kilise - Braşov

 • Bran (Dracula) Şatosu - Braşov

  Bran (Dracula) Şatosu - Braşov

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kent Merkezi - Braşov

  Kent Merkezi - Braşov

 • Brukenthal Sarayı - Sibiu

  Brukenthal Sarayı - Sibiu

 • Meydanlar - Sibiu

  Meydanlar - Sibiu

 • Piata Mica - Sibiu

  Piata Mica - Sibiu

 • Şehir Sokakları - Sibiu

  Şehir Sokakları - Sibiu

 • Tarihi Bölge - Sibiu

  Tarihi Bölge - Sibiu

 • Tarihi Merkez - Bükreş

  Tarihi Merkez - Bükreş

 • Atheneum - Bükreş

  Atheneum - Bükreş

 • Metropolitan Kilisesi - Bükreş

  Metropolitan Kilisesi - Bükreş

 • Parlamento Binası - Bükreş

  Parlamento Binası - Bükreş

 • Romanya Ulusal Operası - Bükreş

  Romanya Ulusal Operası - Bükreş

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Romanya Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Metin Ay

Metin Ay

Planlama ve icraat olarak, kendim ve eşim adına memnun kaldım. Rehber Osman bey ve araç şoförleri sanırım bu konuda hiç bir şikayete mehal vermeyecek insanlar, zira işlerini; bana göre eksiksiz yapmaya çalıştılar. Rehberimiz Osman bey, sadece coğrafi değil aynı zamanda tarih bilgisiyle de tüm misafirlere yeterince doyurucu olmuştur. Otel, şehir merkezinde olması ve zangin kahvaltısıyla, odalarının temizliği ile memnuniyet verici bir durumdaydı. Tüm bunlara rağmen otelin teknik hizmetlerinde aksaklıklar olmuştur. Sonuçta geziden memnun kaldım ve ülke olarak paramızın değeri, insanımızın itibarı arttıkça, kendi ekenomik durumuma bağlı olarak, çok değişik gezilere katılabilmeyi düşünüyorum...

Nurdan Öztürk

Nurdan Öztürk

Herşey çok güzeldi beklentimin üzerindeydi. Rehberimiz çok ilgiliydi, her ihtiyacımız olduğunda yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler. En kısa zamanda yeni seyahat yapabilme dileğiyle...

Braşov

Romanya'nın en yoğun turist alan ikinci kenti Braşov'dur. Birçok ülke vatandaşının bir arada yaşadığı Braşov'da iklim Türkiye'deki iklime benzerlik göstermektedir. Braşov'a nasıl ulaşılır diye merak ediyorsanız öncelikle Bükreş'e gidebilir, oradan yaklaşık iki üç saat gibi bir süre içerisinde Braşov'a ulaşabilirsiniz. Braşov turları ile Romanya'nın en güzel yerlerinden birini görecek ve hem doğal güzellikleri hem de zengin kültürüyle Braşov'u yakından görme imkanı bulacaksınız. 

Braşov'da Gezilecek Yerler

Braşov'da gezilecek yerler listesine göz atmadan önce Ağustos ve Eylül ayları arasında Braşov turu yapıyordanız mutlaka Cerbul de Aur Müzik Festivali'ne katılmalısınız. Her yıl yüzlerce sanatçının katıldığı bu festivalde çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Ayrıca Braşov turları ile görülecek yerler; Old Town, The Black Church, Town Museum, Panoramic Tampa, The Brasov Citadel Kalesi, Strada Sforii Caddesi, The Schei District Bölgesi, St. Bartholomew Kilisesi, Valea Cetatii bölgesi, Brasov Hayvanat Bahçesi ve Sanat Müzesi'dir.

Sibiu

Balkan turları arasında görebileceğiniz en iyi korunan şehirlerden biridir Sibiu. Bir dönem Transilvanya Prensliği'ne başkentlik yapan Sibiu, 2007 yılında da Avrupa Kültür Başkenti seçilmiştir. Yukarı şehir ve aşağı şehir diye ikiye ayrılan şehrin eski bölümü dışında, Sibiu'yu önemli kılan bir diğer olay da ülkedeki ilk hastanenin 1187 yılında burada açılmış olmasıdır. Sibiu turları mutlaka katılmanız gereken bir gezi programına sahiptir.

Sibiu'da Gezilecek Yerler

Aşağı şehir bölümünde sevimli ve küçük ara sokaklar, meydanlar, surlar, kule ve kiliseler bulunur. Yukarı şehir kısmında ise, Arnavut kaldırımlı sokaklar, rengarenk evler ve sur manzaraları görülebilir. Şehrin ticari merkezi konumundadır. Transilvanya'nın en önemli sembollerinden biri olan küçük evler, Sibiu'da gezilecek yerler arasında en sık karşılaşacağınız mimari yapılardır. Şehri yürüyerek iki üç saatte gezebilirsiniz.

Bükreş

Romanya turları ile gezilen en popüler yerler arasında olan Bükreş aynı zamanda ülkenin başkenti ve en büyük şehridir. Ulaşım altyapısının çok gelişmiş bir yapıda olduğu Bükreş'te, mimari, sanat ve doğal güzelliklerle iç içe olacağınız bir yurtdışı turu sizi bekliyor. Zaman zaman Doğu'nun Paris'i olarak da anılan Bükreş'te Romanya Prensliği zamanından kalma birçok eser ve yapı görebilirsiniz.

Bükreş'te Gezilecek Yerler

Romanya'nın yanı sıra Rus ve Osmanlı mimarisini de göreceğiniz Bükreş turları ile gezdiğinizde burada sürekli kalmayı isteyeceğinize eminiz. Ünlü caddeleri, müze ve sanat galerileri, mimari yapıları ile Bükreş turu sizin için unutulmaz olacak. Bükreş Parlamento Binası, Tarihi Şehir Bölümü, Zafer Yolu, Ateneum, Dimitrie Gusti Ulusal Köy Müzesi, Stavropoleos Manastırı, Ulusal Müze, Cotroceni Sarayı, Tineretului Parkı ve Sanat Koleksiyonu Müzesi Bükreş'te gezilecek yerler listesinde olan en popüler noktalardır.

Üye Yorumları

Metin Dursun

Metin Dursun

Her şey için çok teşekkür ediyorum, benim için çok iyi bir seyahat oldu.

Seniha Başak Enginsoy

Seniha Başak Enginsoy

Ödediğimiz fiyata göre oldukça güzel yerler gezdik. Gerçekleştirdiğimiz tur beklentimin üzerindeydi. Bize yardımcı olan kaptanlarımıza ve rehberimize teşekkür ederim.

Serkan Karaman

Serkan Karaman

Turun kalitesinden memnunum. Otobüste herhangi bir sıkıntımız olmadı şoförler ve rehber gayet ılımlı. Otel seçiminiz gerçekten çok süper ve kaliteli. Bir daha yurtdışına çıkacak olsam yine turunuzu tercih etmede tereddüt etmem.

Erhan İzgi

Erhan İzgi

12-16 Ekim tarihleri arasındaki Bükreş-Varna gezisinden çok memnun kaldım. Dolu dolu bir geziydi. Rehber ve otobüs kaptanları gerçekten anlayışlı ve olgun insanlardı. Yolcuların tüm gereksinmelerini karşılamaya çalışıyorlardı. En güzeli otobüste yapılan ikramlar yolcular tarafından çok beğenildi. Rehber Bulgaristan ve Romanya konusunda yeterli bilgiye sahipti. Umduğumdan çok şey kazanarak döndüm bu geziden. Gruppal'a teşekkürler...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube