0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 96614

Garonne & Dordogne Nehir Turu

Bordeaux Pauillac Libourne St.Emilion Cadillac

Garonne ve Dordogne nehir turları ile Fransa’nın batı kıyılarına uzanan unutulmaz bir nehir gezisi fırsatı, uçak biletleri ve en uygun fiyatlarla sizi bekliyor.

 • Garonne & Dordogne Nehir Turu

  Garonne & Dordogne Nehir Turu

 • AmaDolce Nehir Gemisi

  AmaDolce Nehir Gemisi

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • St. Michael Bazilikası ve Kent Manzarası - Bordeaux

  St. Michael Bazilikası ve Kent Manzarası - Bordeaux

 • Gece Saatlerinde Place de la Bourse - Bordeaux

  Gece Saatlerinde Place de la Bourse - Bordeaux

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kent Manzarası - Paulliac

  Kent Manzarası - Paulliac

 • Chateau Grand Puy Lacoste - Paulliac

  Chateau Grand Puy Lacoste - Paulliac

 • Nehir Kıyıları - Libourne

  Nehir Kıyıları - Libourne

 • Kent Pazarı - Libourne

  Kent Pazarı - Libourne

 • Kent Manzarası - Saint Emilion

  Kent Manzarası - Saint Emilion

 • Roquetaillade Şatosu - Cadillac

  Roquetaillade Şatosu - Cadillac

 • Bağlar - Saint Emilion

  Bağlar - Saint Emilion

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Garonne & Dordogne Nehir Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim Turu satın almadan önce 0850 532 20 10 numaralı telefondan müsaitlik ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Garonne & Dordogne Nehir Turu

Gemi ile Fransa kıyılarında masalsı bir nehir turu yapmaya ne dersiniz? Bordeaux, Pauillac, Blaye, Libourne, St.Emilion ve Cadillac şehirlerini göreceğiniz, şehirlere nehir kıyılarından yanaşıp beklentilerinizin çok üzerinde bir nehir yolculuğu yapacağınız Garonne & Dordogne Nehir Turları sizi bekliyor.

Gruppal nehir turu fırsatlarından yararlanarak Fransa'nın batı kıyılarında uzaklara açılacağınız ve sadece tablolarda olabilecek güzellikleri yakından göreceğiniz benzersiz güzellikte bir yurtdışı tatili yapacaksınız.

2020 nehir turları fırsatlarından yararlanarak katılabileceğiniz Garonne & Dordogne Nehir Turu ve MS Cyrano De Bergerac Gemisi ile hayallerinizin tatiline çıkacak ve anlatmaktan yorulmayacağınız kadar güzel günler geçireceksiniz.

Nehir Turu 

Tüm içeceklerin ve içkilerin dahil olduğu nehir turu fiyatına ayrıca Türk Hava Yolları ile İstanbul-Bordeaux / Toulouse-İstanbul uçak bileti, 380 Euro değerindeki havaalanı, liman vergileri ve gemi hizmetleri, gemide 6 gece 7 gün tam pansiyon konaklama, Bordeaux panoramik şehir turu, gemide yemeklerde alınan maden suyu, açık şarap ve bira, meyve suyu, çay ve kahve, geminin barında alınan içkiler (Şampanya ve şarap listesi hariç), tüm transferler, profesyonel Türkçe tur liderliği hizmeti ve TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası da dahil ediliyor.

MS Cyrano De Bergerac Gemisi ile çıkacağınız Garonne & Dordogne Nehir Turuna Bordeaux şehrinden başlayacak; sırasıyla, Pauillac şehrinden geçecek, Gironde Haliçi ve Blaye şehirlerinde gezinizi ölümsüzleştirecek, Libourne ve Saint Emilion kıyılarından turunuza devam edecek, yeniden Bordeaux'a dönecek ve Toulouse kentini de keşfe çıkacaksınız.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal
Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Şahver Pınar
Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.

Çiğdem Akcanlar
Çiğdem Akcanlar

Harika, dolu dolu ve sorunsuz geçen güzel bir tatildi. Özellikle rehberimizden (bilgisi, iletişimi, hakimiyeti, nazikliği...) çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube