0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 97662

Alaska Kanada Turları

Quebec Montreal Ottawa Toronto Vancouver & Gemi ile Alaska

Alaska Kanada turları ile Kuzey Amerika’nın en kuzeyinde bir yolculuğa çıkacak, muhteşem manzaralar ve maceralarla dolu bir tatil geçireceksiniz.

 • Bird Point - Anchorage

  Bird Point - Anchorage

 • Dağ Manzarası - Anchorage

  Dağ Manzarası - Anchorage

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Kent Manzarası - Anchorage

  Kent Manzarası - Anchorage

 • Portage Buzulu - Anchorage

  Portage Buzulu - Anchorage

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Gece Işıkları - Vancouver

  Gece Işıkları - Vancouver

 • Kent Manzarası - Vancouver

  Kent Manzarası - Vancouver

 • Stanley Park - Vancouver

  Stanley Park - Vancouver

 • Çin Bahçesi - Vancouver

  Çin Bahçesi - Vancouver

 • Nathan Phillips Meydanı - Toronto

  Nathan Phillips Meydanı - Toronto

 • Üniversite Binası - Toronto

  Üniversite Binası - Toronto

 • CN Kulesi ve Şehir Panoraması - Toronto

  CN Kulesi ve Şehir Panoraması - Toronto

 • Gooderham Binası - Toronto

  Gooderham Binası - Toronto

 • Kent Merkezi - Toronto

  Kent Merkezi - Toronto

 • Liman Bölgesi - Toronto

  Liman Bölgesi - Toronto

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Alaska Kanada Turları
Süre 16 Gece 17 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Hareket Noktası İstanbul Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Füsun Genç Yünüak

Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat

Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Alaska Kanada Turları

Quebec, Montreal, Ottawa, Toronto ve Vancouver şehirlerinde unutulmaz bir ABD turuna çıkacak, gemi ile Alaska'nın büyüleyen güzelliğine hayran olacaksınız. Gruppal Alaska Kanada turları sizi hayallerdeki kadar güzel ülkelere götürecek ve unutamayacağınız anılar biriktirmenizi sağlayacak. Yerinizi şimdiden ayırtın, sevdiklerinizle masalsı bir yurtdışı turu deneyimi yaşayın.

Alaska

Rusya Amerikası olarak bilinen ve ABD'deki 49.eyalet olan Alaska, balıkçılık, petrol ve altın rezervi ile geçimini sürdüren bir bölgedir. Sayısız milli park ve orman alanının olduğu bu bölgede yapacağınız Alaska turları ile bölgede yaşamanın zorlu koşullarda olduğunu görebilirsiniz.

Alaska'da yaşamın en değerli öğelerinden biri doğaya saygı duymak ve doğayı korumaktır. Doğaya zarar verici herhangi bir harekette bulunmak Alaskalılar tarafından kınanır. Özellikle macerasevenler ve keşif yapmaktan hoşlananlar için Alaska turu bulunmaz bir fırsattır. Amerika kıtasında suç oranlarının en düşük olduğu yerlerden ve en güvenli bölgelerden biri Alaska'dır.

Alaska hakkında kısa kısa bilgiler vermek gerekirse Alaska'nın başkenti Juneau'dur. Alaska'daki en büyük şehir ise Anchorage'dir. Alaska nerededir diye merak ediyorsanız söyleyelim, Kanada'nın batısından Kuzey Buz Denizi'ne kadar uzanan bir yarımadayı kapsayan bölgededir.

Kanada

Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyinde olan Kanada yüzölçümü bakımından dünyanın en büyük ikinci ülkesidir. Doğal güzellikleriyle ünlü olan ve gören herkesin büyülendiği Kanada turları size birbirinden güzel şeyler sunar. Kanada Fransa ve Britanya'dan gelen göçmenlerin kurduğu bir ülkedir. Kanada'nın başkenti Ottawa'dır. Ottawa, ülkedeki en büyük dördüncü kenttir.

Kanada nerede diye soranlara söyleyelim ki, Kuzey Amerika'nın büyük bir kısmını kaplar ve güney kısmından ABD; kuzeybatıdan ise Alaska ile komşu sınırı vardır. Ülke topraklarının çoğunluk kısmı tundra, orman ve Rocky Dağları'ndan oluşur.

Üye Yorumları

Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…

Ayşe Sevim Özkan

Ayşe Sevim Özkan

Çok güzel, rahat, harika bir turdu. 4 gūnde bu kadar çok yer gezilebilirdi ancak. Rehberimiz de her dakika tek tek bizlerle ilgilendi. Gruppal'a çok teşekkürler.

Nur Yılmaz

Nur Yılmaz

3 gece 4 gün Amsterdam turumuzdan ve otelden memenun kalarak ayrıldık. Tur rehberimiz Oğuz Kavak'a engin bilgisi ve tecrübesini ve Türk sıcaklığını eksik etmediği için kendisine Yılmaz ve Aydın ailesi olarak teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube