0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 98777

Elegant Avrupa Turları

Ljubljana Salzburg Romantik Yol Alsace Bern Cenevre

Elegant Avrupa turları ile birbirinden güzel şehirleri keşfedip 5 ülkeye misafir olacağınız romantik bir tur sizi bekliyor.

 • Bled Gölü - Slovenya

  Bled Gölü - Slovenya

 • Nehir Manzarası - Ljubljana

  Nehir Manzarası - Ljubljana

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Nehir ve Kilise Manzarası - Ljubljana

  Nehir ve Kilise Manzarası - Ljubljana

 • Mirabell Sarayı - Salzburg

  Mirabell Sarayı - Salzburg

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

  Salzach Nehri Kıyıları - Salzburg

 • Nymphenburg Sarayı - Münih

  Nymphenburg Sarayı - Münih

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

  Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

 • Şehir Manzarası - Strasbourg

  Şehir Manzarası - Strasbourg

 • Avrupa Konseyi - Strasbourg

  Avrupa Konseyi - Strasbourg

 • Balıkçılar Mahallesi - Colmar

  Balıkçılar Mahallesi - Colmar

 • Kent Manzarası - Colmar

  Kent Manzarası - Colmar

 • Tarihi Merkez - Colmar

  Tarihi Merkez - Colmar

 • Tarihi Şehir Merkezi - Bern

  Tarihi Şehir Merkezi - Bern

 • Kent Sokakları - Cenevre

  Kent Sokakları - Cenevre

 • Cenevre Gölü ve Liman - Cenevre

  Cenevre Gölü ve Liman - Cenevre

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Elegant Avrupa Turları
Süre 7 Gece 8 Gün
Ulaşım Türk Hava Yolları
Otel 3* & 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
Hareket Noktası İstanbul Havalimanı (IST)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Şahver Pınar

Şahver Pınar

Romantik Almanya turundan yeni döndük harika bir yolculuk oldu. Bu vesile ile Gruppal çalışanlarına çok teşekkürler. Gelecek yolculuğumuzun en kısa zamanda gerçekleşmesi dileğiyle.

Sevim Renda Topaloğlu

Sevim Renda Topaloğlu

Yaptığınız Helsinki, Estonya, Litvanya, Letonya, Polonya turunda bize rehberlik eden bilgi dolu Derya beye Trabzon grubu adına çoook teşekkür ediyorum. Sayesinde çok keyifli bir gezi geçirdik. Selam ve sevgilerimizle....

Elegant Avrupa Turları

Almanya turları ile benzersiz bir Avrupa seyahati deneyimi yaşamak için hazır mısınız?

Ljubljana, Salzburg, Romantik Yol, Alsace, Bern ve Cenevre'de Avrupa'nın en masalsı şehirlerini gezecek ve sevdiklerinizle ya da ailenizle eğlence dolu bir yolculuğa çıkacaksınız. Toplamda beş ülke göreceğiniz bu yurtdışı turu deneyimini en iyi fiyatlar ve kolay ödeme imkanlarıyla satın alabilir ve Gruppal ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Ljubljana

Ljubljana, Sloven ulusunun politik ve kültürel kalbidir. Bu önemli bir Avrupa ticaret, ticaret, sergi ve kongre merkezinin yanı sıra Slovenya'nın ulaşım, bilim ve eğitim merkezidir.

Sakinlerinin ve sayısız ziyaretçisinin size söyleyeceği gibi, Ljubljana şehri gerçekten de insan dostu bir şehirdir. Orta büyüklükte bir Avrupa şehri olarak kategorize edilen şehir, bir metropolün sahip olduğu her şeyi sunarken, Ljubljana turları ile göreceğiniz gibi küçük bir kasabanın samimiyeti ve sıcakkanlı insanları da burada sizi dostçul bir şekilde ağırlıyor.

Salzburg

Salzburg Avusturya'nın dördüncü büyük şehridir ve aynı zamanda Salzburg eyaletinin bölgesel başkentinin adıdır. Kasaba, eski Roma kenti Iuvavum'un kalıntıları üzerine Piskopos şehir olarak yeniden kuruldu. Madencilik ve tuz ticareti ile zenginlik kazandı.

Salzburg'un eski şehri şimdi UNESCO dünya mirası statüsü ile korunmaktadır ve uzun bir kültürel gelenek tarihine sahiptir. Bugün şehir 150.000'den fazla nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Barok şehir, burada çalışmayı ve toplantılara katılmayı ve unutulmaz bir Salzburg turu yapmayı büyüleyici bir deneyim haline getiren özel bir sihir yayıyor.

Bugün Salzburg turları ile Mozart'ın doğduğu ev Avusturya'nın en çok ziyaret edilen müzelerinden biridir.

Alsace

Alsace Fransa'nın uzak kuzeydoğu köşesinde yer alır ve ülkenin en küçük bölgelerinden biridir.

Bu güzel ve büyüleyici bölge, batıdaki Vosges dağları ile doğuda Almanya ile uzun bir doğal sınır oluşturan Ren Nehri arasında yer almaktadır. Pitoresk kırsal alan, yoğun ormanların, zengin tarım arazilerinin, güzel üzüm bağlarının, müstahkem kasabaların ve sardunya dolu pencere kutuları olan yarı ahşap evlerin şirin köylerinin bir karışımıdır.

Bern

Bern, 1848'den beri İsviçre'nin başkentidir. Peki ya federal bir başkent olarak hayal ettiğiniz her şeyin tam tersi olduğu ortaya çıkarsa?

Birçoğu modern Zürih'in İsviçre'nin başkenti olduğunu varsayar, bu yüzden daha yavaş ve daha eski olan Bern şehrinin başkent olması oldukça şaşırtıcıdır. Bern'e seyahat, kesinlikle bir başkentin ne olması gerektiğine veya tipik olarak nasıl görüldüğüne dair algıları değiştiriyor. 

Pek çok şehir, tarihi özelliklerini İsviçre'nin başkenti Bern kadar başarılı bir şekilde korumayı başaramadı. Bern turu ile göreceğiniz Bern'in eski şehri, UNESCO Dünya Mirası Listesi'ndedir ve 6 kilometrelik pasajları sayesinde - yerliler onlara 'Lauben' diyorlar - Avrupa'nın en uzun hava koşullarına karşı korunaklı alışveriş gezinti yollarına sahiptir.

Bern kültür gezisine davetlisiniz. 

Cenevre

Avrupa'nın en kozmopolit şehirlerinden biri olan Cenevre, eski Avrupa şehirlerinin klasik modelini sergiliyor ve mahalleler, orijinal çekirdeğin etrafındaki kuşakların içinde uzanıyor.

Haute-ville veya yukarı şehir, kentin Plateau des Tranchées'deki orijinal tepe alanında ortalanmış ve St. Peter Katedrali'nin hakim olduğu Cenevre'nin tarihi merkezidir. Tipik Ortaçağ ve Rönesans evleri, dar sokaklar boyunca bir araya getirilmiştir. 

Üye Yorumları

Fatma Gülsün Yeşilbaş
Fatma Gülsün Yeşilbaş

Turdaki diğer arkadaşlarımızın da uyumlu, olgun olmaları, rehberimizin mükemmel anlatımı ve nezaketi sayesinde çok güzel bir gezi oldu, teşekkür ederiz.

Ayşenur Celayir
Ayşenur Celayir

Çok güzel ve etkileyici bir kültür turu oldu, hatta mükemmel... Özellikle rehberimizin Polonyada yaşıyor olması nedeniyle Polonya kültürünü yakından gördük ve öğrendik. Gerek rehberimizin bilgilendirmeleri ve yönlendirmeleri, gerekse tura katılan arkadaşlarımızla çok güzel bir tatil yaptık. Bu tatilden yeni dostlar edinmemiz de ekstra artımız oldu... Teşekkür ederiz Gruppal, teşekkür ederiz arkadaşlar…

Ali İhsan Kaya
Ali İhsan Kaya

16 - 2 Temmuz 2018 tarihlerinde Berlin gidiş dönüşlü Almanya Polonya turuna eşimle birlikte katılmıştım.\r\nBu turdan memnun kaldığımı, 21 kişi olan grubumuzun son derece uyumlu olduğunu ve ayrıca Rehber Can Limoncu’dan da çok memnun olduğumuzu biraz geç de olsa belirtmek istedim.

Sevim Çalıklar
Sevim Çalıklar

Sizinle ikinci turumu yaptım, Alplerin Gölgesinde Beş Ülke turu harikaydı. Polonya Almanya turundan yeni geldim. Rehber Yaşar Tüfekçi'ye sabrı ve kibarlığı yüzünden sonsuz teşekkürler.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube