0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori

19 Mayıs'ta Türkiye'yi Keşfedin!

Bahar aylarının keyfini 19 Mayıs yurtiçi turları ile çıkarın! Birbirinden güzel tatil fırsatları, kültür turları, günübirlik geziler ve daha fazlası 19 Mayıs tatili boyunca sizi bekliyor.

19 Mayıs turları bu yılın baharında en uygun fiyatlar ve seçeneklerle sayfalarımızda. İster yeşil Karadeniz'i keşfedeceğiniz Karadeniz ve Batum turları, ister baharla beraber canlılığına kavuşan Ege ve Akdeniz turları; 19 Mayıs'ta en güzel tatillere hazırlanın.

Haftasonu ile birleştirip keyifli bir tatil haline getirebileceğiniz 19 Mayıs bayramı, yurtiçi tur fırsatları ile renklendiyor. En uygun 19 Mayıs tur fiyatlarını sitemizde bulabilir,

19 Mayıs Yurtiçi Turları 

Baharla beraber unutulmaz güzelliğini misafirlerine sunmaya başlayan Karadeniz turları, 19 Mayıs yurtiçi tur fırsatları arasında başı çekiyor.

Bandırma Vapuru'nu görebileceğiniz Samsun 19 Mayıs turlarının yanı sıra Safranbolu'dan Batum'a pek çok tur fırsatı 19 Mayıs Karadeniz turları arasında sizi bekliyor.

Ege ve Akdeniz turları da 19 Mayıs tatilleri için tercih edilen tur seçenekleri arasında yer alıyor. Ayvalık'tan Bodrum'a en güzel kıyıları 19 Mayıs Ege turları ile keşfedebilirsiniz.

Fethiye Likya turları ve Antalya Pamfilya turları da Ege Akdeniz turları arasında en tercih edilen rotalar arasında yer alıyor. Yaz kalabalığından önce 19 Mayıs bayram turları ile en güzel kıyıları görme keyfi yaşayın.

19 Mayıs Kültür Turları

19 Mayıs yurt içi tatil fırsatları yalnızca kıyılarla sınırlı değil. Kapadokya'dan Pamukkale'ye sayısız tur seçeneği 19 Mayıs kültür turları arasında sizi bekliyor.

Uzun bir tatil istemeyenler için en güzel günübirlik turlar da sayfamızda yer alıyor. Günübirlik 19 Mayıs turları ile Eskişehir, Abant, Sapanca ve daha pek çok cennet köşe birkaç tık ötenizde. Kültür turizminin keyfini çıkarıp İstanbul ve Boğaz kıyılarını, Şile ve Ağva'yı da keşfetmeyi unutmayın.

Acele edin, 19 Mayıs yurtiçi tur seçenekleri arasında keyifli bir bahar tatili fırsatını yakalayın.

Üye Yorumları

Belkıs Büyüktoğrul
Belkıs Büyüktoğrul

Sevgili Gruppal, Tüm çalışanlarınız tarafından özümsenmiş, en küçük talebimin bile emir tela ki edildiği rüya gibi bir tatil anlayışı için sizlere teşekkür ederim. Operatör tarafında organizasyonları hazırlayan Volkan Bey ve rehberlik hizmetlerini zenginleştiren Ms. Evgeniy Zmerzliy ile özellikle minettarlığımı paylaşmanız ricasıyla. Tekrar görüşmek üzere.

Canan Yeter
Canan Yeter

Turdan çok memnun kaldım. Rehberimizin bölgeye hakim oluşu çok iyiydi ve anlatımı ile bizi bilgilendirdi. Tekrar gitmek isteyeceğim bir tur oldu benim için.

Çiğdem Akcanlar
Çiğdem Akcanlar

Gruppal'dan aldığım birçok etkinlik var, çok memnunum. Hizmetlerinize, hiç bozmadan başarılı olarak devam etmeniz dileğiyle... Teşekkürler!

Semiha Aktop
Semiha Aktop

Merhabalar; Gruppal'dan almış olduğumuz 15-22 Mart Büyük İtalya turumuz 15'inde havaalanında rehberimizle tanışmayla başladı. İtalya'yı otobüs ve yürüyerek dolaşacaktık (ki ben otobüs yolculuğu ve yürümekten çok da hazzetmem), buna rağmen çok keyifli bir tur oldu. Bu turu gerçek bir kültür turu ve keyifli hala getiren rehberimiz Nuri Yılmaz, verdiği bilgiler ve küçük püf noktaları ile mükemmel hale getirdi. Kendi açımdan, ilk tatilimde rehberlerin duayenlerinden biriyle tatile çıkmış olduğumdan biraz bu konuda endişeliydim bu turda. Kendisi, ki sonrasında hasta olmasına rağmen, beni bu endişelerimden uzaklaştırdı. 10 gün geçmiş olmasına rağmen tatilin tadı damağımda kaldı ve yeni yeni yerlerle ilgili rehberimizin olduğu turların tarafıma bildirilmesini isterim. Ayrıca her şey için çok teşekkürler Nuri ve en kısa zamanda yeni yerler ve yeni turlarda görüşmek üzere...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube