0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 93556

Mississippi Nehir Turu

Chicago New Orleans Vicksburg Memphis

Mississippi nehir turu fırsatları ile hem Mississippi Nehri üzerinde keyifli bir nehir turu yapacak hem de Chicago, New Orleans, Memphis gibi ünlü şehirleri görme fırsatı yakalayacaksınız. Unutulmaz bir nehir yolculuğu uygun fiyatla sizi bekliyor.

 • Mississippi Nehir Gemisi

  Mississippi Nehir Gemisi

 • Mississippi Nehri'nde Yolculuk

  Mississippi Nehri'nde Yolculuk

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Elvis Presley'in Mezarı - Memphis

  Elvis Presley'in Mezarı - Memphis

 • Graceland - Memphis

  Graceland - Memphis

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Beale Street - Memphis

  Beale Street - Memphis

 • Rosalie Mansion - Natchez

  Rosalie Mansion - Natchez

 • Grace Episcopal Church - St. Francisville

  Grace Episcopal Church - St. Francisville

 • St. Louis Katedrali - New Orleans

  St. Louis Katedrali - New Orleans

 • Bourbon Caddesi - New Orleans

  Bourbon Caddesi - New Orleans

 • French Quarter - New Orleans

  French Quarter - New Orleans

 • Millenium Park - Chicago

  Millenium Park - Chicago

 • Chicago Nehri - Chicago

  Chicago Nehri - Chicago

 • Kent Manzarası - Chicago

  Kent Manzarası - Chicago

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Kabin Tipi

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Mississippi Nehir Turu
Tarih 6 Haziran 2024
Süre 15 Gece 16 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Vize A.B.D Vizesi
Hareket Noktası İstanbul Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim Turu satın almadan önce 0850 532 20 10 numaralı telefondan müsaitlik ve bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Üye Yorumları

Sema Baykara

Sema Baykara

Rehberimize ilgisi ve profesyonel yaklaşımı için özellikle teşekkür ederim.

Necla Turan

Necla Turan

Oda temizliği ve animasyonlar çok iyiydi. Teşekkürler.

Missisipi Nehir Turu

Jazz Müzik, Elvis Presley, Blues ve Amerika'nın en güzel şehirlerine doğru dünyanın en büyük nehirleri arasında yer alan Missisippi Nehri'nde muhteşem bir nehir turuna hazır mısınız?

American Quenn ile New Orleans & Missisipi Nehri & Amerika'nın Güney Eyaletleri turuna davetlisiniz. Nostaljik bir yolculuğa çıkacak ve yepyeni şehirler göreceksiniz. Kimi zaman Amerika'nın tarihine tanıklık edecek, kimi zamansa kültür ve sanatın içinde muazzam bir seyahat geçireceksiniz. Missisippi Nehri turları ile siz de Gruppal gemi tur fırsatlarının en eğlenceli turunda yerinizi ayırtın. 

New Orleans 

Blues ve cazın merkezi olan New Orleans şehrinde ihtişamlı binaların, birbirinden güzel yapıların cazibesine kapılabilirsiniz. New Orleans turlarında görmeniz gereken yerler ise; St.Louis Kilisesi, French Market, French Quarter, City Park, Loyale ve Tulane Üniversitesi'dir. Dilerseniz şehirdeki caz müzik mekanlarında müziğin ruhunuza işlemesine izin verebilirsiniz. Bourbon Caddesi'nde keyifli bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Vicksburg 

Vicksburg turlarında bugüne kadar filmlerde gördüğünüz evleri, sokakları, malikanelerin hepsini görebilirsiniz. Özellikle the Magnolia Hall, Stanton Hall, William Johnson evi ve Rosalie Mansion Vicksburg turunda görülebilecek noktalar arasında yer alıyor. Kentin sanatsal, kültürel ve karakteristik her özelliğini göreceğiniz Vicksburg gezisinde yürüyerek tüm şehri gezebilirsiniz.

Ünlü alışveriş merkezlerinin olduğu bölgeye gideceğiniz Vicksburg turlarında 125 yıllık Kutsal Üçleme Kilisesi'ni gezebilir, savaş dönemlerinden kalma Pemberton karargahını ve şu anda müze olarak kullanılan mahkeme binasını görebilirsiniz. Washington Caddesi'nde alışveriş yapabilir, Amerika ile özdeşleşen Coca Cola Müzesi'nde gezintiye çıkabilirsiniz.

Memphis 

Rock’n Roll efsane ismi Elvis Presley’in şehri olan Memphis nehir turlarının da en keyifli bölgelerini oluşturuyor. Burada Elvis Presley'in ilk albüm kaydını yaptığı stüdyoları gezebilir, Presley'in yaşadığı ve gezdiği her alanı görebilirsiniz. Memphis turunda görmeniz gereken en önemli yerler; Beale Caddesi, Meşhur Peabody Hotel, Martin Luther King'in vurulduğu ve günümüzde İnsan Hakları Müzesi olarak kullanılan Loyale Hotel'dir.

Chicago 

Dünyadaki ilk gökdelenlerin yapıldığı yer olan Chicago şehri, yurtdışı turları arasında en hareketli ve canlı bölgelerden biri oluyor. 1970'li yıllarda yapılan Water Tower, Sears Tower gibi yapıları görebilir, fotoğraflayabilir, çok ünlü olan Magnificent Mile ve State Caddesi'nde alışveriş yapabilirsiniz.

Chicago turlarında en çok beğeneceğiniz yerler ise Chicago Tribune, Millenium Park, Trump Binası ve Chicago Nehri'dir. Chicago'da gezilecek yerler listenizi tamamladığınızda dünyaca ünlü sporcu Michael Jordan'a ait olan restoranda yerinizi ayırtıp akşam yemeğinizi burada yiyebilirsiniz.

Üye Yorumları

Ahu Su
Ahu Su

Tüm Gruppal operasyon ekibine geçirdiğimiz güzel tur organizasyonu için teşekkür ederiz.

S.Mehlika Yağcı
S.Mehlika Yağcı

Eşim ve aile büyüklerim ile katıldığım gemi turunuzdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Taha Bey aracılığı ile almış olduğum turunuzdan her beklentimiz karşılandı. Bize tur ile verilen her bilginin doğru ve eksiksiz karşılandığını belirtmek isterim. Kendim eşim ve aile yakınlarım adına çok çok teşekkür ediyorum. Başka bir seyahatte görüşmek üzere.

Gülcan Acar
Gülcan Acar

Yunan Adaları turunu cuma sabahı tamamladık. Gezimiz tamamen sorunsuz ve beklentimizin üzerinde geçti. Hem tur koşulları (gemi ve olanakları) hem de destinasyon gerçekten çok tatmin ediciydi. Fotoğrafçı olarak Girit ve Pire Limanı benim için biraz zaman kaybıydı ama en azından fikrimiz oldu. Kısacası bu zamanı Mikanos ve Santorini'de harcamak bir fotoğrafçıyı daha çok memnun ederdi. Her şey için teşekkür eder, yeni turlarda görüşmeyi dilerim.

İrem Ak
İrem Ak

Gruppal'dan aldığımız turdan inanılmaz memnun kaldık. Erkan bey'e özellikle teşekkür ve takdirlerimizi sunmak isteriz. Tekrar görüşmek dileğiyle...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube