0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Resmi Tatiller

30 Ağustos Tatilini Değerlendirin

30 Ağustos yurtdışı turları, size yaza yurtdışında veda etme imkanı sunuyor. İster Avrupa'da kültür turu, ister Akdeniz'de deniz keyfi yapın, bu tur fırsatlarını mutlaka değerlendirin.

Yaz günleri azalırken en iyi tatil seçeneklerinden biri olan 30 Ağustos tatil fırsatları sayfalarımızda en iyi fiyat avantajı ile sizi bekliyor.

30 Ağustos turları arasında pek çok yurtdışı tatil seçeneği sizi bekliyor. Her bütçeye uygun 30 Ağustos tatili fırsatları ile Yunanistan'dan Uzakdoğu'ya dilediğiniz tatili gerçekleştirin.

Vizesiz 30 Ağustos Turları

Bu tatilde vize derdiyle uğraşmak istemeyenlerdenseniz vizesiz tur seçeneklerimiz tam size göre. Uçaklı Balkan turları ile Saraybosna, Belgrad, Üsküp gibi ünlü Balkan kentlerini vizesiz gezebilir, unutulmaz bir Balkan tatili geçirebilirsiniz.

Uzakdoğu turları da vizesiz turlar arasında başı çekiyor. Bangkok Pattaya ve Phuket gibi Tayland turlarının yanı sıra birden çok ülkeyi kapsayan Uzakdoğu turlarını da incelemeyi unutmayın. Hepsi en iyi fiyatlarla sayfalarımızda.

30 Ağustos tatilini vizesiz geçirmek ve çok uzaklaşmamak isteyenler için vizesiz Ukrayna turları da iyi bir seçenek. Mevsimi itibariyle çok keyifli bir tatil suna Ukrayna tatilleri, ekonomik fırsatlar sunuyor.

 

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube