Resmi Tatiller

Erken Rezervasyon Kategori Worldcard Kategori Vize Alım Kategori

Bayramda Tatil Turları

Ülkemizin her yerinde farklı güzellikler, bambaşka kültürler sizi bekliyor.

Bu güzellikleri keşfetmek içinse 2020 Kurban Bayramı yurtiçi turları ve birbirinden güzel bayram fırsatları tam aradığınız şey!

İstanbul'dan Antalya’ya kadar birbirinden güzel tatil fırsatları bulabileceğiniz yurtiçi Kurban Bayramı turları arasından dilediğinizi seçin ve keyifli bir tatile adım atın.

Anadolu’nun Zenginliklerini Görün.

Binlerce yıllık bir kültürü barındıran Anadolu topraklarının her köşesinde farklı zenginlikler sizi bekliyor.

Tim dünyanın hayranlığını kazanan Kapadokya’da ister balon turu yapın, isterseniz de kayalara oyulmuş mağara evleri ve kiliseleri keşfedin.

Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu turlarında ise uygarlığın beşiği sayılan Mezopotamya topraklarını keşfedin, her şehirde farklı bir kültür ve geleneği tanıyın.

Mardin evlerinden Zeugma’ya, İshak Paşa Sarayı’ndan Ani Harabeleri’ne kadar sayısız güzellik Doğu Anadolu’da sizleri bekliyor olacak.

Karadeniz turlarında ise bambaşka bir dünyayı keşfedeceksiniz. Kurban Bayramı Karadeniz turları size yepyeni güzelliklerin kapısını açacak.

Yemyeşil yaylalar, bereketli toprakların arasında akan nehirler ve muhteşem ormanlar ile unutulmaz bir güzelliğe sahip olan Karadeniz’deki turunuzu dilerseniz Batum’a kadar uzatabilirsiniz.

Gürcistan’ın bu güzel kentine vizesiz, hatta pasaportsuz seyahat keyfi Karadeniz bayram turlarında sizi bekliyor.

Ege’de Unutulmaz Tatiller

Tarihle bütünleşmiş bir bölge olan Ege’nin hem doğal hem de kültürel zenginlikleri kalbinize işleyecek.

Fethiye’nin muhteşem güzelliğini isterseniz Likya turlarıyla, isterseniz de Fethiye ve Marmaris arasındaki gizli hazineleri keşfedebileceğiniz tekne turlarıyla görme şansını kaçırmayın.

Bodrum ise Türkiye’nin en popüler tatil yerlerinden biri olmasının yanı sıra birbirinden güzel oteller ve mavi tur seçenekleri ile sizi bekliyor. Gemi turları, kültür turları ve tatil fırsatları 2020 Kurban bayramında sizi bekliyor.

Gökova Körfezi’nin saklı kalmış koylarını, plajlarını, adalarını ve muhteşem manzaralarını görebileceğiniz mavi turlar, tatil anılarınız arasında unutulmaz olacak.

Sayısız uygarlığın beşiği olan bu topraklarda görecekleriniz sınırsız. Kuzey Ege ise size bambaşka bir deneyim sunuyor.  

Rum evlerinin dizildiği sokaklarda keyifli yürüyüşler yapın, bağlar ve meyve bahçeleri arasında dolaşıp damla sakızlı Türk kahvesinin lezzetini deneyin. Bozcaada, Ayvalık, Assos gibi birbirinden güzel Ege turları sizi bekliyor.

Kurban Bayramı kültür turları ile kısa bir kaçamak yapabilir ve birbirinden güzel tarihi bölgeleri keşfedebilirsiniz. Kurban Bayramı gemi turları ile Yunan Adaları gemi turu fırsatlarını kaçırmayın. Erken rezervasyon seçenekleri ile 

2020 Kurban bayramı tatilinizi yurt içinde geçirmeye karar verdiyseniz birbirinden güzel tatil seçeneklerini ve erken rezervasyon fırsatlarını inceleyin, keyif ve neşe dolu bir bayram tatiline hazırlanmaya başlayın. 

Üye Yorumları

Başak Koçak

Başak Koçak

Seyahatimiz çok güzel geçti. Rehberimiz gerçekten çok bilgili ve ilgiliydi. Otellerde bizim beklentimizi karşıladı. Bu seyahati iyi hatıralarla bitirdik.

Najda Doyuran

Najda Doyuran

Gruppal internet sitesinden tur satın alarak bir kaç ülke gezdim. Hepsinden çok memnun ayrıldım. Hem fiyatları çok uygun hem de standartları yüksek turların. Bu yüzden hem ekonomik hem de konforlu gezileri beraberce tamamladık. Bu vesile ile her şey için tüm ekibe teşekkürleri borç biliriz.

Hasan Hüseyin Ateşoğlu

Hasan Hüseyin Ateşoğlu

Sizinle bu üçüncü Dubai seyahatim., tüm Gruppal çalışanlarına ben ve arkadaşlarım adına binlerce teşekkürler. Herşey mükemmeldi. En yakın zamanda sizinle tekrar görüşmek üzere hoşçakalın. Ayrıca seyahat planı yapan arkadaşlar hiç tereddüt etmeden Gruppal güvencesiyle bu seyahatlerini gerçekleştirsinler.

Çiğdem Akcanlar

Çiğdem Akcanlar

Gruppal'dan aldığım birçok etkinlik var, çok memnunum. Hizmetlerinize, hiç bozmadan başarılı olarak devam etmeniz dileğiyle... Teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube