0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Tatil Fırsatları

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

Efsane Hafta Başlıyor!

Kasım sonu gelince artık akıllara Gruppal Efsane Hafta İndirimleri gelecek! Onlarca turda inanılmaz indirimler, taksit seçenekleri, son dakika kampanyaları ve erken rezervasyon fırsatları için sayfamızı hemen inceleyin!

Gruppal Efsane Hafta İndirimleri, yanılsama değil gerçek indirimler sunuyor. Bu hafta dışında hiç göremeyeceğiniz fiyatlar ve fırsatlar bu hafta boyunca sayfamızda sizi bekliyor.

Artırılmış erken rezervasyon indirimlerinin yanı sıra son dakika tatil fırsatları için de mutlaka Efsane Hafta İndirimlerini takipte kalın!

Tüm hafta boyunca yeni tatil fırsatları eklenecek, yeni tarihlerde yeni indirimler uygulanacak ve birkaç tık ile en karlı tatil alışverişinizi yapmış olacaksınız.

Her gün yenilenen fırsatlar için her gün sayfalarımızı kontrol etmeyi unutmayın, Efsane Hafta İndirimleri ile seyahatinizi en ekonomik şekilde planlayın.

Üye Yorumları

Cihan Demir

Cihan Demir

Ailecek aldığımız İtalya turundan çok memnun kaldık. Kasım ayında gitmemize rağmen hem hava hem de Gruppal tur organizasyonu süperdi. Rehberimiz Serkan Bey’den çok memnun kaldık. Herkese Gruppal ile seyahat etmeyi öneriyorum. Hem çok uygun fiyatlar hem de fiyata göre çok kaliteli hizmet!

Sümeyye Bal

Sümeyye Bal

Ağustos ayında balayı için tesadüfen Gruppal’dan aldığım Benelüks & Paris turu harika geçti. Turu aldıktan sonra Recep Bey’in yardımlarını unutamam. Vize işlemlerini de Gruppal’dan halledip oldukça rahat bir tatil yapmış olduk. Teşekkür ederiz.

Akif Basaran

Akif Basaran

Muhteşem bir tur programı, profesyonel titiz ve donanımlı rehberimizle beraber harika zaman geçirdim. Gruppal’ı tebrik ediyorum kesinlikle favori tur şirketim oldu.

Özgül Şantay

Özgül Şantay

Gruppal aracılığı ile önce İspanya (5 kişilik grup) sonra Benelüks Paris Köln (6 kişilik grup) turlarına gittik. Rehberlerimiz Örge ve Levent beylere takdir ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Otellerden, otobüslerden, şoförlerimizden inanılmaz memnun kaldık. Seçkin ve Özer son derece terbiyeli ve işlerini mükemmel yapan iki pırıl pırıl genç adam, sonuç olarak biz Gruppal’dan çok memnun kaldık. Ödemelerin TL olması, taksit olması ekstra bir kolaylık. Sizleri gönülden kutluyorum, biz turlara sizinle devam diyoruz!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube