% 20 İndirim
GP: 96689

Pamukkale Salda Gölü Turları

Arapapıştı Kanyonu Salda Gölü Pamukkale Kuladokya

Pamukkale Salda turları ile hem dünyaca ünlü Pamukkale travertenlerini hem de Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü’nü görme fırsatı yakalayacaksınız.

 • Arapapıştı Kanyonu - Aydın

  Arapapıştı Kanyonu - Aydın

 • Arapapıştı Kanyonu Manzarası - Aydın

  Arapapıştı Kanyonu Manzarası - Aydın

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Salda Gölü - Burdur

  Salda Gölü - Burdur

 • Salda Gölü Kıyıları - Burdur

  Salda Gölü Kıyıları - Burdur

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Salda Gölü Manzarası - Burdur

  Salda Gölü Manzarası - Burdur

 • Gün Batımı - Pamukkale

  Gün Batımı - Pamukkale

 • Hierapolis Termal Havuzları - Pamukkale

  Hierapolis Termal Havuzları - Pamukkale

 • Buldan Bezi Örtüler - Denizli

  Buldan Bezi Örtüler - Denizli

 • Hierapolis - Pamukkale

  Hierapolis - Pamukkale

 • Hierapolis Antik Kenti - Pamukkale

  Hierapolis Antik Kenti - Pamukkale

 • Kırmızı Su Travertenleri - Denizli

  Kırmızı Su Travertenleri - Denizli

 • Kızılsu - Denizli

  Kızılsu - Denizli

 • Traverten Bölgesi - Pamukkale

  Traverten Bölgesi - Pamukkale

 • Travertenler - Pamukkale

  Travertenler - Pamukkale

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Bu turda yerler hızlı doluyor!

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Pamukkale Salda Gölü Turları
Süre 2 Gece 3 Gün
Ulaşım Otobüs
Otel Vista Termal Otel vb. [YP]
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Canan Yat

Canan Yat

Salda-Pamukkale-İzmir turuna katıldım. Rehberimiz bu turdaki en büyük şansımız oldu, teşekkürü borç bilirim. Herşey için teşekkürler :)

Muammer Kuşka

Muammer Kuşka

30 ağustosta Salda Gölü Pamukkale turuna eşimle katıldık. Çok memnun kaldık. Rehberimizin bilgi birikimleri ve aktarımı süperdi. Daha önce de birçok kez katıldım hepsinden memnun kaldım. Buna Büyük Balkan turu da dâhil...

Pamukkale

Denizli'deki en büyük ve en popüler ilçe olan Pamukkale, tarihi dönemlerden bugüne birçok önemli kültürlere ev sahipliği yapmıştır. O kadar popüler olmuştur ki, Pamukkale nerede diye soranlar orayı başlı başına bir şehir zannedenler bile vardır. Dünyadaki sayılı doğal alanlardan olan termal suların kaynağında şifa bulup rahatlayacağınız Pamukkale turları ile Pamukkale travertenlerini mutlaka görmelisiniz.

Dünyanın sekizinci harikası olarak adlandırılan Pamukkale Denizli için de turizm geliri açısından önemli bir ilçedir. Sadece termal suları ile değil antik kent Hierapolis ile de gezilmesi görülmesi gereken Pamukkale turu en iyi fiyatlarla sizi bekliyor. Gruppal Pamukkale Salda Gölü turları ile eğlence, kültür ve doğal güzelliklerle iç içe bir Anadolu turu sizi bekliyor. 

Pamukkale'de Gezilecek Yerler

Doğal güzelliklerinin dışında tarihi birçok kalıntı ve esere de ev sahipliği yapan Pamukkale'de gezilecek yerler arasında birçok seçeneğiniz bulunuyor. Unesco'nun Dünya Mirasları listesine aldığı Pamukkale travertenlerini görmek Pamukkale gezisi için olmazsa olmaz etkinliklerden biridir.

Antik havuz ya da Kleopatra havuzu, Hierapolis Antik Kenti, Natural Park, St. Philippe Martyrion Kilisesi, Karahayıt Kaplıcaları, Kaklık Mağarası, Laodikya Antik Kenti ve Yeşildere Şelalesi Pamukkale'de görülecek yerler listesinde olan popüler noktalardır.

Salda Gölü

Türkiye'nin Maldivler'i, Akdeniz'in mavi boncuğu derken Salda Gölü aldı başını gitti. Öncelikle Salda Gölü nerede diyenlere kısa hatırlatalım, Burdur ilinin sınırları içerisine dahil olmasına rağmen Denizli ve Antalya'nın da ortası diyebileceğimiz bir konumda bulunuyor. Salda Gölü turu ile turkuaz renkte, beyaz kumlarla kaplı bu doğa harikası göle gidebilir, eğer günübirlik gitmek istemiyorsanız Salda Gölü kamp için de uygundur. Detaylıca bir araştırma yapıp Salda Gölü'nde kamp da yapabilirsiniz.

Salda turu ile ulaşacağınız Salda Gölü'ne kendi aracınızla da gidebilirsiniz. Türkiye'nin en temiz gölleri listesinde ilk sırada olan Salda Gölü Burdur için de önemli bir doğal hazinedir. Salda Gölü turları ile derinliği 184 metreyi bulan ülkemizin en derin gölünü görmeli ve kıyısında bulunduğu Salda kasabasını da mutlaka gezmelisiniz.

Salda Gölü yapısı itibariyle oligotrofik özelliktedir. Derin bölgerde yüksek düzeyde oksijen, duru ve soğuk suya sahip olması, sınırlı bitki yaşamının olması bu özelliğinin sonuçları arasındadır. Ekosistem dengesi bozulmamış ülkemizdeki önemli nadir kaynaklar arasındadır. Salda Gölü ayrıca kelebek türleri, memeli, balık, kuş ve sürüngen türlerinin barınmasına ve üremesine de imkan sağlıyor.

Üye Yorumları

Filiz Ayhan Doğan

Filiz Ayhan Doğan

Çok keyifli ve eğlenceli geçen turumuz rehberimiz sayesinde daha da şenlendi, her şey cok güzeldi. Çok teşekkür ederiz.

Arzu Katipoğlu

Arzu Katipoğlu

13 eylül tarihli Kapadokya seyahatimden çok memnun kaldım. Buradan başta rehberimize, ulaşımda emeği geçenlere ve siz Gruppal ailesine teşekkür ederim. Başka seyahatlerde tekrar buluşmak dileğiyle..

Canan Yeter

Canan Yeter

Turdan çok memnun kaldım. Rehberimizin bölgeye hakim oluşu çok iyiydi ve anlatımı ile bizi bilgilendirdi. Tekrar gitmek isteyecegim bir tur oldu benim için.

Canan Yeter

Canan Yeter

Turdan çok memnun kaldım. Rehberimizin bölgeye hakim oluşu çok iyiydi ve anlatımı ile bizi bilgilendirdi. Tekrar gitmek isteyeceğim bir tur oldu benim için.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube