% 20 İndirim
GP: 95004

Koningsdam ile Norveç Fiyortları

Oslo Stavenger Flam | Kalkış Yeri: Amsterdam

Koningsdam cruise gemisi lüksü ile kuzeyin en güzel manzaralarını keşfedin! Norveç fiyortları gemi turları şimdi kaçırılmayacak fiyatlarla!

 • Koningsdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu

  Koningsdam ile Norveç Fiyortları Gemi Turu

 • Koningsdam ile Norveç Fiyortları

  Koningsdam ile Norveç Fiyortları

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Restoranlar - Koningsdam

  Restoranlar - Koningsdam

 • SPA Alanı - Koningsdam

  SPA Alanı - Koningsdam

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Havuz Alanı - Koningsdam

  Havuz Alanı - Koningsdam

 • Örnek İç Kabin - Koningsdam

  Örnek İç Kabin - Koningsdam

 • Örnek Dış Kabin - Koningsdam

  Örnek Dış Kabin - Koningsdam

 • Örnek Balkonlu Kabin - Koningsdam

  Örnek Balkonlu Kabin - Koningsdam

 • Akershus Kalesi - Oslo

  Akershus Kalesi - Oslo

 • Vigeland Heykel Parkı - Oslo

  Vigeland Heykel Parkı - Oslo

 • Akşam Manzarası - Stavanger

  Akşam Manzarası - Stavanger

 • Kent Görünümü - Stavanger

  Kent Görünümü - Stavanger

 • Preikestolen Seyir Terası - Stavanger

  Preikestolen Seyir Terası - Stavanger

 • Kent Manzarası - Flam

  Kent Manzarası - Flam

 • Naeroyfjord - Norveç

  Naeroyfjord - Norveç

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Koningsdam ile Norveç Fiyortları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim Turu satın almadan önce 0850 532 20 10 numaralı telefondan müsaitlik ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Koningsdam ile Norveç Fiyortları

Kuzeyin masalsı güzelliğini keşfe çıkacağınız Norveç fiyortları gemi turları sizi bekliyor. Oslo, Stavenger, Flam ve Haugesund şehirlerine kıyıdan ulaşacağınız, Norveç'in en güzel kasabalarını görüp hayranlık duyacağınız bir gemi turunda yerinizi şimdiden ayırtın. Koningsdam cruise gemisi ile 7 gece 8 günlük eğlence dolu bir yolculuğa çıkın.

Amsterdam'dan başlayacağınız gemi turunda Oslo, Stavanger, Flam ve Haugesund şehirlerinden geçerken Oslo fiyordu ve Sogne fiyorduna seyir halinde geçerken bakılacak ve benzersiz güzellikteki manzaralara şahitlik edeceksiniz.

Türk Havayolları ile İstanbul - Amsterdam - İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak biletinin dahil olduğu Norveç Fiyortları turuna liman vergileri, gemide 7 gece tam pansiyon konaklama, programda belirtilen tüm transferler, tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 kişi olduğu takdirde Türkçe rehberlik hizmeti verilecektir.) ve TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası da dahil ediliyor.

Norveç Fiyortları

Buzul çağı sonrasında dağların buzullar tarafından aşınmasıyla oluşan derin vadiler ve bu vadilerin su ile dolması, bugünkü fiyortları meydana getirmiş. Deniz altında kalan vadiler olarak da bilinen fiyortlar, dar ve uzun geçitler olarak da biliniyor. Bu yerlerden geçmek yalnızca gemi turları ile mümkün olabiliyor. Kuzey ülkeleri özellikle Norveç, dünyadaki en güzel fiyort ve manzaralarını göreceğiniz bölgedir. 

Tablolarda, filmlerde ve rüyalarda görülebilecek kadar güzel manzaralara, dağlara ve şelalelere sahip Norveç, kuzeyin tüm masalsılığını yaşatıyor. Fiyortlara tepeden bakmak isterseniz Norveç turunuz sırasında sık sık tırmanmanız gerekebilir. Tırmanış içinse harika manzaraların olduğu Trolltunga, Prekistolen (Pulpitrock) ve Kjeragbolten'i önerebiliriz.

Kış ülkesi olan Norveç'i gezmek için en ideal zaman yaz aylarıdır. Uzun gündüzlerin yaşandığı bu aylarda hem gezmek için bolca zaman bulabilir hem de doğanın binbir türlü güzellikte manzaralarına şahit olabilirsiniz.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Fevzi Doğu

Fevzi Doğu

Tüm seyahat girişimimiz boyunca gösterdiğiniz etkin ve profesyonel yaklaşım için size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Gruppal outgoing alanında oldukça üst düzeyde hizmet veren bir kuruluş, takdir ediyoruz. Başka turlarda görüşmek dileğiyle.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube