Resmi Tatiller

30 Ağustos Tatilini Değerlendirin

30 Ağustos yurtdışı turları, size yaza yurtdışında veda etme imkanı sunuyor. İster Avrupa'da kültür turu, ister Akdeniz'de deniz keyfi yapın, bu tur fırsatlarını mutlaka değerlendirin.

30 Ağustos turları arasında pek çok yurtdışı tatil seçeneği sizi bekliyor. Her bütçeye uygun 30 Ağustos tatili fırsatları ile Yunanistan'dan Uzakdoğu'ya dilediğiniz tatili gerçekleştirin.

Vizesiz 30 Ağustos Turları

Bu tatilde vize derdiyle uğraşmak istemeyenlerdenseniz vizesiz tur seçeneklerimiz tam size göre. Uçaklı Balkan turları ile Saraybosna, Belgrad, Üsküp gibi ünlü Balkan kentlerini vizesiz gezebilir, unutulmaz bir Balkan tatili geçirebilirsiniz.

Uzakdoğu turları da vizesiz turlar arasında başı çekiyor. Bangkok Pattaya ve Phuket gibi Tayland turlarının yanı sıra birden çok ülkeyi kapsayan Uzakdoğu turlarını da incelemeyi unutmayın. Hepsi en iyi fiyatlarla sayfalarımızda.

30 Ağustos tatilini vizesiz geçirmek ve çok uzaklaşmamak isteyenler için vizesiz Ukrayna turları da iyi bir seçenek. Mevsimi itibariyle çok keyifli bir tatil suna Ukrayna tatilleri, ekonomik fırsatlar sunuyor.

 

Sömestr Turları Ödeme Seçenekleri Vize Hizmeti

Üye Yorumları

Fevzi Doğu

Fevzi Doğu

Tüm seyahat girişimimiz boyunca gösterdiğiniz etkin ve profesyonel yaklaşım için size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Gruppal outgoing alanında oldukça üst düzeyde hizmet veren bir kuruluş, takdir ediyoruz. Başka turlarda görüşmek dileğiyle.

Şule Munis

Şule Munis

Herşey çok güzeldi. Rehberimiz'e ayrıca teşekkürler.

Ayla Türksoy

Ayla Türksoy

Her şey çok güzeldi. Başta rehberimiz olmak üzere tüm Gruppal'a teşekkürler.

Sukan Gültekin

Sukan Gültekin

Bilgilendirme mailiniz,mesajınız zamanında ve güzeldi. Ticari hayatınızda başarılar dilerim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube