0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon

Yurtdışı Turlar

Adriyatik Kıyılarında Hırvatistan

Adriyatik kıyısında Balkanların Avrupa’yla birleşmesini sağlayan Hırvatistan turları hem tarihi hem de güzelliği ile turistlerin kalbini fethetmeye devam ediyor.

Hırvatistan sahilleri, yazları eğlenceyle dolan plajları, birbirinden güzel tarihi şehirleri ve doğal güzellikleri ile Hırvatistan, Avrupa'nın balkanlardaki temsilcisi.

Tatil paketleri arasında gözde olan Hırvatistan turu, Avrupa turları arasında özellikle ekonomikliği ile öne çıkıyor.

Hem Balkanlar Hem Avrupa 

Zagreb, Dubrovnik, Split gibi şehirlerle her yıl pek çok turisti kendine çeken Hırvatistan tatili, Balkan turlarının da gözde duraklarından biri.

Sava Nehri’nin kıyısında yer alan başkent Zagreb, tarihi bayağı geriye giden ancak ruhu oldukça genç bir şehir.

Köprülerle süslenmiş Zagreb’de Arkeoloji Müzesi, Zagreb Müzesi, Modern Galeri gibi sayısız müzeye ev sahipliği yapmasının yanı sıra Hırvatistan Ulusal Tiyatrosu da hem mimari olarak hem de performanslar bakımından kesinlikle ziyaret edilmesi gereken yerlerden biri.

Çeşitli festivallere ve konserlere ev sahipliği yapan Zagreb, Balkanların canlı ruhunu ve Avrupa’nın sürekliliğe sahip düzenini birleştirmeyi başarıyor.

Zagreb turu pek çok farklı anlayışın kaynaşıp yeni bir güzellik yaratmasının en güzel örneklerinden birini görmenizi sağlayacak.

Unutulmaz Deniz Keyfi

Hırvatistan’ın en çok turist çeken yeri ise elbette Adriyatik kıyılarındaki şehirleri. Dubrovnik, Split gibi şehirler tarihi ve doğal güzellikleri, mimari çarpıcılıkları ve birbirinden güzel plajları ile dört dörtlük tatil turları haline geliyor.

İmparator Diocletian Sarayı ve kalıntılarının çevresinde büyümüş bir kent olan Split, koruma altındaki tarihi merkezi, Dalmaçya tarihini yansıtan yapıları ve sosyal hayatı ile Hırvatistan’ın en büyük şehirlerinden biri.

Adriyatik’in incisi Dubrovnik turu ise hem Balkan turlarının hem Adriyatik gemi turlarının ve cruise turlarının en gözde duraklarından biri.

45 günlük Yaz Festivali, özenle korunmuş ve doyumsuz manzaraya sahip eski şehir merkezi, kenti saran tarihi surları Dubrovnik turu ile göreceğiniz şehrin güzelliğinin ayrıntılarından bazıları.

Şehri büyük ölçüde yıkan 1667 depreminden kurtulan ve Rönesans mimarisinin güzelliğine şahit olabileceğiniz Crkva sv. Spasa kilisesi ve Ragusa Cumhuriyeti zamanlarında yönetim binası olarak kullanılan, sonrasında ise müze olarak hayatına devam eden Knežev Dvor ve Francis Manastırı, Dubrovnik’in görülmeden geçilmemesi gereken yerlerinden bazıları.

Yakınlığı ve güzelliği ile balayı turlarının ve mavi turların da gözde destinasyonlarından olan Dubrovnik, turizm cenneti olarak misafirlerini zevkle ağırlıyor.

Hırvatistan hem sahil şehirleriyle hem de başkenti Zagreb ile capcanlı bir deneyim sunuyor. Uzun yüzyılların tarihini sırtlayan ülke, capcanlı ruhuyla geçmiş ve gelecek arasında muhteşem bir köprü kuruyor.

Bu köprünün güzelliğine şahit olmak, Balkanların ve Avrupa’nın ortak karakterini taşıyan birbirinden güzel şehirlerde mükemmel zaman geçirmek ve birbirinden uygun fiyatlı tatil turlarının keyfini çıkarmak için elinizi çabuk tutun!

Erken rezervasyon fırsatları ile uygun tatil seçenekleri ve Hırvatistan turu fırsatları, Gruppal farkıyla sizleri bekliyor!

Erken Rezervasyon Kategori Karta Taksit Kategori Vize Alım Kategori
Fiyat Aralığı
Tur Dönemi
Tur Süresi  
Vize Durumu
Ulaşım
Hareket Noktaları
Özel Dönemler
Bulundu. Filtreleri Temizle
Bitiş (Seçiniz)
Başlangıç (Seçiniz)
Gidiş Tarihi

Üye Yorumları

Najda Doyuran
Najda Doyuran

Gruppal internet sitesinden tur satın alarak bir kaç ülke gezdim. Hepsinden çok memnun ayrıldım. Hem fiyatları çok uygun hem de standartları yüksek turların. Bu yüzden hem ekonomik hem de konforlu gezileri beraberce tamamladık. Bu vesile ile her şey için tüm ekibe teşekkürleri borç biliriz.

Gülnur Atilla
Gülnur Atilla

Tura ailece katıldık ve çok memnun kaldık, rehberimiz çok donanımlı ve bilgiliydi. Ayrıca herkesle yakından ilgilendi. Özel çocuğuma gösterilen anlayış ve alakadan dolayı da herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum, bundan sonraki gezilerimde tercihim kesinlikle Gruppal olacak.

Kıymet Atik
Kıymet Atik

Çok keyif aldığım gezilerimden biri oldu. Bunda tur rehberimiz ve şöförümüzün önemli katkısı var. Rehberimiz konusunda hakim, iletişim becerisi güçlü, saygılı ve güleryüzlü. Mola yeri ve zamanlaması mükemmeldi. Tur akışını, planlanandan rahatsız edici sapma olmadan gerçekleştirilmesini sağladı. Harita üzerinde gezilecek görülecek yerler hakkında geçmişten günümüze detaylı bilgi aktarımını, dikkatimizi toplayacak anekdotlar ile yaptı. En önemlisi, grup motivasyonunun hep yüksek kalması için çaba sarf etti. Gezdiğimiz coğrafya ulaşım açısından çok zorlu yollar içeriyor. Deneyimli sürücümüz sayesinde rahat ve güvenli bir yolculuk yaptık. Güzel anılar ve deneyimler biriktirdiğim bir seyahat oldu, emeği geçenlere teşekkür ediyor, gezi dostlarına tavsiye ediyorum.

Meral Makbule İlgin
Meral Makbule İlgin

Tur çok güzeldi, Dolu dolu gezdik eğlendik. Herşey mükemmeldi. Gruppal'ı tercih ettiğim için bir kez daha memnun oldum. Herşey için teşekkürler...

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube