% 20 İndirim
GP: 99200

Dnipropetrovsk Turları

Vizesiz Dnipropetrovsk turları ile Ukrayna’nın en büyük kentlerinden biri olan bu şehir ile tanışıp hayran olacaksanız. Acele edin, yerinizi hemen ayırtın!

 • Komsomolsky Adası - Dnipropetrovsk

  Komsomolsky Adası - Dnipropetrovsk

 • Karl Marx Caddesi - Dnipropetrovsk

  Karl Marx Caddesi - Dnipropetrovsk

 • Bu Turda Vize Yok!

  Bu Turda Vize Yok!

 • Nehir Kulüpleri - Dnipropetrovsk

  Nehir Kulüpleri - Dnipropetrovsk

 • Gece Eğlenceleri - Dnipropetrovsk

  Gece Eğlenceleri - Dnipropetrovsk

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Katedral - Dnipropetrovsk

  Katedral - Dnipropetrovsk

 • Kent Manzarası - Dnipropetrovsk

  Kent Manzarası - Dnipropetrovsk

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Kulüpler - Dnipropetrovsk

  Kulüpler - Dnipropetrovsk

 • Merefa-Kherson Köprüsü - Dnipropetrovsk

  Merefa-Kherson Köprüsü - Dnipropetrovsk

 • Şehir Görünümü - Dnipropetrovsk

  Şehir Görünümü - Dnipropetrovsk

 • Barlar - Dnipropetrovsk

  Barlar - Dnipropetrovsk

 • Akşam Manzarası - Dnipropetrovsk

  Akşam Manzarası - Dnipropetrovsk

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Dnipropetrovsk Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Mustafa Bülent Özcan

Mustafa Bülent Özcan

Tüm destekleriniz ve özellikle en içten ve samimi yardımları için Taylan Rehberimize sonsuz teşekkürler...

Hafide Eralp

Hafide Eralp

Biz Eralp ailesi olarak katıldığımız Ukrayna gezisindeki rehber beyin verdiği hizmetten mutlu olduk. Sizlere ve rehberimize teşekkür ederiz.

Dnipropetrovsk

Ukrayna turları ile görebileceğiniz ülkenin en büyük üçüncü şehri olan Dnipropetrovsk, Dinyeper Nehri'nin kenarında konumlanıyor. Yemyeşil parklarla süslü, hareketli gündelik yaşantısı ve geniş alanlarıyla Dnipropetrovsk turları ile Ukrayna'nın en genç nüfuslu olan şehrini keşfedeceksiniz. Şehrin nüfusu iki milyon olarak bilinmektedir. İsmini Dinyeper Nehri'nden almıştır. Gruppal Dnipropetrovsk turu ile Ukrayna'yı vizesiz gezmenin güzelliğini yaşarken ekonomik bir tatil yapmanın da ayrıcalığını yaşayın. 

Dnipropetrovsk'te Gezilecek Yerler

Dnipropetrovsk turu sırasında geçeceğiniz şehrin en büyük caddesi olarak bilinen Karl Marx Bulvarı, Dnipropetrovsk'te gezilecek yerler listesinin de başında yer alıyor. Sobornaya Meydanı ve şehirdeki ilk bina olarak bilinen Preobrajenskiy Sobor da görmeniz gereken noktalar arasında. Şehrin en eski parkı Shevchenko'da gezebilir ve şehrin manzarasını panoramik olarak fotoğraflayabilirsiniz.

Dnipropetrovsk gezisi sırasında eğer vaktiniz çoksa Dinyeper Nehri üzerinde yer alan Monastyskiy Adası'nın manzarasını da seyredebilirsiniz. Ayrıca görmeniz gereken yerler; Lenin Sahil Yolu, Slavy Anıtı, Gnezdo Glurya adıyla görebileceğiniz Ukrayna Köyü de bulunuyor.

Dnipropetrovsk'te Yemek

Ukrayna'da yemek üç ana bölüme ayrılıyor. İlki pervoye olarak göreceğiniz salata ve çorba ile yapılan başlangıç, ikinci bölüm ftoroye olarak göreceğiniz patates, balık ya da tavuktan oluşan ana yemek kısmı, son bölüm ise tretye olarak adlandırılıyor ve tatlı, komposto gibi aperatiflerden oluşuyor.

Dnipropetrovsk'te Alışveriş

Dnipropetrovsk turu sırasında alışveriş yapmak isterseniz Karl Marx Bulvarı'nı tercih edebilirsiniz. Şehrin en bilindik ve popüler alışveriş merkezleri bu caddede bulunuyor. En büyük alışveriş merkezi ise Central Department Store'dir. Burada aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Üye Yorumları

Cihan Küçükalıç

Cihan Küçükalıç

Cok güzeldi, ödediğimiz ücretin karşılığı cok fazlaydı.

Ezgi Gültekin

Ezgi Gültekin

Bu sizden aldığım ikinci tur, bu tur öncekinden de iyiydi. Tur rehberimiz Ahmet beydi ve genç olmasına rağmen geniş bir grubu tek başına gayet iyi idare etti. Üçüncü turumuza da bakmaya başladık bile. İyi çalışmalar.

Oğuz Selçuk Barut

Oğuz Selçuk Barut

30 Nisan tarihli Baştanbaşa Ukrayna turuna katıldık. Eşimle gezdiğimiz yerler oteller ve özellikle rehberimiz Taylan kardeşimizi çok beğendik. Rehberimiz işini bilen pozitif tüm tura katılanlarla bıkmadan usanmadan ilgilendi. Teşekkür ederiz. Başka turlarda görüşmek üzere!

Neşe Karakaşlar Oge

Neşe Karakaşlar Oge

30 Nisan - 7 Mayıs tarihleri arasında katıldığımız Baştanbaşa Ukrayna turumuz yorucu ama bir o kadar güzeldi. Ukrayna bölgesinde 2000 km yolculuk yapmışız. Bu seyahatten yine de mutlu döndük. Bunun tek nedeni rehberimiz sevgili Taylan Bey'dir. Eziyeti neşeye çeviren, bilgisi birikimi, sabrı, detaycılığı, nezaketi ve güleryüzlülüğü ile turu bir orkestra şefi gibi sorunsuz yöneten rehberimize buradan çok teşekkür ediyorum ve alkışlıyorum.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube