0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 92731

Karadeniz Baltıklar İskandinavya Turu

Bulgaristan Romanya Moldova Ukrayna Belarus Baltıklar İskandinavya Almanya

Karadeniz Baltıklar İskandinavya turu ile İstanbul’dan İskandinavya’ya uzanan, 18 şehir ve 10 başkenti keşfedeceğiniz muhteşem bir tur sizi bekliyor. Otobüs ile gidiş, uçak ile dönüş dahil bu turu kaçırmayın!

 • Parlamento Binası - Bükreş

  Parlamento Binası - Bükreş

 • Kent Merkezi - Kişinev

  Kent Merkezi - Kişinev

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Kent Meydanı - Odessa

  Kent Meydanı - Odessa

 • St Andrew Kilisesi ve Andreevsky Yokuşu - Kiev

  St Andrew Kilisesi ve Andreevsky Yokuşu - Kiev

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Kutsal Ruh Katedrali - Minsk

  Kutsal Ruh Katedrali - Minsk

 • Kent Merkezi - Riga

  Kent Merkezi - Riga

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

  Riga Şatosu ve Daugava Nehri - Riga

 • Şehir Panoraması - Helsinki

  Şehir Panoraması - Helsinki

 • Akershus Kalesi - Oslo

  Akershus Kalesi - Oslo

 • Kraliyet Sarayı ve Bahçesi - Oslo

  Kraliyet Sarayı ve Bahçesi - Oslo

 • Nehir Kıyıları - Göteborg

  Nehir Kıyıları - Göteborg

 • Liman Manzarası - Göteborg

  Liman Manzarası - Göteborg

 • Şehir Merkezi - Kopenhag

  Şehir Merkezi - Kopenhag

 • Nyhavn Bölgesi - Kopenhag

  Nyhavn Bölgesi - Kopenhag

 • Şehir Panoraması - Berlin

  Şehir Panoraması - Berlin

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Karadeniz Baltıklar İskandinavya Turu
Süre 12 Gece 13 Gün
Ulaşım Otobüs
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Esra Baruter

Esra Baruter

Rehberimize tüm iyi niyeti ve gayreti için çok teşekkür ederiz. Gruppal çalışanlarına da ayrıca çok teşekkürler... İkisi de işlerini en iyi şekilde yaptıklarından sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz...

Leyla Ulucan

Leyla Ulucan

Herşey gayet iyiydi. Rehberimiz Değer bey çok ilgili ve samimiydi. Otel personeli, servis iyiydi.

Bulgaristan

Kültürü, köklü geçmişi, doğası ve ülkemize yakınlığıyla en sevilen ülkelerden biri olan Bulgaristan yıl içinde sayısız gezgin tarafından ziyaret edilmektedir. Bulgaristan'ın başkenti Sofya'dır.

Çevre ülkelerden ve farklı şehirlerden birçok öğrenciyi kendine çeken ülkenin eğitimi de onu cazip kılan nedenler arasındadır. Bulgaristan'ın yüzölçümü 110.994 kilometrelik büyüklüğe sahiptir.

Romanya

Avrupa Birliği'ndeki en büyük dokuzuncu ülke olan Romanya, tarihi ve mimarileriyle ev sevilen rotalardan biri oluyor. Romanya'nın başkenti Bükreş'tir ve son yıllarda Bükreş, "Küçük Paris" olarak adlandırılmaktadır. Bran Şatosu ile ünlü olan Bükreş, ülkenin en bilindik şehirlerinden biridir aynı zamanda. Romanya turları ile ülkedeki tarihi mekanları gezebilir, ülkenin içinden geçen Tuna Nehri'nin ülke için önemini yerinde görebilirsiniz.

Moldova

Doğu Avrupa'da bulunan Moldova, Dinyester ve Prut Nehirleri ile ikiye bölünmüştür. Katedraller, heykeller ve müzeleriyle çok seveceğiniz bir destinasyon olacak Moldova turları ülkenin doğal güzelliklerini görmeniz açısından da önemli bir rota sunuyor. Moldova turlarıyla ekonomik bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Ukrayna

Vizesiz turlar içinde olması ve çipli kimliklerle giriş yapılabilmesi kolaylığı nedeniyle Ukrayna turu son yıllarda Türk vatandaşlarının en çok tercih ettiği rotalardan biri oluyor.

Avrupa'daki en geniş ülke olan Ukrayna'nın başkenti Kiev'dir. Kendi içinde 26 bölgeye ayrılan Ukrayna'daki en önemli şehirler ise Kiev, Lviv, Odessa, Yalta, Sivastopol, Donetsk ve Simferopol'dur. Gruppal vizesiz Ukrayna turları ile ülkenin en popüler şehirlerini keşfedebilirsiniz.

Belarus

Beyaz Rusya olarak da bilinen Belarus Avrupa'da bir ülkedir. Belarus'un başkenti Minsk'tir. Türk vatandaşlarına vizenin alınmadığı ülkede gece hayatı, huzurlu gündelik yaşamı ve ekonomik bir tur imkanı sunulması burayı cazip yapan nedenler arasındadır. Belarus aynı zamanda Doğu Avrupa ve Baltık ülkelerine gitmeyi düşünenler iyi bir başlangıç noktası olabilir.

Baltıklar

St. Petersburg, Riga, Tallin ve Vilnius'un içinde olduğu Baltık şehirleri Doğu Avrupa'nın en sevilen rotalarından birini oluşturur. Özellikle kış aylarında masal ülkelerine bürünen bu destinasyonları mutlaka görmelisiniz. Gruppal Baltık turu fırsatları ile ekonomik bir gezintiye çıkarken kolay ödeme ve taksit imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

İskandinavya

Kuzey Avrupa'daki ülkelerin oluşturduğu bölgenin adı olan İskandinavya, doğal güzellikleriyle dolu bir destinasyondur. Danimarka, İsveç ve Norveç İskandinavya ülkeleri arasındadır.

Kuzeyin masalsı cazibesi olarak da bilinen bu ülkeler de masalsı bir kış geçirebilir, eğlence dolu bir yaz tatili yapabilirsiniz. Gruppal İskandinavya turları içinde İskandinavya Fiyortları turlarına da katılabilirsiniz.

Almanya

Orta Avrupa'da bir ülke olan Almanya, Avrupa Birliği içindeki en kalabalık nüfuslu ülkedir. 80 milyondan fazla insanın yaşadığı ülkenin başkenti Berlin'dir. Almanya yüzölçümü bakımından Avrupa'nın beşinci en büyük ülkesidir. Almanya turları ile gerek kış döneminde gerekse yaz aylarında keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Üye Yorumları

Şefika Tanzer Cirit

Şefika Tanzer Cirit

Malta turundan çok memnun kaldık. 4 bayan gittik hepimiz de memnun döndük, tavsiye ederiz.

Özgül Şantay

Özgül Şantay

Gruppal ile tanışana kadar pek çok tur şirketiyle seyahat etmiştim ama artık sadece Gruppal var. Son turumuz muhteşemdi. Rehberimiz Fatih Bey'den de inanılmaz memnun kaldık. Teşekkürlerimle.

Gülümser Savaşer

Gülümser Savaşer

13 Mayıs İskandinavya turuna katıldım ve çok memnun katıldım. Rehberimiz Tolga Bey çok donanımlı olup seyahatimizin renkli geçmesi için elinden geleni yaptı. Ayrıca jestleri ile de bizleri mutlu etti. Buradan kendisine çok teşekkür ediyorum. Gruppal yine farkını gösterdi ve bizlere çok güzel bir seyahat yaşattı. Ayrıca otobüs şoförümüzün yaptığı iyilikleri de atlamamam gerekiyor. Yeni ülkelerde yeni turlarda tekrardan sizlerle bir arada olmak dileğiyle. Teşekkürler..

Yücel Kılıçap

Yücel Kılıçap

23 Ağustos’ta Gruppal’dan satın aldığım ve ailem ile birlikte katıldığım İskandinavya turundan çok memnun kaldık. Organizasyonda hiç bir sorun ile karşılaşmadığımız gibi kalınan otellerde Avrupa’da diğer ülkelerde kaldığımız otellerin yanında çok kaliteli, yeni, temiz ve güzellerdi. Tur rehberimiz Ali Asımgil turu oldukça güzel ve seviyeli şekilde yönetti. Ayrıca Gruppal organizatörü Seçkin Bey’e de teşekkür ederiz .Şubat tatilinde yine program yaptık, umarım bu da İskandinavya turu gibi geçer… Teşekkürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube