0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

Sömestr Tatilinizi Planladınız mı?

Kış tatillerinin en sevileni olan sömestr turları, tüm aileniz için keyifli bir seyahat imkanı sunuyor.

Birbirinden güzel yurtdışı yarıyıl tatili destinasyonları ile bütçenize uygun çeşitli tur fırsatları sayfalarımızda sizi bekliyor. Her konsepte ve her tarza uygun seçenekleri mutlaka inceleyin.

Sömestr Kayak Turları

Sömestre tatili denince akla ilk olarak kayak turu fırsatları geliyor. Bansko kayak turları ile en popüler kayak turu destinasyonlarından biri olan ve yakınlığı ile oldukça sevilen Bulgaristan Bansko dağı sizi bekliyor. 

Dilerseniz Pamporovo kayak turları ile Bulgaristan'ın bir diğer popüler kayak merkezini keşfedebilir, tüm ailenizle unutulmaz bir yarıyıl tatili geçirebilirsiniz.

Elbette vizesiz kayak turları da sömestir turları arasında sizi bekliyor. Bosna Hersek'te yer alan Bjelasnica kayak turlarında yerinizi ayırtabilir ya da Ukrayna'nın eğlence dolu kayak merkezi Bukovel'de keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

Sömestr Yurtdışı Turları

Elbette turlar arasında kayak turlarından çok daha fazlası yer alıyor. Sömestr ve kış tatili denince akla ilk gelen yerlerden olan Lapland, artık bir hayal olmaktan çıktı. Birbirinden güzel ve her bütçeye uygun Lapland turu seçeneklerini inceleyin ve hayatınız boyunca hatırlayacağınız bir deneyime hazırlanın.

Kuzeye çıkmak istemeyenler ama eğlenceden de ödün vermek istemeyenler içinse elbette ilk akla gelen Disneyland turları oluyor. Her zaman tercih edilen Paris Disneyland turları ile hem tüm aile için eğlence hem de Paris sokaklarında unutulmaz bir deneyim yaşayın.

Miami Orlando turlarında ise Disneyworld ziyareti seçeneği sizi bekliyor. Unutulmaz bir tatil için Amerika Birleşik Devletleri'nin doğu kıyılarında hayatınız boyunca hatırlayacağınız bir seyahate hazırlanın!

Ailenizin her yaştan üyesini mutlu edecek ve bütçenizi sarsmadan keyifli bir seyahat yaşamanızı sağlayacak sömestr turları Gruppal'da!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Havva Lale Karaarslan
Havva Lale Karaarslan

Paris seyahatinden önce endişelerim vardı. Ama çok keyifli güzel bir tatil geçirdik. Tur rehberimiz çok iyiydi. Otel, kahvaltı ve transfer hizmetleri çok güzeldi. Herkese tavsiye ediyorum

Nurşah Korkmaz
Nurşah Korkmaz

Rehberimiz bizimle çok ilgilendi. Gayet güzel bir seyahat deneyimimiz oldu.

Fevzi Doğu
Fevzi Doğu

Tüm seyahat girişimimiz boyunca gösterdiğiniz etkin ve profesyonel yaklaşım için size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Gruppal outgoing alanında oldukça üst düzeyde hizmet veren bir kuruluş, takdir ediyoruz. Başka turlarda görüşmek dileğiyle.

Şule Munis
Şule Munis

Herşey çok güzeldi. Rehberimiz'e ayrıca teşekkürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube