0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon


Sen de Videonu Paylaş, Hediye Tur Kazan!

Ayın En İyi Tatil Videosunu Seçiyoruz... 

Türkiye'nin lider online turizm firması Gruppal olarak, en güzel tatil videosunu seçiyoruz. Balkanlar'da minik bir köy, Maldivler'de rengarenk balıklar, Napoli'de enfes pizzalar... Tatil videonda ne olursa olsun, Gruppal Tatil Jürisi için yeter ki en iyisi olsun. Hangi teknikte, ne kadar sürede, ne şartlarda çekerseniz çekin tatil videonuz "Ayın En İyi Videosu" olmaya hak kazanabilir.

Tatil Video Çekimi

Sevdiklerinizle birlikte gittiğiniz tatil anılarını kaydetmiş, tek başınıza çıktığınız yolculuğun en heyecan dolu yerlerini video ile ölümsüzleştirmiş olabilirsiniz. En güzel tatil anılarını bir defterde ya da albümde saklıyor ve ara ara açıp tatil videolarınızı izliyor olabilirsiniz. Videonuz, sadece bir hatıra olarak kalmasın. Aynı zamanda size yeni maceraların, yeni ülkelerin ve eğlence dolu şehirlerin kapısını açsın. 

Haydi durmayın! Siz de ister arkadaşlarınız ya da aileniz, ister tek başına çekildiğiniz videonuzu #gruppal ve #tatilveben hashtagiyle paylaşın, Gruppal'dan çift kişilik, ücretsiz yurtdışı turu kazanma şansı yakalayın! 

Yarışmaya Nasıl Katılabilirim?

Her ay birbirinden güzel tatil videoları arasından bir tanesi, Gruppal Tatil Jürisi tarafından en güzel, en iyi, en eğlenceli video seçilecek. Peki ayın en iyi tatil videosu senin videon mu? Kazanmak için neler yapacaksın? Şimdi bunları not et ve tek tek uygula: 

1) Tatilde bir video çek. İster telefondan, ister profesyonel makineden olsun hiç fark etmez. 

2) Videoda tatilini, kayıt altına aldığın yeri ve kendini anlat. İstersen videona müzik ekle, istersen kendin konuş. Tercih tamamen sana kalmış.

3) Instagram ya da Facebook hesabından tatil videonu #gruppal ve #tatilveben hashtagiyle paylaş.

4) Tatil videonuzu sosyal medya hesaplarınızdan paylaştıktan sonra Gruppal Facebook hesabını beğenmeyi ve Gruppal Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın.

Tatil ve Ben

Gruppal Tatil Jürisi Kimdir?

Her ay düzenlenecek olan "Gruppal Ayın Videosu"nu seçecek çok özel isimler seni bekliyor. Gruppal İçerik Ekibi ile Uzakrota Kurucusu Gökhan Erdoğan, ünlü bloggerlar Alper Metin, Sedef Tok ve Sevil Mert, her ay en iyi videoya birlikte karar verecekler. Her biri kendi alanında ve seyahat sektöründe isim yapan bu kişilerin sosyal medya hesaplarından 'Ayın Videosu' seçilen talihlinin adı ve videosu da paylaşılacak. 

Kazanan Kişiye Ne Verilecek?

Gruppal Tatil Jürisi tarafından 'Ayın Videosu' seçilen kişiye çift kişilik Selanik Kavala turu hediye edilecek. Her ay kazanan talihliye özel olarak hediye edilecek bu turu sen de kazanabilirsin. Yunanistan'ın en eğlenceli şehirlerinden Selanik'te tarihi ve kültürel bir yolculuğa çıkacak, kurabiyeleriyle ünlü Kavala'da Osmanlı Dönemi'nden kalma birçok mimariyi yakından görme fırsatı elde edeceksin.

Selanik Kavala Tatili

Haydi durma, hemen tatil videonu Facebook ya da Instagram üzerinden #gruppal ve #tatilveben hashtagiyle paylaş, sosyal medya hesaplarımızı takip et ve çift kişilik hediye tur kazanma şansı yakala!

Yarışma Koşulları