0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 96689

Pamukkale Salda Gölü Turları

Pamukkale Salda turları ile hem dünyaca ünlü Pamukkale travertenlerini hem de Türkiye’nin Maldivleri olarak adlandırılan Salda Gölü’nü görme fırsatı yakalayacaksınız.

 • Salda Gölü - Burdur

  Salda Gölü - Burdur

 • Salda Gölü Kıyıları - Burdur

  Salda Gölü Kıyıları - Burdur

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Salda Gölü Manzarası - Burdur

  Salda Gölü Manzarası - Burdur

 • Gün Batımı - Pamukkale

  Gün Batımı - Pamukkale

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Hierapolis Termal Havuzları - Pamukkale

  Hierapolis Termal Havuzları - Pamukkale

 • Buldan Bezi Örtüler - Denizli

  Buldan Bezi Örtüler - Denizli

 • Hierapolis - Pamukkale

  Hierapolis - Pamukkale

 • Hierapolis Antik Kenti - Pamukkale

  Hierapolis Antik Kenti - Pamukkale

 • Kırmızı Su Travertenleri - Denizli

  Kırmızı Su Travertenleri - Denizli

 • Kızılsu - Denizli

  Kızılsu - Denizli

 • Traverten Bölgesi - Pamukkale

  Traverten Bölgesi - Pamukkale

 • Travertenler - Pamukkale

  Travertenler - Pamukkale

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Pamukkale Salda Gölü Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

F. Canan Bilimer

F. Canan Bilimer

Gezi çok güzel geçti, rehberimizden geziye katılan tüm arkadaşlarım ve ben çok memnun kaldık. İlgili, kararlı, sempatik, anlayışlı bir kişi, bir başka gezide karşılaşmak üzere.

Canan Yat

Canan Yat

Salda-Pamukkale-İzmir turuna katıldım. Rehberimiz bu turdaki en büyük şansımız oldu, teşekkürü borç bilirim. Herşey için teşekkürler :)

Pamukkale

Travertenleriyle dünyaca ünlü Pamukkale ve bölgesini mutlaka keşfetmelisiniz.

Denizli'deki en büyük ve en popüler ilçe olan Pamukkale, tarihi dönemlerden bugüne birçok önemli kültürlere ev sahipliği yapmıştır. O kadar popüler olmuştur ki, Pamukkale nerede diye soranlar orayı başlı başına bir şehir zannedenler bile vardır. Dünyadaki sayılı doğal alanlardan olan termal suların kaynağında şifa bulup rahatlayacağınız Pamukkale turları ile Pamukkale travertenlerini mutlaka görmelisiniz.

Dünyanın sekizinci harikası olarak adlandırılan Pamukkale Denizli için de turizm geliri açısından önemli bir ilçedir. Sadece termal suları ile değil antik kent Hierapolis ile de gezilmesi görülmesi gereken Pamukkale turu en iyi fiyatlarla sizi bekliyor. Gruppal Pamukkale Salda Gölü turları ile eğlence, kültür ve doğal güzelliklerle iç içe bir Anadolu turu sizi bekliyor. 

Pamukkale'de Gezilecek Yerler

Doğal güzelliklerinin dışında tarihi birçok kalıntı ve esere de ev sahipliği yapan Pamukkale'de gezilecek yerler arasında birçok seçeneğiniz bulunuyor. Unesco'nun Dünya Mirasları listesine aldığı Pamukkale travertenlerini görmek Pamukkale gezisi için olmazsa olmaz etkinliklerden biridir.

Antik havuz ya da Kleopatra havuzu, Hierapolis Antik Kenti, Natural Park, St. Philippe Martyrion Kilisesi, Karahayıt Kaplıcaları, Kaklık Mağarası, Laodikya Antik Kenti ve Yeşildere Şelalesi Pamukkale'de görülecek yerler listesinde olan popüler noktalardır.

Salda Gölü

Türkiye'nin Maldivler'i, Akdeniz'in mavi boncuğu derken Salda Gölü aldı başını gitti. Öncelikle Salda Gölü nerede diyenlere kısa hatırlatalım, Burdur ilinin sınırları içerisine dahil olmasına rağmen Denizli ve Antalya'nın da ortası diyebileceğimiz bir konumda bulunuyor. Salda Gölü turu ile turkuaz renkte, beyaz kumlarla kaplı bu doğa harikası göle gidebilir, eğer günübirlik gitmek istemiyorsanız Salda Gölü kamp için de uygundur. Detaylıca bir araştırma yapıp Salda Gölü'nde kamp da yapabilirsiniz.

Salda turu ile ulaşacağınız Salda Gölü'ne kendi aracınızla da gidebilirsiniz. Türkiye'nin en temiz gölleri listesinde ilk sırada olan Salda Gölü Burdur için de önemli bir doğal hazinedir. Salda Gölü turları ile derinliği 184 metreyi bulan ülkemizin en derin gölünü görmeli ve kıyısında bulunduğu Salda kasabasını da mutlaka gezmelisiniz.

Salda Gölü yapısı itibariyle oligotrofik özelliktedir. Derin bölgerde yüksek düzeyde oksijen, duru ve soğuk suya sahip olması, sınırlı bitki yaşamının olması bu özelliğinin sonuçları arasındadır. Ekosistem dengesi bozulmamış ülkemizdeki önemli nadir kaynaklar arasındadır. Salda Gölü ayrıca kelebek türleri, memeli, balık, kuş ve sürüngen türlerinin barınmasına ve üremesine de imkan sağlıyor. Salda Gölü'nün güzelliğini keşfedin. 

Üye Yorumları

Muammer Kuşka

Muammer Kuşka

30 ağustosta Salda Gölü Pamukkale turuna eşimle katıldık. Çok memnun kaldık. Rehberimizin bilgi birikimleri ve aktarımı süperdi. Daha önce de birçok kez katıldım hepsinden memnun kaldım. Buna Büyük Balkan turu da dâhil...

Filiz Ayhan Doğan

Filiz Ayhan Doğan

Çok keyifli ve eğlenceli geçen turumuz rehberimiz sayesinde daha da şenlendi, her şey cok güzeldi. Çok teşekkür ederiz.

Zeynep Demirel

Zeynep Demirel

Cuma günün den tibaren olan turda Bilgili, kültürlü, ilgili ve eğlenceli bir rehber vardı. Kesinlikle Harika KAPADOKYA! Arkadaşımla katıldığım turda çok eğlendik ve çok bilgi edindik. Güzel bir gündü. En çok balon Peribacaları muhteşemdi. Bu güzel tur icin teşekkürler.

Emine Davutoğlu

Emine Davutoğlu

Gruppal turun 20 aralık Kapadokya turuna arkadaşlarımla birlikte katıldık hepimiz çok memnun kaldık, rehberimiz ve kaptan şoförlerimiz görevlerini çok güzel yerine getirdiler. Kısacası herşey çok güzeldi tekrar gitmeyi düşünüyoruz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube