0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Gemi Turları

Adriyatik Kıyılarını Keşfedin!

Pek çok uygarlığa kucak açmış olan Adriyatik kıyılarındaki büyülü şehirleri keşfetmeniz için Adriyatik gemi turları sizleri bekliyor.

Atina’dan Bari’ye, Dubrovnik’ten Venedik’e kadar Adriyatik turu ile en büyük liman kentlerini ziyaret edebileceğiniz gemi turunda bu tarihi şehirleri gezecek, tarih boyunca önemini kaybetmemiş Ege ve Adriyatik sularında unutulmaz bir yolculuk geçireceksiniz.

Mavi Adriyatik turları arasında en güzellerinden biri elbette cruise gemilerinde yapılanları.

Sıkılmaya vakit bulamadan fersahları kat ettiğiniz, tenis kortundan bowlinge, sinemadan solaryuma kadar sayısız eğlence seçeneğine sahip cruise gemilerinde dünya mutfaklarının en özel lezzetlerinin sizi beklediği çeşitli restoranlar, şansınızı deneyebileceğiniz casinolar, kurtlarınızı dökebileceğiniz diskolar ve gece kulüpleri de bulunuyor.

Yüzen bir beş yıldızlı tatil köyü olarak nitelenen cruise gemileri ile Adriyatik yolculuğunuz mükemmel bir hatıraya dönüşecek. Özellikle balayı turu olarak tercih edilen Adriyatik ve Ege gemi turları, sizi her güne yeni bir şehirde başlayacağınız harika bir maceraya davet ediyor.

Atina ve Venedik Tatili

Pek çok farklı şehri göreceğiniz ve liman kültürüyle yoğrulmuş bu şehirlerde bambaşka geleneklerle tanışacağınız bu turun yıldızları elbette Atina ve Venedik.

Uygarlık tarihinin ilk zamanlarından beri dünya sahnesinde önemli yer tutan Atina, demokrasinin beşiği olarak da biliniyor. Başta Parthenon olmak üzere birbirinden güzel antik kalıntıları görebileceğiniz Atina’da komşu Yunan halkının konukseverliğine şahit olacak, birbirinden güzel Ege mezeleri ve deniz ürünleriyle gözünüzü olduğu kadar midenizi de şenlendireceksiniz.

Adriyatik’in kraliçesi Venedik ise dünyanın en güzel ve romantik şehirlerinden biri. Kanalları, köprüleri, birbirinden güzel yapıları ve şirin kafeleri ile Venedik şehri kalbinizi fethedecek. San Marco meydanında etrafınızı izlerken upuzun bir tarih gözlerinizin önünden geçecek.

Dubrovnik'ten Adalara

Adriyatik’in çok ünlü bir başka durağı da Dubrovnik.

Venedik Cumhuriyeti zamanında Ragusa olarak da bilinen Dubrovnik, liman kenti olarak sahip olduğu önemi halen korumakla beraber Hırvatistan kıyılarının en çok tercih edilen sahil şehirlerinden biri olarak her yıl pek çok turisti kendine çekiyor.

Özenle korunmuş eski şehir merkezinde gezerken Dubrovnik’in uzun tarihinin tadını çıkaracaksınız.

İtalya’nın güneyindeki Puglia bölgesinin merkezi olan Bari ise İtalya’nın en büyük limanlarından ve ticaret merkezlerinden biri.

Yolcu gemilerini karşılayan modern limanının ardında güzel bir şehrin saklandığı Bari’de sahilde dolaşmayı ve birbirinden güzel kiliselerle katedralleri gezmeyi ihmal etmeyin.

Ege Adriyatik gemi turlarının en sık uğradığı duraklardan Korfu, antik çağlardan beri önemini koruyan bir ada. Yunanistan’ın kuzeyinde yer alan Korfu, pek çok savaş ve işgal görmüş bir ada.

Zeytin ağaçları ve üzüm bağlarıyla kaplı adada bu canlı tarihin bıraktığı hatıraların arasında yürürken adanın merkezini çevreleyen heybetli surlara hayran olacaksınız.

Yunanistan’daki bir diğer önemli durak olan Katakolon ise Mora Yarımadası’nın batısında yer alan bir liman şehri. Antik Olimpiya bölgesini ve Pheia isimli batık liman bölgesinin su altındaki kalıntılarını görebileceğiniz Katakolon, Antik Yunan Teknolojileri Müzesi ile meraklılarına değişik bir tur imkânı sunuyor.

Ege ve Adriyatik gemi turunuzun başlıca durakları bunlar olsa da birbirinden farklı mavi tur seçenekleri ile değişik güzergâhlar içeren bir seyahat tercihi yapabilir, Ramazan bayramı turları ya da Kurban bayramı turları için çok uygun olan bu güzergâhı cruise konforuyla gezebilir ve unutulmaz bir yurtdışı turu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Birbirinden farklı ve uygun fiyatlı tur seçeneklerini incelemek ve erken rezervasyon fırsatlarını görmek için Gruppal’ın sunduğu Adriyatik turu fırsatları sizi bekliyor.

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Necla Turan
Necla Turan

Oda temizliği ve animasyonlar çok iyiydi. Teşekkürler.

Ahu Su
Ahu Su

Tüm Gruppal operasyon ekibine geçirdiğimiz güzel tur organizasyonu için teşekkür ederiz.

S.Mehlika Yağcı
S.Mehlika Yağcı

Eşim ve aile büyüklerim ile katıldığım gemi turunuzdan çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Taha Bey aracılığı ile almış olduğum turunuzdan her beklentimiz karşılandı. Bize tur ile verilen her bilginin doğru ve eksiksiz karşılandığını belirtmek isterim. Kendim eşim ve aile yakınlarım adına çok çok teşekkür ediyorum. Başka bir seyahatte görüşmek üzere.

Gülcan Acar
Gülcan Acar

Yunan Adaları turunu cuma sabahı tamamladık. Gezimiz tamamen sorunsuz ve beklentimizin üzerinde geçti. Hem tur koşulları (gemi ve olanakları) hem de destinasyon gerçekten çok tatmin ediciydi. Fotoğrafçı olarak Girit ve Pire Limanı benim için biraz zaman kaybıydı ama en azından fikrimiz oldu. Kısacası bu zamanı Mikanos ve Santorini'de harcamak bir fotoğrafçıyı daha çok memnun ederdi. Her şey için teşekkür eder, yeni turlarda görüşmeyi dilerim.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube