Resmi Tatiller

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

30 Ağustos Tatilini Değerlendirin

30 Ağustos yurtdışı turları, size yaza yurtdışında veda etme imkanı sunuyor. İster Avrupa'da kültür turu, ister Akdeniz'de deniz keyfi yapın, bu tur fırsatlarını mutlaka değerlendirin.

30 Ağustos turları arasında pek çok yurtdışı tatil seçeneği sizi bekliyor. Her bütçeye uygun 30 Ağustos tatili fırsatları ile Yunanistan'dan Uzakdoğu'ya dilediğiniz tatili gerçekleştirin.

Vizesiz 30 Ağustos Turları

Bu tatilde vize derdiyle uğraşmak istemeyenlerdenseniz vizesiz tur seçeneklerimiz tam size göre. Uçaklı Balkan turları ile Saraybosna, Belgrad, Üsküp gibi ünlü Balkan kentlerini vizesiz gezebilir, unutulmaz bir Balkan tatili geçirebilirsiniz.

Uzakdoğu turları da vizesiz turlar arasında başı çekiyor. Bangkok Pattaya ve Phuket gibi Tayland turlarının yanı sıra birden çok ülkeyi kapsayan Uzakdoğu turlarını da incelemeyi unutmayın. Hepsi en iyi fiyatlarla sayfalarımızda.

30 Ağustos tatilini vizesiz geçirmek ve çok uzaklaşmamak isteyenler için vizesiz Ukrayna turları da iyi bir seçenek. Mevsimi itibariyle çok keyifli bir tatil suna Ukrayna tatilleri, ekonomik fırsatlar sunuyor.

 

Üye Yorumları

Sibel Baş

Sibel Baş

Katıldığımız turda, yazılan detayların hepsine uyulduğu gibi tüm ekip çok başarılıydı…

Naciye Gök

Naciye Gök

Sevgili Gruppal çalışanları ve yöneticileri, Sizden satın aldığım turlar sonunda sizlere teşekkür etmek istedim Gösterdiğiniz yakın ilgi sayesinde turlarımızda hiç bir sorun yaşamadığımız gibi çok güzel geziler oldu. Titiz çalışmalarınız ve müşterinize olan ilginizin başarınızı getirdiğini gördüm, bunun devamını diliyorum…

Belkıs Büyüktoğrul

Belkıs Büyüktoğrul

Sevgili Gruppal, Tüm çalışanlarınız tarafından özümsenmiş, en küçük talebimin bile emir tela ki edildiği rüya gibi bir tatil anlayışı için sizlere teşekkür ederim. Operatör tarafında organizasyonları hazırlayan Volkan Bey ve rehberlik hizmetlerini zenginleştiren Ms. Evgeniy Zmerzliy ile özellikle minettarlığımı paylaşmanız ricasıyla. Tekrar görüşmek üzere.

Ayşe Pınar

Ayşe Pınar

Turlarınıza pek çok kere katıldım. Herşey fiyatla doğru orantılı gitti. Her katıldığımızdan keyifle döndük. Tüm dostlarımıza öneriyoruz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube