0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 99168

Kolaşin Kayak Turları

Karadağ

Karadağ Kolaşin kayak turu fırsatları ile Balkanlar’ın en güzel zirvelerinde unutulmaz bir kış tatili vizesiz seyahat rahatlığı ile sizi bekliyor.

 • Snowboard - Kolaşin

  Snowboard - Kolaşin

 • Teleferik - Kolaşin

  Teleferik - Kolaşin

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Dinlenme Alanları - Kolaşin

  Dinlenme Alanları - Kolaşin

 • Kış Tatili - Kolaşin

  Kış Tatili - Kolaşin

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Pistlere Ulaşım - Kolaşin

  Pistlere Ulaşım - Kolaşin

 • Telesiyej - Kolaşin

  Telesiyej - Kolaşin

 • Doğa Manzarası - Kolaşin

  Doğa Manzarası - Kolaşin

 • Gece Manzarası - Kolaşin

  Gece Manzarası - Kolaşin

 • Zirve - Kolaşin

  Zirve - Kolaşin

 • Kayak Bölgesi - Kolaşin

  Kayak Bölgesi - Kolaşin

 • Kayak Keyfi - Kolaşin

  Kayak Keyfi - Kolaşin

 • Kent Merkezi - Kolaşin

  Kent Merkezi - Kolaşin

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Kolaşin Kayak Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Bahar Üremen

Bahar Üremen

Nasıl geçtiğini anlamadığımız bir seyahatti, teşekkürler. Hem deniz tatili hem de kültür turuna katılmak isteyenler için güzel bir destinasyon. Özellikle de ekstra turları çok keyifliydi. Bir başka seyahatte görüşmek dileği ile

Şule Füsun Bağcı

Şule Füsun Bağcı

2-7 Ağustos'ta gerçekleşen Budva gezisi son derece keyifliydi. Otel seçimi çok iyiydi. Her şey için teşekkür ederiz.

Kolaşin Kayak Turu 

Yakın bir süre önce kayak sezonuna 'merhaba' dediğimiz Karadağ Kolaşin kayak turu ile Bjelasica Dağı'nın eteklerinde harika bir kayak tatili turu sizi bekliyor. 

Modern ve en son teknoloji ile yapılmış, standartlara uygun farklı büyüklüklerde kayak pistlerine sahip olan Kolaşin, özellikle sömestr turları sayesinde yeni başlayanlar ve orta seviyede olan kayakçılar için ideal bir kayak turu sunuyor. Dünyanın farklı yerinden binlerce kayakçının mesken tuttuğu Kolaşin kayak pistleri, meraklılarını bekliyor.

Kış tatilinizi bembeyaz bir dağın eteğinde, uygun fiyatlarla aldığınız Kolaşin turlarında kayarak geçirebilirsiniz. Gruppal güvencesi ile Kolaşin turları uygun ödeme seçenekleri ve taksit imkanlarıyla!

Kolaşin 

Balkan turları ile görebileceğiniz Karadağ bölgesinin kuzeyinde kalan Kolaşin, bir dönem Osmanlı yönetiminde kalan bir yer. Burası doğa yönünden biraz sert gelebilir, yolda kalan arabaları sıkça görebilirsiniz. Avrupa'daki en büyük kanyonlardan birini geçerek ulaşabileceğiniz Kolaşin, kış aylarında oldukça sert bir iklime sahip. Kolaşin çevresindeki dağlar ve evler size bir tablonun içindeymişsiniz hissi verebilir.

Tam bir kayak merkezi olan Kolaşin doğa ile iç içe olabileceğiniz nehirleri, evleri ve sıcacık insanlarıyla size harika bir Balkanlar turu yaşatacak. Gruppal 2024 kayak turları ile erken rezervasyon indirimlerinden ve kolay ödeme seçeneklerinden yararlanmak için Kolaşin kayak turunda yerinizi ayırtın. 

Karadağ Kolaşin kayak turları ile Balkanlar’ın nefes kesen zirvelerinde unutulmaz bir kış tatili vizesiz seyahat rahatlığı ile sizi bekliyor.

Üye Yorumları

Işılay Sayvan
Işılay Sayvan

Hayatım boyunca unutmayacağım anılar biriktirmemdeki emeklerinizden dolayı sonsuz teşekkürler .

Vahti Yüksel
Vahti Yüksel

1 Eylül tarihinde grup olarak çıkmış olduğumuz 8 gece 9 gün Büyük Balkanlar Turundan çok menmun kaldığımızı bildirir ve siz Gruppal'ın kıymetli çalışanlarına teşekkür ederiz. Turumuzda baştan sona her şey çok güzeldi. rehberimiz Tuncer Bey'in bölge hakında bilgisi ve mesleki donanımı süperdi. Turumuzda baştan itibaren grubumuzun oluşumu ve tur programının sonlandırılmasına kadar bizlerden ilgisini ve yardımını eksik etmeyen Grupppal çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Özlem Güçlü
Özlem Güçlü

Rehberimiz Şaban Bey çok iyiydi. Bize kendimizi çok iyi ve güvende hissettirdi. Elinden geleni yaptı. Çok memnun kaldık. Her konuda yardımcı oldu. Güleryüzlü ve samimi idi.

Asude Gürsoy
Asude Gürsoy

17 Ağustos tarihinde Balkan turuna eşimle birlikte katıldık. Çok keyifli bir tur organizasyonu için, bize eşlik eden tur rehberimiz sayın Aşkın hanıma ve tur ulaştırma sorumlusu sayın Şahin beye gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı nezdinizde çok teşekkür ederim. Böyle işlerini ciddiye alan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekibe sahip olduğunuz için sizleri de tebrik ederim, her şey için teşekkür ederiz, bir dahaki turda görüşmek üzere, eşim ve ben ekibinize sevgilerimi iletiyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube