Resmi Tatiller

23 Nisan Tatilini Değerlendirin!

Birbirinden güzel 23 Niisan yurtdışı turu fırsatı her sene olduğu gibi bu sene de Gruppal sayfalarından sizi bekliyor.

Ailece keyifle gezeceğiniz tatillerin yanı sıra arkadaşlarınızla, hatta tek başınıza gezebileceğiniz pek çok tatil seçeneğini sayfalarımızda inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize en uygun turları bulabilirsiniz.

23 Nisan tatili fırsatları arasında en dikkat çekenler elbette Disneyland turları oluyor. Küçük büyük herkesin rüyalarını süsleyen bu renkli krallık, Paris ve ABD turlarının vazgeçilmez parçalarından bir tanesi. Paris Disneyland turları ile EuroDisney'in güzelliklerini keşfedebilir, Doğu Amerika gezisi ile Orlando'daki Disneyland'ın yanı sıra Universal Stüdyoları'nı görme imkanı elde edebilirsiniz.

Eğlenceler bununla bitmedi! Adeta baharın gelişini müjdeleyen 23 Nisan turlarında daha pek çok farklı seçenek bulunuyor. Yine ailenizle gidip eğlenebileceğiniz Almanya Legoland turlarının yanı sıra dev eğlence parklarıyla Dubai ya da bir başka Universal Stüdyosu'na ev sahipliği yapan Singapur da bu tatilinizde keşfedebileceğiniz yerler arasında.

23 Nisan Gezilerinde Uygun Fiyatlar

Dünyanın dört bir yanını gezip yeni dünyaları tanıyacağınız 23 Nisan tatil turlarında Avrupa'da pek çok uygun fiyatlı tur imkanı bulacaksınız.

Orta Avrupa gibi klasik rotaların yanı sıra İskandinavya, İspanya ya da Almanya gibi farklı rotalar deneyebilir, Malta ya da Girit gibi adalarda Akdeniz'in maviliğinde kaybolabilirsiniz. 23 Nisan Avrupa turları ile en güzel kentler, tarihi meydanlar ve leziz yemekler ile tanışacaksınız.

Her bütçeye uygun turlar ile bu 23 Nisan tatili sizin için unutulmaz geçsin istiyorsanız rezervasyonunuzu hemen yaptırın, en iyi fiyat avantajlarını yakalayın. 

Yılbaşı Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Üye Yorumları

Serbülent Bıyıklıoğlu

Serbülent Bıyıklıoğlu

Tüm çalışanlarınıza eşim ve ben çok çok teşekkür ederiz, en içten sevgi ve saygılar.

İnciser Yakut

İnciser Yakut

09-16 haziran tarihleri arasında yaptığımız Klasik İtalya turundan çok memnun kaldık, özellikle rehberimiz Nihat bey bilgisiyle, kültürüyle, sabrıyla harikaydı. Kendisinden çok memnun kaldık. Rahatımız ve bilgilenmemiz için elinden geleni fazlasıyla yaptı, kendisine çok teşekkür ederiz. Bir dahaki yurdışı gezimizde kendisinin rehber olmasını çok isteriz. Tekrar teşekkürler.

İsmail Kargın

İsmail Kargın

Özellikle rehberimiz Gündoğan Bey'in anlatımlarından ve bize rehberliğinden çok keyif aldık. Kendisinin rehberliğinde daha farklı turlara katilmaz isteriz. Çok bilgili ve anlatımı çok keyifli.

Hülya Avus

Hülya Avus

Özellikle rehberimizden çok memnun kaldık. Harika bir İtalya gezisiydi. Herkese teşekkürler!

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube