0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 95997

Batı Karadeniz Turları

Mudurnu Göynük Amasra Safranbolu

Mudurnu Göynük Amasra Safranbolu turu size doğal güzelliklerin uzun bir tarihle harmanlandığı bir gezi fırsatını en iyi fiyatlarla sunuyor.

 • Keyvanlar Konağı - Mudurnu

  Keyvanlar Konağı - Mudurnu

 • Mudurnu Evleri - Mudurnu

  Mudurnu Evleri - Mudurnu

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Osmanlı Eserleri - Mudurnu

  Osmanlı Eserleri - Mudurnu

 • Tarihi Keyvanlar Konağı - Mudurnu

  Tarihi Keyvanlar Konağı - Mudurnu

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Yıldırım Bayezid Hamamı - Mudurnu

  Yıldırım Bayezid Hamamı - Mudurnu

 • Göl Manzarası - Göynük

  Göl Manzarası - Göynük

 • Kent Manzarası - Göynük

  Kent Manzarası - Göynük

 • Tavan Süslemeleri - Göynük

  Tavan Süslemeleri - Göynük

 • Şehir Panoraması - Amasra

  Şehir Panoraması - Amasra

 • Şehir Manzarası - Amasra

  Şehir Manzarası - Amasra

 • Balık Restoranları - Amasra

  Balık Restoranları - Amasra

 • Çekiciler Çarşısı - Amasra

  Çekiciler Çarşısı - Amasra

 • Geleneksel Konaklar - Safranbolu

  Geleneksel Konaklar - Safranbolu

 • Geleneksel Yemekler - Safranbolu

  Geleneksel Yemekler - Safranbolu

 • Hıdırlık Tepesi'nden Manzara - Safranbolu

  Hıdırlık Tepesi'nden Manzara - Safranbolu

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Batı Karadeniz Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Ömer Faruk Baran

Ömer Faruk Baran

Bu kadar iyi olacağını beklemiyordum açıkçası. Keyifli zaman geçirdik, teşekkürler Gruppal.

Berrin Turgay

Berrin Turgay

Turumuz şahaneydi, Fatih Bey çok donanımlı ve güler yüzlü bir rehber, konakladığımız otel kusursuz, gezdiğimiz yerler masal diyarı gibi, e daha ne olsun? Herşey için çok teşekkürler...

Mudurnu 

Bolu'nun bir ilçesi olan Mudurnu adını tavukçuluk ile duyursa da ilçede çok sayıda önemli yapı bulunuyor. Çok sayıda eski yapının bulunduğu Mudurnu, Kentsel Sit Alanı olarak koruma altında.

Türk mimarisinin en güzel örneklerinin yer aldığı Mudurnu, Türk tarihinde önemli bir yere sahip. İlçede Osmanlı döneminden kalma tarihi eserler hala ayakta duruyor. Mudurnu doğal ve tarihi güzellikleri ile şehir hayatının yoğunluğundan kaçarak sakin bir zaman geçirmek isteyenleri bekliyor.

Mudurnu’da Gezilecek Yerler

Mudurnu'da gezilecek yerler oldukça fazla. Akkayalar Travertenleri, Karamurat Gölü, Mudurnu Şehriman Tepesi, Mudurnu Armutçular Konağı, Mudurnu Kanuni Sultan Süleyman Cami, Mudurnu Yıldırım Bayezid Cami, Mudurnu Sülüklügöl, Yıldırım Beyazıt Hamamı, Babas Kaplıcaları, Sarot Kaplıcaları, Mudurnu Saat Kulesi, Mudurnu Kalesi Mudurnu’da gezilecek yerlerden bazıları.

Mudurnu'dan Ne Alınır?

Yurtiçi turları sırasında keyifli bir Mudurnu turu sonrasında, Mudurnu Çarşısı'ndaki tekstil ürünleri, kıyafet seçenekleri ve süs eşyaları hediye olarak alınabilecekler arasında. Ayrıca yöreye özgü hediyelik eşya seçeneklerinden de alabilirsiniz. Helva sevenlerdenseniz, saray helvası alabilir ya da köy halkı kadınlarının el emeği ürünlerinden satın alabilirsiniz.

Göynük 

Göynük, Bolu'ya gelen tatilcilerin uğrak noktalarından bir diğeri. Göynük de Mudurnu gibi birçok tarihi esere ev sahipliği yapıyor. İlçedeki birçok tarihi yapı Kentsel Sit Alanı olarak koruma altına alınmıştır. Günübirlik piknik ve kamp amaçlı geziler için tercih edilen tatil noktalarından biri olan Göynük; topraklarında yıllarca birçok uygarlığı ağırlamıştır. Osmanlı dokusunu en iyi koruyan ilçelerden biri olan Göynük, zengin tarihi dokusu ve doğası ile tatilcilerin uğrak yerlerinden biri.

Göynük’te Gezilecek Yerler

Hükümet Konağı, Zafer Kulesi, Çubuk Gölü, Sünnet Gölü, Akşemseddin Türbesi, Gazi Süleyman Paşa Camii,  Göynük evleri, Gazi Süleyman Paşa Hamamı, Tabak Dede ve Ömer Sıkkın Türbeleri, Göynük Bizans kalıntıları, Göynük Frig harabeleri, Değirmenözü Yaylası, Çubuk Yaylası, Çatak Gölü kaplıcası, Arıkçayırı Yaylası, Bulanık Yaylası, Göynük Köyleri Göynük’te görülmesi gereken yerlerin başında gelmektedir.

Göynük'ten Ne Alınır?

Sadece Göynük'te yetişen Bombay fasulyesinden alabilirsiniz. Kentte arıcılık da oldukça meşhurdur. Göynük balından satın alabilirsiniz. Ayrıca birbirinden güzel süs eşyaları, mutfak araç gereçleri ve bastonlardan da alabilirsiniz.

Üye Yorumları

Şuayip Okatan

Şuayip Okatan

Güzel bir tur oldu, hava biraz soğuk ve yağışlı olsa da. Hem tur organizasyonu hem de tura katılan katılımcılar çok kaliteliydi. Üşümek dışında hiç bir olumsuzluk yoktu. Teşekkür ederiz...

Şule Sambur

Şule Sambur

7 arkadaş benim önderliğimde Batı Karadeniz turuna gittik. Gideceğimiz turu ve şirketi ben seçtiğim için en başta tedirgindim fakat çok keyif alarak turu tamamladık yedimiz birden. Teşekkürler Gruppal, Teşekkürler Fatih bey.

Gökhan Koçar

Gökhan Koçar

14 arkadaşım benim teşviklerimle bu tura katıldı. Onlardan kendimi sorumlu tuttuğum için çok tedirgindim. Fakat öyle güzel bir gezi oldu ki beklentilerimizin çok üstüne çıktı ve arkadaşlarım en kısa zamanda yine bir gezi ayarlamamı istiyorlar. Ayrıca rehberimiz Barış'ın çok çalışkan sabırlı işini sevgiyle yapması hepimizin takdir ve sevgisini kazandı.Bir dahaki gezimizde yine onu istiyoruz. Teşekkürler Gruppal. Ayrıca Gruppal çalışanı Miray Hanıma da sıcak ve ilgili tutumundan dolayı teşekkürler.

Nalan Mettin

Nalan Mettin

Öncelikle verilen hizmet için çok teşekkür ederiz. Daha önce Batı Karadeniz turuna katılmama rağmen çok farklı bilgiler edindiğim sevgili tur rehberimiz Nursev hanıma çok teşekkür ediyorum. Herşey mükemmeldi herkese tavsiye ederim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube