% 20 İndirim
GP: 93905

Trans Sibirya Ekspresi Turları

Rusya

Trans Sibirya Ekspresi turları ile Rusya steplerinde keyifli bir tren yolculuğu sizi bekliyor. Rusya’yı bir uçtan bir uca kat eden bu müthiş tren deneyimi size unutulmaz anılar bırakacak.

 • Trans-Sibirya Ekspresi

  Trans-Sibirya Ekspresi

 • Trans Sibirya Ekspresi

  Trans Sibirya Ekspresi

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Göl Kıyısında Yolculuk

  Göl Kıyısında Yolculuk

 • Rastorguev-Haritanov Sarayı - Ekaterinburg

  Rastorguev-Haritanov Sarayı - Ekaterinburg

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Tarihi Tren İstasyonu - Ekaterinburg

  Tarihi Tren İstasyonu - Ekaterinburg

 • Tren İstasyonu - Novosibirsk

  Tren İstasyonu - Novosibirsk

 • Eğik Kule ve Kilise - Nevyansk

  Eğik Kule ve Kilise - Nevyansk

 • Eğik Kule - Nevyansk

  Eğik Kule - Nevyansk

 • Tren İstasyonu - Krasnoyarsk

  Tren İstasyonu - Krasnoyarsk

 • Liman - Krasnoyarsk

  Liman - Krasnoyarsk

 • Vasily Surikov Anıtı - Krasnoyarsk

  Vasily Surikov Anıtı - Krasnoyarsk

 • Prens Vladimir Manastırı - Irkutsk

  Prens Vladimir Manastırı - Irkutsk

 • Mucize Kilisesi - Irkutsk

  Mucize Kilisesi - Irkutsk

 • Baykal Gölü Kıyıları - Irkutsk

  Baykal Gölü Kıyıları - Irkutsk

 • Baykal Gölü - Irkutsk

  Baykal Gölü - Irkutsk

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Trans Sibirya Ekspresi Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Nigar Şapçı

Nigar Şapçı

Hiç aksaksız güzel bir Moskova gezisi yaşadık. Gruppal’a ve tur firmasına teşekkürler. Böyle güzel fırsatların tekrarını diliyorum.

Dilek Öden

Dilek Öden

13 Haziran - 19 Haziran arası Rusya turundan 6 bayan arkadaş olarak yeni döndük. Rehberimiz Mustafa Öztürk beyefendi bilgisi, kültürü, efendi kişiliği ile görebileceğimiz en iyi rehberdir. Kendisine hayran kaldığımızı belirtmek isterim. Türk turizmi için büyük bir kazançtır. Kıymetini bilmenizi naçizane tavsiye ederim. Gruppal'a ve Mustafa Bey'e şahsım ve arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunmayı bir borç bilirim. Teşekkürler Gruppal. Darısı yeni seyahatlere...

Trans Sibirya Ekspresi

Dünyada çok az bilinen ve çok az insan tarafından görülen yerlerine nefes kesen bir tren yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? Trans Sibirya Ekspresi ile Unesco listelerinde yer alan birbirinden güzel noktaları yakından görme fırsatı yakalayacak ve hayatınız boyunca unutamayacağınız bir yurtdışı turu yapacaksınız. Peki Trans Sibirya tren yolculuğu hakkında neler biliyorsunuz?

UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde bululnan önemli 3 nokta; Baykal Gölü, Kazan Kremlini, Moskova Kremlini ile Kızıl Meydan'ı göreceğiniz Trans Sibirya Ekspresi turları ile göreceğiniz yerler; UNESCO Somut Olmayan Miras Listesi’nde yer alan Eski İnançlılar kültürü, Baykal sularından Ural Dağları’nın en yüksek noktalarına, Habarovsk’un vahşi ikliminden Moğolistan’ın içlerine, Moğolistan, Ulan Batur ve Tonyukuk Anıtı'na, Türklerin, Moğolların, Buryatların, Tatarların, Kazakların izlerine kadar sayısız güzelliği görebileceksiniz.

Sadece bir kez yaşanabilecek bir deneyim olan Trans Sibirya yolculuğu size bambaşka dünyaların kapısını açacak. Gruppal yurtdışı turları ile indirimli fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile Rusya'nın en önemli yerlerini görme fırsatını kaçırmayın. Kolay ödeme seçeneklerinin yanı sıra kredi kartına taksit imkanı ile birbirinden güzel masalsı manzaraları görmenin keyfini çıkaracaksınız. Herkesin hayalini kurduğu o masalsı rotayı yapacaksınız. 

Trans Sibirya Ekspresi'nde Gezilecek Yerler

Rusya steplerinde keyifli bir tren yolculuğuna çıkacağınız Trans Sibirya Ekspresi'nde görülecek yerler saymakla bitmez. Moskova'dan başlayacak tren yolculuğu boyunca göreceğiniz en önemli destinasyonlar arasında Kazan, Ekaterinburg, Nevyansk, Novosibirsk, Krasnoyarsk, Irkutsk, Listvyanka, Baykal Gölü'dür.

İstanbul-Moskova - İstanbul arasında gidip gelebileceğiniz uçak biletinin dahil olduğu Trans Sibirya fiyatına belirtilen kategori otellerde standart odalarda oda-kahvaltı konaklama, programda belirtilen tüm geziler, şehir turları, transferler ve giriş ücretleri, programda belirtilen tüm tren express yolculukları biletleri (Tren yolculukları Second Class Kupe olarak fiyatlandırılmıştır. 2.sınıf 4 kişilik kompartımanlarda yolculuk demektir.), programda belirtilmiş öğle ve akşam yemekleri, profesyonel Türkçe rehberlik ve yerel rehberlik hizmetleri ve TÜRSAB zorunlu mesleki sigortası da dahildir.

Üye Yorumları

Rana Ecevitoğlu

Rana Ecevitoğlu

İlk kez Gruppal ile yolculuk yaptık, her şey çok güzeldi. Tur programından hiç sapmadan güzellikleri anılarımıza kattık. Öncelikle Özer Bey'e yardım ve samimiyetinden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Gece gündüz telefonun başında bizi sabırla dinledi :) Sonra Rusya'daki güzel yürekli rehberimiz Mahmut Sert'e çok teşekkür ediyoruz ve Gruppal'a, çalışanlarına başarılar diliyoruz. Ben ve diğer 6 arkadaşım adına yeni geziler de buluşmak üzere diyoruz. Sevgiler...

Belkıs Büyüktoğrul

Belkıs Büyüktoğrul

Sevgili Gruppal, Tüm çalışanlarınız tarafından özümsenmiş, en küçük talebimin bile emir tela ki edildiği rüya gibi bir tatil anlayışı için sizlere teşekkür ederim. Operatör tarafında organizasyonları hazırlayan Volkan Bey ve rehberlik hizmetlerini zenginleştiren Ms. Evgeniy Zmerzliy ile özellikle minettarlığımı paylaşmanız ricasıyla. Tekrar görüşmek üzere.

Emine Önder

Emine Önder

Merhaba, 16-23 Ağustos tarihinde gittiğimiz St. Petersburg ve Baltık İncileri turundan çok memnun kaldık. Her zaman olduğu gibi özellikle rehberimiz Ufuk Bey inanılmaz sabırlı ve mesleğine aşık bir şekilde bizimle beraber oldu. Son derece donanımlı ve bilgili. Gruppal’la ikinci seyahatim ve tek tercihim olacak. İlk iki gün St. Petersburg’da biraz sıkıntı yaşadık (Diğer rehber hanımdan dolayı. Çok yorgun ve enerjisizdi) Ama Ufuk bey bize her şeyi unutturdu... Başka destinasyonlarda gene Gruppal’la buluşmak üzere :)

Neşe Kocabaşoğlu

Neşe Kocabaşoğlu

17 Temmuz çıkışlı Jat Havayolları ile Belgrad turumuz ile 19-23 Ağustos Halkidiki turumuzun keyifle geçmesini sağlayan sayın Seçkin Bey başta olmak üzere Selin Hanım ve İlker Bey'e ve ayrıca tur rehberimiz Bayan Dragana Obreniç ve Bay Levent Çatak’a ben ve arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Sevgilerimizle.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube