0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

19 Mayıs'ta Türkiye'yi Keşfedin!

Bahar aylarının keyfini 19 Mayıs yurtiçi turları ile çıkarın! Birbirinden güzel tatil fırsatları, kültür turları, günübirlik geziler ve daha fazlası 19 Mayıs tatili boyunca sizi bekliyor.

19 Mayıs turları bu yılın baharında en uygun fiyatlar ve seçeneklerle sayfalarımızda. İster yeşil Karadeniz'i keşfedeceğiniz Karadeniz ve Batum turları, ister baharla beraber canlılığına kavuşan Ege ve Akdeniz turları; 19 Mayıs'ta en güzel tatillere hazırlanın.

Haftasonu ile birleştirip keyifli bir tatil haline getirebileceğiniz 19 Mayıs bayramı, yurtiçi tur fırsatları ile renklendiyor. En uygun 19 Mayıs tur fiyatlarını sitemizde bulabilir,

19 Mayıs Yurtiçi Turları 

Baharla beraber unutulmaz güzelliğini misafirlerine sunmaya başlayan Karadeniz turları, 19 Mayıs yurtiçi tur fırsatları arasında başı çekiyor.

Bandırma Vapuru'nu görebileceğiniz Samsun 19 Mayıs turlarının yanı sıra Safranbolu'dan Batum'a pek çok tur fırsatı 19 Mayıs Karadeniz turları arasında sizi bekliyor.

Ege ve Akdeniz turları da 19 Mayıs tatilleri için tercih edilen tur seçenekleri arasında yer alıyor. Ayvalık'tan Bodrum'a en güzel kıyıları 19 Mayıs Ege turları ile keşfedebilirsiniz.

Fethiye Likya turları ve Antalya Pamfilya turları da Ege Akdeniz turları arasında en tercih edilen rotalar arasında yer alıyor. Yaz kalabalığından önce 19 Mayıs bayram turları ile en güzel kıyıları görme keyfi yaşayın.

19 Mayıs Kültür Turları

19 Mayıs yurt içi tatil fırsatları yalnızca kıyılarla sınırlı değil. Kapadokya'dan Pamukkale'ye sayısız tur seçeneği 19 Mayıs kültür turları arasında sizi bekliyor.

Uzun bir tatil istemeyenler için en güzel günübirlik turlar da sayfamızda yer alıyor. Günübirlik 19 Mayıs turları ile Eskişehir, Abant, Sapanca ve daha pek çok cennet köşe birkaç tık ötenizde. Kültür turizminin keyfini çıkarıp İstanbul ve Boğaz kıyılarını, Şile ve Ağva'yı da keşfetmeyi unutmayın.

Acele edin, 19 Mayıs yurtiçi tur seçenekleri arasında keyifli bir bahar tatili fırsatını yakalayın.

Üye Yorumları

Ufuk Bozkurt
Ufuk Bozkurt

21.03.2018 / 08.04.2018 tarihleri arasında Singapur Bangkok Pattaya turuna katıldık. Turu internet ortamında aldığımız için önceleri tedirgin olmuştum. Ama tedirginliğim tur başlamadan bitti. Rehberimiz Özgür Yılmaz, bizle İstanbul’da havalimanında iken iletişime geçerek endişemizi bitirdi. Tüm gezimiz süresince sorunlarımız ile ilgilendi. Gezimizin en üst seviyede verimli geçmesi için çalıştı. Hiç endişe duymadan, sıkıntı yaşamadan, sayesinde çok güzel bir gezi yaptık. Kendimizi çok şanslı hissettik. Çok teşekkürler.

Sema Çegil
Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Ayşenur Celayir
Ayşenur Celayir

Gruppal ile yaklaşık beş yıldır tatil yapmaktayım. Her bir turumuz çok güzel geçti.

Sevgi Okur
Sevgi Okur

Gruppal'dan satın almış olduğum Yunan Adaları turundan son derece memnun kaldığım için sömestr tatil dönemi için 6 kişilik arkadaş grubumla birlikte İspanya turumuzu da aldık.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube