% 20 İndirim
GP: 99664

Romanya Bulgaristan Turları

Bükreş Veliko Tarnovo

Romanya Bulgaristan turları ile hem Romanya’nın görkemli başkenti Bükreş’i, hem de tarihi güzelliği ile ün salmış Veliko Tarnovo’yu keşfedeceğiniz bir tur, şimdi çok uygun fiyatlarla!

 • Parlamento Binası - Bükreş

  Parlamento Binası - Bükreş

 • Atheneum Binası - Bükreş

  Atheneum Binası - Bükreş

 • Yeşil Pasaporta Vizesiz

  Yeşil Pasaporta Vizesiz

 • Tarihi Merkez - Bükreş

  Tarihi Merkez - Bükreş

 • Gece Işıklarıyla Parlamento Binası - Bükreş

  Gece Işıklarıyla Parlamento Binası - Bükreş

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Gece Manzarası - Bükreş

  Gece Manzarası - Bükreş

 • Metropolitan Kilisesi - Bükreş

  Metropolitan Kilisesi - Bükreş

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Mogoşoaia Sarayı - Bükreş

  Mogoşoaia Sarayı - Bükreş

 • Romanya Köylüleri Müzesi - Bükreş

  Romanya Köylüleri Müzesi - Bükreş

 • Romanya Ulusal Operası - Bükreş

  Romanya Ulusal Operası - Bükreş

 • Stavropoleos Manastırı Avlusu - Bükreş

  Stavropoleos Manastırı Avlusu - Bükreş

 • 40 Şehit Kilisesi - Veliko Tarnovo

  40 Şehit Kilisesi - Veliko Tarnovo

 • Eski Evler - Veliko Tarnovo

  Eski Evler - Veliko Tarnovo

 • Tarihi Sokaklar - Veliko Tarnovo

  Tarihi Sokaklar - Veliko Tarnovo

 • Tsarevets Kalesi - Veliko Tarnovo

  Tsarevets Kalesi - Veliko Tarnovo

 • Şehri Saran Dağlar - Veliko Tarnovo

  Şehri Saran Dağlar - Veliko Tarnovo

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları
Ekstra Turlar Dahil

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Romanya Bulgaristan Turları
Tarih 12 Eylül 2018
Süre 4 Gece 5 Gün
Ulaşım Otobüs
Otel 3* Merkezi Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Metin Ay

Metin Ay

Planlama ve icraat olarak, kendim ve eşim adına memnun kaldım. Rehber Osman bey ve araç şoförleri sanırım bu konuda hiç bir şikayete mehal vermeyecek insanlar, zira işlerini; bana göre eksiksiz yapmaya çalıştılar. Rehberimiz Osman bey, sadece coğrafi değil aynı zamanda tarih bilgisiyle de tüm misafirlere yeterince doyurucu olmuştur. Otel, şehir merkezinde olması ve zangin kahvaltısıyla, odalarının temizliği ile memnuniyet verici bir durumdaydı. Tüm bunlara rağmen otelin teknik hizmetlerinde aksaklıklar olmuştur. Sonuçta geziden memnun kaldım ve ülke olarak paramızın değeri, insanımızın itibarı arttıkça, kendi ekenomik durumuma bağlı olarak, çok değişik gezilere katılabilmeyi düşünüyorum...

Nurdan Öztürk

Nurdan Öztürk

Herşey çok güzeldi beklentimin üzerindeydi. Rehberimiz çok ilgiliydi, her ihtiyacımız olduğunda yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler. En kısa zamanda yeni seyahat yapabilme dileğiyle...

Bükreş

Romanya'nın başkenti olan Bükreş, ülkenin güneydoğusunda konumlanmış durumda. Şehrin güneyinden geçen Tuna Nehri şehre güzel bir görünüm katar. Yaklaşık 2 milyon insan Bükreş'in nüfusunu oluşturmaktadır. Romanya'nın en kalabalık şehri olan bu yerde çıkacağınız Bükreş turları ile Rumen mimarisi ve sanatını yakından görmüş olacak ülkenin medya ve ticaret açısından merkezi olan bu kenti keşfedeceksiniz.

Gezginlere görsel bir şölen yaşatacak olan Bükreş'te gezilecek yerler arasında birbirinden güzel mimariler, binalar ve saraylar bulunuyor. Parlamento Binası, Ulusal Tarih Müzesi, Macca Villacross Pasajı, Ulusal Sanat Müzesi, George Enescu Müzesi, Grigore Antipa Doğa Tarihi Müzesi, Cotroceni Sarayı, CEC Sarayı, Cişmigiu Bahçeleri ve Zafer Takı Bükreş gezi rehberinde olması gereken önemli noktalardır.

Romanya Bulgaristan Turları

Balkan turları ile gezilebilecek en ekonomik rotalardan biri de Romanya ve Bulgaristan'dır. Romanya'nın tarih kokan şehri Bükreş ile Bulgaristan'ın eski başkenti ve yeşillikler içindeki kenti Veliko Tarnovo'da ucuz Balkan turu yapabilir, hesaplı bir gezintiye çıkabilir ve eğlence dolu bir seyahat yapabilirsiniz. Gruppal indirimli Balkan gezilerinde yerinizi ayırtın.

Veliko Tarnovo

Bulgaristan'ın tarihi açısından önemli bir şehir olan Veliko Tarnovo, ülkenin Sofya'dan önceki başkentidir. Veliko Tarnovo turları ile şehirde birbirinden etkileyici tarihi mimariler ve binalar göreceksiniz. Günümüze kadar tarihi dokusu bozulmamış bir yer olan Veliko Tarnovo'nun en hoşunuza gidecek yanı evlerinin orman içine gömülü şekilde dizayn edilmiş olmasıdır. Şehirdeki kale, Ortaçağ döneminden kalma kiliseler, müzeler, çarşı ve şehre yakın vadiler Veliko Tarnovo turu ile görmeniz gereken yerler arasında.

Veliko Tarnovo'da gezilecek yerler; Sveta Gora Parkı, Momina Krepost, Arkeolojik Müze, St. Peter ve Paul Müzeleri, Tsarevets tarihi kilisesi, Yantra Nehri, Trapezitsa, Transfiguration Manastırı, Baldwin'in Kulesi, Asenevtsi Anıtı'dır.

Üye Yorumları

Metin Dursun

Metin Dursun

Her şey için çok teşekkür ediyorum, benim için çok iyi bir seyahat oldu.

Seniha Başak Enginsoy

Seniha Başak Enginsoy

Ödediğimiz fiyata göre oldukça güzel yerler gezdik. Gerçekleştirdiğimiz tur beklentimin üzerindeydi. Bize yardımcı olan kaptanlarımıza ve rehberimize teşekkür ederim.

Serkan Karaman

Serkan Karaman

Turun kalitesinden memnunum. Otobüste herhangi bir sıkıntımız olmadı şoförler ve rehber gayet ılımlı. Otel seçiminiz gerçekten çok süper ve kaliteli. Bir daha yurtdışına çıkacak olsam yine turunuzu tercih etmede tereddüt etmem.

Erhan İzgi

Erhan İzgi

12-16 Ekim tarihleri arasındaki Bükreş-Varna gezisinden çok memnun kaldım. Dolu dolu bir geziydi. Rehber ve otobüs kaptanları gerçekten anlayışlı ve olgun insanlardı. Yolcuların tüm gereksinmelerini karşılamaya çalışıyorlardı. En güzeli otobüste yapılan ikramlar yolcular tarafından çok beğenildi. Rehber Bulgaristan ve Romanya konusunda yeterli bilgiye sahipti. Umduğumdan çok şey kazanarak döndüm bu geziden. Gruppal'a teşekkürler...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
150 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube