0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon


Tatil Turları

Online tur şirketi Gruppal ile hem eğlence dolu hem de çok uygun fiyatlara en ucuz tatil turları ve fırsatlarını yakalamaya ne dersiniz? Tur şirketleri içinde tamamen online ve mobil mecralardan hizmet veren Gruppal, düşlediğiniz tatilleri gerçeğe çeviriyor. Yurtdışı turlarından yurtiçi turlara, vizesiz turlardan gemi turlarına kadar onlarca tatil turları seçeneği sizi bekliyor.

Hayal ettiğiniz bir yurtdışı turu için aklınızdaki her şehri bulabileceğiniz Gruppal tur şirketinde, dünyanın dört bir yanını enfes tatil turlarıyla gezebilirsiniz. Size ve sevdiklerinize en uygun olan tarihleri seçebilir, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilir ve yurtdışı turlarıyla, ister Maldivler’de balayı turu, ister Paris turu ve Disneyland turunda çılgınlar gibi eğlenebilir, Avrupa turları ve Balkan turları ile rüya gibi şehirleri keşfedebilirsiniz.

Balkan Turları   İspanya Turları   Vizesiz Turlar   İtalya Turları

Tatil turları arasında en çok sevilen balayı turları, safari turları, Yunan Adaları turları ve Uzakdoğu turları oluyor. Ancak Gruppal’da tüm bu tatil turlarının yanı sıra, Amerika turları, Afrika turları, vizesiz turlar ve Tropikler turları da bulunuyor. Rotanızı belirleyin, gerisini Gruppal’a bırakın.

Yurt içinde keşfetmeye vakit bulamadığınız şehirleri Gruppal yurtiçi uygun tatil turları ile gezebilir, Karadeniz tatil turlarından Anadolu turları ve Ege turlarına kadar güzel ülkemizin her yanını karış karış keşfe çıkabilirsiniz. Ayrıca uzun dönemli tatil turları için fırsat bulamayanlar günübirlik turları tercih edebilir ya da kültür turlarıyla keyifli bir tatil turu yapabilir.

En iyi tur şirketlerinden biri olan Gruppal ayrıcalığı ile, resmi tatillerdeki çok uygun bayram tatil turlarından da yararlanabilirsiniz. 23 Nisan tatil turları ya da 19 Mayıs turlarında ister vizesiz ister yurtiçi turlarına katılabilir, Ramazan Bayramı tur fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Sadece bayramlara özel tatil turları sizi bekliyor.

19 Mayıs Turları   Ege Turları   Balayı Otelleri   Karadeniz Turları

Hem en ucuz tatil fırsatlarından yararlanmak hem de hayalinizdeki tatil turuna çıkmak için acele edin. İster en güzel balayı otellerinde ister tatil ya da şehir otellerinde veya Kıbrıs otellerinde tatil turunuz için yerinizi ayırtın hem sevdiklerinizle hem de ailenizle huzur ve mutluluk dolu bir tatil yaşayın. Her bütçeye uygun tatiller sunan Gruppal, erken rezervasyon fırsatları ve 9 aya kadar taksit imkanları ile sizi bekliyor.