0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 95787

Balkanlar Turu

Zagreb Belgrad Dubrovnik Kotor Budva Tiran Ohrid

Balkanlar turu fırsatları sizi en uygun fiyatlarla Alpler’den Adriyatik’e Balkanları görebileceğiniz muhteşem bir tatile davet ediyor. Zabreb’den Ohrid’e uzanan bu muhteşem Balkan turu fırsatını kaçırmayın.

 • Tarihi Merkez - Zagreb

  Tarihi Merkez - Zagreb

 • Kafeler ve Restoranlar - Zagreb

  Kafeler ve Restoranlar - Zagreb

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Şehir Katedrali - Zagreb

  Şehir Katedrali - Zagreb

 • Sava Nehri'nden Görünüm - Belgrad

  Sava Nehri'nden Görünüm - Belgrad

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Tekne Restoran ve Barlar - Belgrad

  Tekne Restoran ve Barlar - Belgrad

 • Tarihi Şehir Merkezi - Dubrovnik

  Tarihi Şehir Merkezi - Dubrovnik

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Onofrio Çeşmesi - Dubrovnik

  Onofrio Çeşmesi - Dubrovnik

 • Kotor Körfezi ve Tarihi Şehir - Kotor

  Kotor Körfezi ve Tarihi Şehir - Kotor

 • Şehir Panoraması - Budva

  Şehir Panoraması - Budva

 • Şehir Sokakları - Budva

  Şehir Sokakları - Budva

 • Tarihi Merkez - Budva

  Tarihi Merkez - Budva

 • Skanderberg Meydanı - Tiran

  Skanderberg Meydanı - Tiran

 • Tarihi Merkez - Ohrid

  Tarihi Merkez - Ohrid

 • Göl Kıyıları - Ohrid

  Göl Kıyıları - Ohrid

 • St. Jovan Kilisesi - Ohrid

  St. Jovan Kilisesi - Ohrid

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Balkanlar Turu
Tarih 24 Ekim 2020
Süre 8 Gece 9 Gün
Ulaşım Otobüs
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartına Taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Işılay Sayvan

Işılay Sayvan

Hayatım boyunca unutmayacağım anılar biriktirmemdeki emeklerinizden dolayı sonsuz teşekkürler .

Vahti Yüksel

Vahti Yüksel

1 Eylül tarihinde grup olarak çıkmış olduğumuz 8 gece 9 gün Büyük Balkanlar Turundan çok menmun kaldığımızı bildirir ve siz Gruppal'ın kıymetli çalışanlarına teşekkür ederiz. Turumuzda baştan sona her şey çok güzeldi. rehberimiz Tuncer Bey'in bölge hakında bilgisi ve mesleki donanımı süperdi. Turumuzda baştan itibaren grubumuzun oluşumu ve tur programının sonlandırılmasına kadar bizlerden ilgisini ve yardımını eksik etmeyen Grupppal çalışanlarına çok teşekkür ederiz.

Zagreb

Hırvatistan'ın başkenti olan Zagreb şehri, aynı zamanda ülkedeki en kalabalık kenttir. Şehir Avrupa ve Balkan turları ile görebileceğiniz Avrupa'daki şehirler içinde en fazla yeşilin olduğu yerdir. Zagreb turları ile şehrin ne kadar düzenli ve planlı bir yapıda dizayn edildiğini göreceksiniz. Hırvatistan'ın kuzeybatısında konumlanır. Sava Nehri kıyısında ve Medvednica Dağları eteklerindedir.

Zagreb'te gezilecek yerler arasında şehrin merkezi Ban Jelacic Meydanı, meydanın yukarısında bulabileceğiniz Dolac Market açıkhava pazarı, Zagreb Katedrali, St. Mark Kilisesi, dünyadaki en ilginç müzelerden biri olan biten aşklara adanmış Museum of Broken Relationships, Maksimir Park, Ulusal Tiyatro'dur.

Belgrad

Sırbistan'ın başkenti Belgrad, Avrupa'da eğlenceleriyle ve ekonomik oluşuyla ünlüdür. 

Vizesiz turlar ile de Türk vatandaşlarının sıklıkla tercih ettiği rotalar arasında olan şehirde yapacağınız Belgrad turları ile tarih, kültür ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz. En eski Avrupa yerleşimine ev sahipliği yapan Belgrad'ta, tarihi mimarileri bolca görebilirsiniz.

Belgrad'ta gezilecek yerler listesinin başında Kalemegdan Parkı ve Kalesi, Aziz Sava Katedrali, Nikola Tesla Müzesi, Sırbistan Ulusal Müzesi, Taş Meydan ile Cumhuriyet Meydanı gelir. Şehrin en ünlü ve turistik yerleri bu noktalardır. Belgrad turu yaparken bu önemli yerleri görmeden dönmeyin.

Dubrovnik

Adriyatik Denizi'ndeki en güzel şehirlerden biri olan Dubrovnik, Orta Çağ döneminden kalma tarihi eserleri, kaleleri, surları ve tarihi şehir merkeziyle ünlüdür. Botanik bahçeleri, plajı ve Lokrum Adası ile Dubrovnik turları mutlaka görülmesi gereken birçok güzellik sunar. Dubrovnik'in eski ismi Ragusa'dır.

Dubrovnik'te gezilecek yerler arasında Old Town, Stradun Caddesi, Sponza Sarayı, Franciscan Manastırı ve Müzesi, Lovrijenac Kalesi, Dubrovnik surları, Dubrovnik teleferiği, Onofrio Çeşmesi ve Lokrum Adası'dır.

Kotor

Adriyatik Denizi'nin en ünlü kıyı şehirlerinden biri de Kotor'dur. Gizli ve korunmuş bir konumda olan bu yerde çıkacağınız Kotor turları ile şehrin dokusuna hayran olacaksınız. Karadağ'ın nüfusu az ve küçük şehri Kotor, Unesco Dünya Kültür Mirası listesindedir. Şehrin kuruluşunun 5.yüzyıla dayandığı söylenmektedir.

Kotor'da gezilecek yerler arasında Old Town, Tara Nehri, Yukarı Şehrin Duvarları, Krstac, Avusturya-Macaristan Ormanları, Denizcilik Müzesi, Gospa od Skrpjela Adası bulunuyor.

Gruppal 2021 Balkanlar Turu

Zagreb, Belgrad, Dubrovnik, Kotor, Budva, Tiran ve Ohrid'i göreceğiniz Balkanlar turları ile hemen yanı başınızdaki şehirleri keşfetmenin tam zamanı! Gruppal Balkan turu fırsatlarıyla hem ekonomik hem de eğlence dolu yolculuklara hazırlanın. Toplamda 9 gün sürecek olan Balkanlar turu ile sanat, tarih, mimari ve lezzet dolu bir gezi için şimdiden yerinizi ayırtın, kazançlı çıkın. Kolay ödeme seçenekleri ve taksit imkanlarıyla Balkan turu 2021 fiyatlarıyla sizi bekliyor.

Budva

Karadağ'ın Miami'si olarak tanımlanan Budva, birbirinden güzel sahilleri, eğlence dolu gece yaşamı ve tarihi dokusuyla size unutulmaz bir Karadağ turu yaptıracak. Adriyatik Denizi'nin güzelleştirdiği Budva vizesiz yerler arasında Türk vatandaşlarının da bolca gezdiği noktalardan biri. Eski ve yeni olmak üzere iki kısımdan oluşan şehirde çıkacağınız Budva turları ile sizi sanatla dolu bir yolculuk bekliyor.

Budva'da gezilecek yerler rehberine almanız gereken önemli noktaları sıralayacak olursak Stari Grad olarak göreceğiniz Old Town, Budva Şehir Müzesi, Budva Modern Galeri, Sveti Stefan, Sveti Nikola Adası, Open Art Studio, The Citadel Hisarı, Roma ve Yunan dönemlerinden kalma mezarları The Ancient Necropolis, Dans Eden Kız Heykeli, St. Sava Kilisesi, Marina ve barları ile plajlarıdır.

Tiran

Arnavutluk'un başkenti olan Tiran aynı zamanda ülkenin en önemli ve en büyük şehridir. Her yıl sayısız turistin Balkan gezileri kapsamında ziyaret ettiği şehir, Osmanlı İmparatorluğu zamanında kurulmuştur. Bu nedenle Tiran turları sırasında şehirde Osmanlı'dan birçok iz görebilirsiniz. Bölgesindeki en önemli ticaret şehirleri arasındadır.

Tiran'da gezilecek yerler çoktur çünkü şehir Balkanlar'daki en büyük yerlerden biridir. İskender Bey Heykeli, Ulusal Tarih Müzesi, Ethem Bey Camii, Saat Kulesi, Dajti Dağı Tiran turu sırasında görmeden dönmemeniz gereken şehrin sembolik yerleridir.

Ohrid

Avrupa'daki en derin ve en eski göl olan Ohri Gölü kıyısında konumlanan Ohrid şehri, Arnavut, Makedonlar ve Türkler'in bir arada yaşadığı huzur dolu bir yerdir. Ohrid turları ile dünyanın en berrak suyuna sahip dört gölünden birini görecek ve 6000 yıllık zengin köklü geçmişi olan kentteki Osmanlı'dan kalma izleri de yakından inceleme fırsatı bulacaksınız.

Ohrid'te gezilecek yerler Ohri Antik Tiyatro, Sveti Jovan Kaneo Kilisesi, Samuel Kalesi, Ohri Gölü, Ohrid Ulusal Müzesi, Stuga Kasabası, Saint Sophia, Sveti Kliment Ohridski ve Eski Çarşı bölgesidir.

Üye Yorumları

Özlem Güçlü

Özlem Güçlü

Rehberimiz Şaban Bey çok iyiydi. Bize kendimizi çok iyi ve güvende hissettirdi. Elinden geleni yaptı. Çok memnun kaldık. Her konuda yardımcı oldu. Güleryüzlü ve samimi idi.

Asude Gürsoy

Asude Gürsoy

17 Ağustos tarihinde Balkan turuna eşimle birlikte katıldık. Çok keyifli bir tur organizasyonu için, bize eşlik eden tur rehberimiz sayın Aşkın hanıma ve tur ulaştırma sorumlusu sayın Şahin beye gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı nezdinizde çok teşekkür ederim. Böyle işlerini ciddiye alan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir ekibe sahip olduğunuz için sizleri de tebrik ederim, her şey için teşekkür ederiz, bir dahaki turda görüşmek üzere, eşim ve ben ekibinize sevgilerimi iletiyorum.

Yaşar Nuray Katipoğlu

Yaşar Nuray Katipoğlu

Tur rehberimiz Nihat Bey'in bölgesel tecrübe bilgisinden çok yararlandık. Arkadaş çevremize Nihat Bey'in görev alacağı bu bölge turlarına katılmalarını önereceğiz.

Zeynep Deniz

Zeynep Deniz

Balkan turundan 16 Ekim'de döndüm. Çok memnun kaldım. Rehberiniz ansiklopedi gibiydi, çok bilgili ve ilgiliydi. Sayesinde tur çok renkli geçti, teşekkür ediyorum. Şimdi de 12 Aralık'taki İspanya turunuza katılmayı düşünüyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube