0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Otel

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

İstanbul'un Cenneti Ağva

Yemyeşil ormanlar içinde yer alan Ağva, nehir kıyısında huzur dolu bir tatil geçirmek için mükemmeldir. Şehrin gürültüsünden uzaklaşıp sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih ettiği Ağva, Şile’ye sadece 30 km uzaklıktaki iç huzura kavuşabileceğiniz bir yerdir.

İstanbul’a yakın konumu ile göz dolduran Ağva, hafta sonu kaçamağı yapmak isteyen çiftlerin de geldiği romantik bir tatil beldesidir. Günübirlik ya da konaklamalı gelebileceğiniz Ağva’da kendinizi mükemmel hissedeceksiniz.

Tüm Güzelliğiyle Şile

Karadeniz kıyısında yer alan İstanbul’a bağlı Şile tatilcilerin daima gözdesi olmuş yerlerden biri. İnce kumlu sahili, limanı ile şirin bir yer olan Şile; popülerliğini hep korumuştur.

Türk filmlerinin romantik sahnelerinin çekildiği Şile; denizi ve büyüleyici atmosferi ile muhteşem bir cazibe merkezidir.

Yurtiçi turların sevilen rotalarından Şile ve Ağva, konuklarına gündelik hayatın stresinden uzaklaşıp kısa da olsa huzur dolu bir tatil yapma olanağı sunuyor.

Şile Ağva Otelleri

Bir doğa harikası olan Ağva’ya geldiğinizde mükemmel bir konaklama sunan birbirinden güzel Ağva otellerinde konaklayabilir, birbirinden güzel Ağva otel fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Konforlu bir konaklama sunan Ağva otellerinden birini seçip Ağva fırsatlarından yararlanmaya ne dersiniz? Ağva butik otellerin yanı sıra Ağva balayı otelleri, ya da Şile otelleri, şık Şile butik otelleri de sizlere mükemmel bir konaklama vaat etmektedir. 

Uygun Şile Ağva otel fiyatları ile herkes hayalini kurduğu tatili yapabilecek! Gruppal ayrıcalığı ile siz de Şile otel fırsatlarından yararlanabilir, sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.

İstanbullular için Şile, tatil için oldukça ideal bir yer. İstanbul’un en popüler tatil mekanlarından biri olan Şile’yi gezebilir, Gruppal’in uygun Şile otel fırsatlarından faydalanarak rahat ve konforlu İstanbul Şile otellerinde konaklayabilirsiniz. 

Üye Yorumları

Selim Demir

Selim Demir

16 Kasım çıkışlı Klasik İtalya turuna katıldık. Kızım ve eşimle birlikte katıldığım bu turdan çok memnun kaldık. Gruppal ile gidip gördüğümüz Roma, Floransa, Venedik, Milano, Verona şehirlerine hayran olduk. Ben tarzın, estetiğin, mimarlığın, şehir planlamanın, tarihe sahip çıkmanın, lezzetin, özetle kaliteli yaşamın kesişim noktasının, başta Roma ve İtalya olduğunu gözlemledim. Şiddetle tavsiye ederim.

Gülden Turan

Gülden Turan

Aralık’ta böylesine güzel havada yaptığımız gezimizde bu kadar az günde, bu kadar detayı görmek belki de herkese ve her tura nasip olmaz, tercihimizin doğru olduğunu görmüş olduk, teşekkürler.

Sibel Baş

Sibel Baş

Turdan çok memnun kaldım.

Çiğdem Akcanlar

Çiğdem Akcanlar

Gruppal'dan aldığım birçok etkinlik var, çok memnunum. Hizmetlerinize, hiç bozmadan başarılı olarak devam etmeniz dileğiyle... Teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube