0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Bayram Turu

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Bayram Turu  1. Anasayfa
  2. Bayram Turu

Birbirinden Güzel Bayram Turları

Farklı tatil seçeneklerini ve en güzel tatil fırsatlarını bulabileceğiniz bayram turlarında hem yurt içi hem de yurt dışı seyahat fırsatları sizi bekliyor.

Hem Kurban Bayramı hem de Ramazan Bayramı için birbiriden güzel bayram tatili fırsatları için sayfalarımız sizi bekliyor.

İster Avrupa’da keyifli bir tura katılın, isterseniz de Yunan Adaları’nda denizin ve güneşin tadını çıkarın.

Birbirinden güzel Kurban Bayramı tatili ve Ramazan Bayramı yurtdışı turları seçeneklerini bulabileceğiniz sayfalarımızda bütçenize uygun tatil fırsatları sizi bekliyor.

Erken Rezervasyon Fırsatları

Ramazan Bayramı ya da diğer adıyla Şeker Bayramı, özellikle yurtiçi turlar ve kültür turları açısından oldukça uygun bir tatil olma özelliği taşıyor.

Türkiye’nin birbirinden güzel yerlerini Karadeniz turları, Ege turları ya da Anadolu bayram tatili turları ile keşfedebilirsiniz.

Karadeniz turlarında yemyeşil vadileri keşfedebilir veya Kapadokya turlarınızda balon turuna katılarak bayram tatilinizi unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Ege ve Akdeniz’in mavi suları, Bozcaada’dan Alanya’ya kadar birbirinden güzel tatil fırsatları da Ramazan Bayramı yurtiçi turları arasında sizi bekliyor. Dilerseniz Kurban Bayramı yurtiçi turları da size yepyeni güzelliklerin kapısını açmak için bekliyor.

Kurban Bayramı’nda ise Doğu ve Güneydoğu’nun güzelliklerini keşfedebileceğiniz birbirinden güzel turlara katılabilir, dilerseniz Uzakdoğu’da masalsı tatiller geçirebileceğiniz Kurban Bayramı yurtdışı turları kategorisindeki erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Sayısız Bayram Turu Seçeneği

Ailenizle ya da dostlarınızla unutulmaz bir bayram tatili geçirmek istiyorsanız her zevke ve her bütçeye uygun pek çok turu bulabileceğiniz sayfalarımızda en uygun rezervasyon ve ödeme imkanları sizi bekliyor.

İster çocuklarınızla Disneyland turunun tadını çıkarın, isterseniz de arkadaşlarınızla Yunanistan’ı keşfedin, seçim sizin.

Dilerseniz kültür turları ve günübirlik turlarla da bayramınızı renklendirebilirsiniz. Bayram turu dendiğinde akla ilk gelen kaçamaklardan olan Ege Bayram turları, kısa konaklamalı turlar arasında öne çıkanlardan.

Türkiye’nin birbirinden renkli hazinelerini keşfetmek içinse size yakın bir günübirlik turla birbirinden güzel pek çok yeri keşfetme fırsatınız bulunuyor.

İğneada’dan Odunpazarı’na kadar birbirinden farklı günübirlik turlar, Bozcaada’dan Kapadokya’ya kadar sayısız kültür turları ile bayram tatilleriniz keyif ve eğlence içinde geçecek.

En güzel oteller, en güzel tatil rotaları ve unutulmaz bayram tatilleri için kalbinize kulak verin ve kaçırılmaz tur fırsatlarından en güzelini seçin. 

Üye Yorumları

Hasan Hüseyin Ateşoğlu

Hasan Hüseyin Ateşoğlu

Sizinle bu üçüncü Dubai seyahatim., tüm Gruppal çalışanlarına ben ve arkadaşlarım adına binlerce teşekkürler. Herşey mükemmeldi. En yakın zamanda sizinle tekrar görüşmek üzere hoşçakalın. Ayrıca seyahat planı yapan arkadaşlar hiç tereddüt etmeden Gruppal güvencesiyle bu seyahatlerini gerçekleştirsinler.

Başak Koçak

Başak Koçak

Seyahatimiz çok güzel geçti. Rehberimiz gerçekten çok bilgili ve ilgiliydi. Otellerde bizim beklentimizi karşıladı. Bu seyahati iyi hatıralarla bitirdik.

Najda Doyuran

Najda Doyuran

Gruppal internet sitesinden tur satın alarak bir kaç ülke gezdim. Hepsinden çok memnun ayrıldım. Hem fiyatları çok uygun hem de standartları yüksek turların. Bu yüzden hem ekonomik hem de konforlu gezileri beraberce tamamladık. Bu vesile ile her şey için tüm ekibe teşekkürleri borç biliriz.

Özgül Şantay

Özgül Şantay

Gruppal aracılığı ile önce İspanya (5 kişilik grup) sonra Benelüks Paris Köln (6 kişilik grup) turlarına gittik. Rehberlerimiz Örge ve Levent beylere takdir ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Otellerden, otobüslerden, şoförlerimizden inanılmaz memnun kaldık. Seçkin ve Özer son derece terbiyeli ve işlerini mükemmel yapan iki pırıl pırıl genç adam, sonuç olarak biz Gruppal’dan çok memnun kaldık. Ödemelerin TL olması, taksit olması ekstra bir kolaylık. Sizleri gönülden kutluyorum, biz turlara sizinle devam diyoruz!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube