0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 96921

Hurtigruten ile Kuzey Işıkları

Hurtigruten Keşif Gemisi ile Kuzey Işıkları’na şahit olma şansı şimdi cruise lüksü ile birleşiyor! Muhteşem doğa harikasını tam yerinde görmek için yerinizi hemen ayırtın!

 • Hurtigruten ile Kuzey Işıkları

  Hurtigruten ile Kuzey Işıkları

 • Hurtigruten Cruise ile Kutup Işıkları Gemi Turu

  Hurtigruten Cruise ile Kutup Işıkları Gemi Turu

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Örnek Dış Kabin - Hurtigruten Cruise

  Örnek Dış Kabin - Hurtigruten Cruise

 • Örnek Superior Dış Kabin - Hurtigruten Cruise

  Örnek Superior Dış Kabin - Hurtigruten Cruise

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Restoran - Hurtigruten Cruise

  Restoran - Hurtigruten Cruise

 • Yemek Alanı - Hurtigruten Cruise

  Yemek Alanı - Hurtigruten Cruise

 • Aurora Borealis - Norveç

  Aurora Borealis - Norveç

 • Kutup Işıkları - Norveç

  Kutup Işıkları - Norveç

 • Brygge Fyord Evleri - Bergen

  Brygge Fyord Evleri - Bergen

 • Fiyort Manzarası - Bergen

  Fiyort Manzarası - Bergen

 • Bergen Kalesi - Bergen

  Bergen Kalesi - Bergen

 • Restoranlar - Oslo

  Restoranlar - Oslo

 • Akershus Kalesi - Oslo

  Akershus Kalesi - Oslo

 • Karl Johans Kapısı - Oslo

  Karl Johans Kapısı - Oslo

 • Parlamento Binası - Oslo

  Parlamento Binası - Oslo

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Hurtigruten ile Kuzey Işıkları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim Turu satın almadan önce 0850 532 20 10 numaralı telefondan müsaitlik ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Gemi ile Kuzey Işıkları Turu

Hurtigruten Keşif Gemisi ile kuzeyin en güzel doğa olayını yakından cruise deneyimi ile yaşamaya ne dersiniz? Gruppal Avrupa gemi turları arasında bulunan Hurtigruten ile Kuzey Işıkları gemi turu hayatının en özel tatilini yapmak isteyenleri masalsı yerlere götürüyor. Kolay ödeme imkanı ve kredi kartına taksit seçenekleriyle siz de bu tatilde yerinizi ayırtabilirsiniz.

Norveç'in Oslo şehrinden başlayacağınız gemi ile Kuzey Işıkları turu süresince Norveç'te Florø, Molde, Kristiansund, Rørvik, Brønnøysund, Svolvær, Stokmarknes, Skjervøy, Øksfjord, Berlevåg, Kirkenes şehirlerini gördükten sonra Oslo'ya dönerek turunuzu tamamlayacaksınız.

Hurtigruten Keşif Gemisi

Gecenin en güzel yerinde bir doğa mucizesine şahit olmak istiyorsanız Kuzey Işıkları turunda mutlaka yerinizi ayırtmalısınız. Kuzey denizi üzerinde, güvertede kuzey ışıklarını beklemek ve dans eden yeşil ışıkların altında olmak paha biçilemeyecek bir aktivite olacak. Hurtigruten Keşif Gemisi ile hayatınızın en mucizevi anlarından birine şahit olarak kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.

Uzun yıllardan beri Norveç kıyılarını keşfetmek isteyenleri misafir eden Hurtigruten Keşif Gemisi, sizi kuzey ışıklarının avcısı olmaya davet ediyor. Hayatınızın unutulmaz anlarını kaydedecek olan cruise gemisi, kuzey ışıkları keşfi için Hurtigruten gemisi içerisindeki özel bir alan olan “Auroral Oval” içerisinde olacaksınız. Bu harika deneyimi hayatınız boyunca unutamayacaksınız. 

Geminin geniş güverte dizaynı sayesinde dışarıda bu benzersiz doğa olayına şahit olacağınız gibi cruise gemisi içinde de panoramik şekilde tasarlanan pencerelerden herhangi bir engel olmadan bu manzarayı seyredebiliyorsunuz.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar
Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Çiğdem Akcanlar
Çiğdem Akcanlar

Harika, dolu dolu ve sorunsuz geçen güzel bir tatildi. Özellikle rehberimizden (bilgisi, iletişimi, hakimiyeti, nazikliği...) çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube