% 20 İndirim

Mississippi Nehir Turu

Chicago New Orleans Vicksburg Memphis

Mississippi nehir turu fırsatları ile hem Mississippi Nehri üzerinde keyifli bir nehir turu yapacak hem de Chicago, New Orleans, Memphis gibi ünlü şehirleri görme fırsatı yakalayacaksınız. Unutulmaz bir nehir yolculuğu uygun fiyatla sizi bekliyor.

 • Mississippi Nehir Gemisi

  Mississippi Nehir Gemisi

 • Mississippi Nehri'nde Yolculuk

  Mississippi Nehri'nde Yolculuk

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Elvis Presley'in Mezarı - Memphis

  Elvis Presley'in Mezarı - Memphis

 • Graceland - Memphis

  Graceland - Memphis

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Beale Street - Memphis

  Beale Street - Memphis

 • Rosalie Mansion - Natchez

  Rosalie Mansion - Natchez

 • Grace Episcopal Church - St. Francisville

  Grace Episcopal Church - St. Francisville

 • St. Louis Katedrali - New Orleans

  St. Louis Katedrali - New Orleans

 • Bourbon Caddesi - New Orleans

  Bourbon Caddesi - New Orleans

 • French Quarter - New Orleans

  French Quarter - New Orleans

 • Millenium Park - Chicago

  Millenium Park - Chicago

 • Chicago Nehri - Chicago

  Chicago Nehri - Chicago

 • Kent Manzarası - Chicago

  Kent Manzarası - Chicago

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Oda Tipi

Yetişkin

Single farkı ve çocuk seçenekleri satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Mississippi Nehir Turu
Süre 11 Gece 12 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Vize A.B.D Vizesi
Hareket Noktası Atatürk Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Tur tarihine 90 gün kalana kadar cezasız iptal yapılabilmektedir. İptal koşullarını tur programından inceleyebilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim Turu satın almadan önce 0850 532 20 10 numaralı telefondan müsaitlik ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Üye Yorumları

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…
Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

MISSISIPI NEHİR TURU

Jazz Müzik, Elvis Presley, Blues ve Amerika'nın en güzel şehirlerine doğru dünyanın en büyük nehirleri arasında yer alan Missisippi Nehri'nde muhteşem bir nehir turuna hazır mısınız? Çarklı ve buharlı American Duchesse Gemisi ile nostaljik bir yolculuğa çıkacak ve yepyeni şehirler göreceksiniz. Kimi zaman Amerika'nın tarihine tanıklık edecek, kimi zamansa kültür ve sanatın içinde muazzam bir seyahat geçireceksiniz.

NEW ORLEANS

Blues ve cazın merkezi olan New Orleans şehrinde ihtişamlı binaların, birbirinden güzel yapıların cazibesine kapılabilirsiniz. New Orleans turlarında görmeniz gereken yerler ise; St.Louis Kilisesi, French Market, French Quarter, City Park, Loyale ve Tulane Üniversitesi'dir. Dilerseniz şehirdeki caz müzik mekanlarında müziğin ruhunuza işlemesine izin verebilirsiniz. Bourbon Caddesi'nde keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

VICKSBURG

Vicksburg turlarında bugüne kadar filmlerde gördüğünüz evleri, sokakları, malikanelerin hepsini görebilirsiniz. Özellikle the Magnolia Hall, Stanton Hall, William Johnson evi ve Rosalie Mansion Vicksburg turunda görülebilecek noktalar arasında yer alıyor. Kentin sanatsal, kültürel ve karakteristik her özelliğini göreceğiniz Vicksburg gezisinde yürüyerek tüm şehri gezebilirsiniz.

Ünlü alışveriş merkezlerinin olduğu bölgeye gideceğiniz Vicksburg turlarında 125 yıllık Kutsal Üçleme Kilisesi'ni gezebilir, savaş dönemlerinden kalma Pemberton karargahını ve şu anda müze olarak kullanılan mahkeme binasını görebilirsiniz. Washington Caddesi'nde alışveriş yapabilir, Amerika ile özdeşleşen Coca Cola Müzesi'nde gezintiye çıkabilirsiniz.

MEMPHIS

Rock’n Roll efsane ismi Elvis Presley’in şehri olan Memphis nehir turlarının da en keyifli bölgelerini oluşturuyor. Burada Elvis Presley'in ilk albüm kaydını yaptığı stüdyoları gezebilir, Presley'in yaşadığı ve gezdiği her alanı görebilirsiniz. Memphis turunda görmeniz gereken en önemli yerler; Beale Caddesi, Meşhur Peabody Hotel, Martin Luther King'in vurulduğu ve günümüzde İnsan Hakları Müzesi olarak kullanılan Loyale Hotel'dir.

CHICAGO

Dünyadaki ilk gökdelenlerin yapıldığı yer olan Chicago şehri, yurtdışı turları arasında en hareketli ve canlı bölgelerden biri oluyor. 1970'li yıllarda yapılan Water Tower, Sears Tower gibi yapıları görebilir, fotoğraflayabilir, çok ünlü olan Magnificent Mile ve State Caddesi'nde alışveriş yapabilirsiniz. Chicago turlarında en çok beğeneceğiniz yerler ise Chicago Tribune, Millenium Park, Trump Binası ve Chicago Nehri'dir. Chicago'da gezilecek yerler listenizi tamamladığınızda dünyaca ünlü sporcu Michael Jordan'a ait olan restoranda yerinizi ayırtıp akşam yemeğinizi burada yiyebilirsiniz.

Üye Yorumları

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.
Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.
Ülkü Gök

Ülkü Gök

05 Kasım'da 5 kişi Paris turuna katıldık. Kaldığımız otelden çok memnun kaldık. Bizi karşılayan rehberimiz Gültekin Çelebi beye de ayrı bir teşekkürü bir borç biliriz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.
Fatma Soyupak

Fatma Soyupak

Turumuz çok dolu ve güzel geçti. Gruppal ile seyahatlerimi tekrar planlamayı düşünürüm. Özellikle tur rehberimiz Hasan Kızıl bizimle çok ilgiliydi, çok özverili davrandı. Nezdinizde kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
131 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube