0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 96075

Meksika Küba Turları

Mexico City Havana Varadero

Meksika Küba turları ile tropik iki ülkenin en güzel kentleri ve plajları bu muhteşem turda sizleri bekliyor. Acele edin, hemen yerinizi ayırtın!

 • Güzel Sanatlar Müzesi - Mexico City

  Güzel Sanatlar Müzesi - Mexico City

 • Palacio Nacional - Mexico City

  Palacio Nacional - Mexico City

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Güneş Tapınağı - Teotihuacan

  Güneş Tapınağı - Teotihuacan

 • Kukulkan Piramidi - Chichen Itza

  Kukulkan Piramidi - Chichen Itza

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • La Capitolio - Havana

  La Capitolio - Havana

 • Prado Bulvarı - Havana

  Prado Bulvarı - Havana

 • Küba Puroları - Havana

  Küba Puroları - Havana

 • Şehir Manzarası - Trinidad

  Şehir Manzarası - Trinidad

 • Şehir Kıyıları - Varadero

  Şehir Kıyıları - Varadero

 • Kıyıda Klasik Araba - Varadero

  Kıyıda Klasik Araba - Varadero

 • Plaj Keyfi - Varadero

  Plaj Keyfi - Varadero

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Meksika Küba Turları
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Cemal Arslan

Cemal Arslan

Başta rehberimize teşekkür ederim herşey çok güzel ve harikaydı tekrar gitmeyi düşünüyorum.

Ali Özgür Bozbey

Ali Özgür Bozbey

Her zaman olduğu gibi yine Gruppal'dan tur aldığım için hiç pişman olmadım. Her şeyiyle tam istediğim gibiydi. Bir sonraki seyahatimde yine önceliğim ve yüksek ihtimalle tercihim Gruppal olacaktır. Rehberimize ayrıca teşekkür ederim.. Rehber gibi değil sanki yanına gezmeye gitmiş eski dostları gibi davrandı. Bu tatilin iyi geçmesinde emeği çok büyüktür. Teşekkür ederim

Meksika 

Zengin ve köklü tarihi geçmişi, göz alabildiğine uzayan sahilleri, sıcakkanlı insanları, mutfağı, müzeleri, mimarisi ve müzikleri ile Meksika turları sizi dünyanın en eski yerleşim yerlerine götürüyor. Sıcak iklimiyle turistlerin sevdiği destinasyonlardan olan Meksika, ekolojik parklarıyla da çok seviliyor.

Başkenti Mexico City olan ve çok geniş bir yüzölçümüne sahip olan bu bölgede yapacağınız Meksika turu sırasında mutlaka uğramanız gereken bölgeleri; Kuzey Meksika, Bajio, Orta Meksika, Pasifik Kenarı ve Maya kalıntılarının olduğu Yucatan Peninsula bölgeleridir. Dansları, şovları, kokteyller ve eğlenceleriyle Meksika sizi bekliyor. 

Meksika'da Gezilecek Yerler

Çok geniş bir alana sahip olduğu için Meksika'da gezilecek yerler de şehir olarak verilirse daha kolay olacaktır. Acapulco, Chiapas, La Paz, Oaxaca, San Juan Chamula, Tuxtla Gutierrez, Campeche, Merida, Palenque, Uxmal, Cancun, Cozumel, Mexico City, Yucatan, Tijuana, San Cristobal ve Teotihuacab Meksika gezisi sırasında uğramanız gereken şehirleridir.

Küba 

Karayipler'de bir ada ülkesi olan Küba, hemen herkesin gitmek istediği ve hayalini kurduğu bir yerdir. İspanyol göçmenlerin yanı sıra, Afro Kübalılar, Çinliler ve Avrupa-Afrika karışımı nüfusa sahip olan bu yerde yapacağınız Küba turu sırasında çok eğleneceksiniz. Dünyada ırkçılığın yapılmadığı tek ülke olarak bilinen Küba, son yılların en sık gidilen ülkelerinden de biridir aynı zamanda.

Bankanın olmadığı Küba'da barınma, sağlık ve eğitim de ücretsizdir. Dünyada sağlık hizmeti açısından en iyi olan Küba, kendi metotlarını üreten doktorlarıyla da ünlüdür. İçecekleri ile meşhur bir ülkedir. Kokteyl çeşitleri çok meşhurdur. Devrim öncesi dönemden kalan birçok klasik araba görebileceğiniz Küba turları sırasında bu arabaları şoförleriyle birlikte kiralayıp gezebilirsiniz.

Gruppal 2024 Küba turları ile rengarenk bir yolculuğa çıkacak, müziğin ve dansın ülkesinde kaybolacaksınız. 

Küba'da Gezilecek Yerler

En büyük şehrin Havana olduğu Küba'da gezilecek yerler listesinde olan şehirleri; Camagüey, Santa Clara, Varadero, Cienfuegos, Matanzas, Santiago de Cuba, Colon, Pinar Del Rio ve Trinidad'tır. 14 bölgeden oluşan Küba'da yaklaşık dört bin ada bulunuyor. Müzik ve dans Küba için çok önemlidir. Neredeyse her köşe başında müzik çalıp dans eden birilerini görebilirsiniz. Siz de eğlenceli bir şekilde kendilerine eşlik edebilirsiniz.

Meksika & Küba Turları

Hayalini kurduğunuz iki ülke bir arada: Meksika ve Küba! Unutamayacağınız bir Amerika turu yapmak için hazır olun. Mexico City, Havana ve Varadero'yu göreceğiniz Meksika Küba turları ile hem ekonomik fiyatlarla masalsı bir yurtdışı turu yapmış olur hem de bütçenizi sarsmamış olursunuz. Erken rezervasyon ve indirimli fiyatlarla hemen yerinizi ayırtın.

Üye Yorumları

Türkan Kaplan
Türkan Kaplan

19-26 Ocak Bangkok Pattaya turuna ben ve ailem katılmaya karar verdiğinizde oldukça endişeliydik çünkü tamamen yabancı olduğumuz bir kültürde ve ülkede ne yapacağız ne yiyeceğiz gibi kaygılarımız vardı. Ancak Hayri bey bize bir rehberden öte evinde misafirini ağırlayan ev sahibi edasıyla yaklaşıp tatilimizi mükemmel kıldı. En temel şeylerden; tarihinden, coğrafik özelliğinden, insanlarından tutun da en ufak detaylara, ne yapmamız veya yapmamamız gerektiğine kadar bize bilgi verip hiçbir şeyi riske atmadan tatilimizi keyifli geçirmemizi sağladı. Şu an İstanbul'dan Ankara'ya dönüş yolundayız ve bu güzel geziyi düzenlediğiniz için size ve birçok güzel hatıra biriktirmemize sebep olan Hayri beye teşekkür ederiz. Bir başka gezide buluşmak üzere.

Selma Uğan
Selma Uğan

8 Kasım Bangkok Pattaya turunuza katıldım. Grupalla ilk defa katıldım ve çok beğendim. Özellikle rehberimiz yedi yirmidört bizimle ilgilendi. Gerek bilgisi gerek insan ilişkileri süperdi. Çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bir dahaki gezilerde görüşmek üzere.

Nurten Durmuş
Nurten Durmuş

Herşey çok iyi gitti, özellikle rehberimize çok çok teşekkür ederim. Herşeyi detaylı ve çok keyifli anlattı. Teşekkürler Gruppal.

Güldane Demirci
Güldane Demirci

Turdaki her bireyin tatilinin iyi geçmesi adına çabalayan rehberimize sonsuz sabrı ve tüm yardımları için teşekkür ediyoruz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube