% 20 İndirim
GP: 92155

Baştan Başa Orta Avrupa Turu

Viyana Prag Wroclaw Krakow Budapeşte

Baştan Başa Orta Avrupa turları ile Avusturya, Macaristan ve Çekya’nın yanı sıra Polonya’nın en güzel şehirleri de tarihi güzellikleri ile sizi bekliyor.

 • Müzeler Bölgesi - Viyana

  Müzeler Bölgesi - Viyana

 • Tarihi Evler - Viyana

  Tarihi Evler - Viyana

 • Yeşil Pasaporta Vizesiz

  Yeşil Pasaporta Vizesiz

 • Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

  Belvedere Sarayı ve Bahçeleri - Viyana

 • Vltava Nehri - Prag

  Vltava Nehri - Prag

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Şehir Manzarası - Prag

  Şehir Manzarası - Prag

 • Tyn Kilisesi ve Astronomik Saat Kulesi

  Tyn Kilisesi ve Astronomik Saat Kulesi

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Üniversite - Wroclaw

  Üniversite - Wroclaw

 • Kent Meydanı - Wroclaw

  Kent Meydanı - Wroclaw

 • Saint Jean Katedrali - Wroclaw

  Saint Jean Katedrali - Wroclaw

 • Kent Manzarası - Krakow

  Kent Manzarası - Krakow

 • Wawel Şatosu ve Katedral - Krakow

  Wawel Şatosu ve Katedral - Krakow

 • Benediktin Manastırı - Krakow

  Benediktin Manastırı - Krakow

 • Citadella - Budapeşte

  Citadella - Budapeşte

 • Tuna Kıyıları - Budapeşte

  Tuna Kıyıları - Budapeşte

 • Tuna Nehri ve Parlamanto Binası - Budapeşte

  Tuna Nehri ve Parlamanto Binası - Budapeşte

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Baştan Başa Orta Avrupa Turu
Süre 7 Gece 8 Gün
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Sema Çegil

Sema Çegil

Turdan çok memnun kaldım, keşke tekrar böyle bir fırsat olsa…

Recep Barlas

Recep Barlas

İlk defa Gruppal ile seyahat ettik, 2 kişi tur yaptık. Saşırtıcı ama çok güzel oldu. Bize aitti sanki tur. İptal edilmemesini tebrik ediyorum.

Viyana

Avusturya'nın başkenti olan Viyana, küçük yüzölçümüne rağmen ülkenin en kalabalık şehridir. Avrupa turları arasında sanatsal yönden doyum noktasına ulaşacağınız ve müzikten tiyatroya her sanatsal dalda kendinizi bulabileceğiniz Viyana turu için en ekonomik fiyatlarla yerinizi ayırtabilirsiniz. Avrupa'nın en gelişmiş şehirleri arasında bulunan Viyana hakkında detaylı bilgileri bizzat yerinde öğrenmek için Viyana turları ile gezin.

Filmlere sahne olan dünyaca ünlü eğlence parkı Prater'i gezerek başlayacağınız Viyana gezisinde ve Viyana'da gezilecek yerler şehrin en popüler meydanındaki St. Stephen Katedrali, Hofburg İmparatorluk Sarayı, Müze Bölgesi, Ring Bulvarı'dır.

Prag

Çekya'nın başkenti, en büyük şehri ve en popüler kenti olan Prag, tam bir Ortaçağ kentidir. Prag turları ile Orta Avrupa'nın kalbine doğru yolculuğa çıkacağınız ve unutamayacağınız bir gezi için şimdiden yerinizi ayırtın. Üstelik tarihin içinde masalsı bir tur olacak Prag turu için en ekonomik fiyatları yakalayabilirsiniz. İkinci Dünya Savaşı'nda en az hasar alan şehirler arasında olan Prag şehri bu özelliği nedeniyle birçok mimari yapısını bugüne kadar ulaştırabilmiştir.

Prag'ta gezilecek yerler; Old Town Meydanı, Old Town Hall ve Astronomik Saat Kulesi, St. Charles ya da Karl Köprüsü, Dans Eden Ev, Prag Kalesi, Prag Yahudi Mahallesi, Eski Meydan çevresi ve Prag müzeleri ile sokak aralarıdır.

Wroclaw

Vratislavia ya da Breslav olarak da bilinen Wroclaw şehri, Polonya'nın en güzel şehirlerinden biridir. Tarihi bir kimliği olan bu bölgede çıkacağınız Wroclaw turları ile bir zamanlar Bohemyalıların yaşadığı yerleri yakından görebilirsiniz. Konumu nedeniyle karma bir kültürel ve etnik yapı barındıran şehirde Wroclaw turu yaparken gezebileceğiniz birçok yer bulunuyor.

Wroclaw'da gezilecek yerler, Stare Miasto olarak göreceğiniz Eski Şehir bölgesi, şehir merkezi, Centennial Hall, Wroclaw Fountain, Wroclaw Hayvanat Bahçesi, Neon Side, Wiezienna ve Tuz Meydanı'dır.

Krakow

Polonya'nın en büyük ikinci şehri olan Krakow, uzun yıllardır korumayı başardığı tarihi ve kültürel dokusuyla unutulmaz bir Krakow turu yaşatıyor. Doğal güzelliklerinin yanı sıra, kültürel etkinlikleri ve tarihi mimariyle etkileneceğiniz bir Krakow gezisi yapacaksınız. Adeta bir açıkhava müzesine benzeyen Krakow'da gezilecek yerler listesine her köşeyi eklemek mümkün.

Krakow turları için görmeniz gereken turistik noktalar; Rynek Glowny adıyla göreceğiniz Ana Meydan, St. Mary's Basilica adıyla göreceğiniz Azize Meryem Bazilikası, The Town Hall Tower adıyla Rynek Belediye Kulesi, Cloth Hall adıyla Kapalı Çarşı, Wieliczka Tuz Madeni, Kazimierz, Florianska Caddesi, Wawel Kalesi, Vistül Nehri ve Auschwitz-Birkenau Toplama Kampı'dır.

Budapeşte

Macaristan'ın başkenti ve tarihi bölgesi Budapeşte, yeni ve eski şehir bölgelerinin birleşimine verilen isim oluyor. Tuna Nehri'nin ikiye böldüğü kentin bir yarısının adı Buda diğer bölgesinin adı ise Peşte olarak biliniyor. Budapeşte turları ile Avrupa'daki ilk yeraltı demiryoluna sahip olan bu şehri görebilir ve size çok tanıdık gelen birbirinden ünlü mimari yapıları ziyaret edebilirsiniz. Üstelik nehir turları ile şehri kıyılarından da gezebilirsiniz.

Termal havuzlarda yorgunluğunuzu atıp şifa bulabileceğiniz Budapeşte'de gezilecek yerler Buda Kalesi, Gellert Tepesi, Güzel Sanatlar Müzesi, Estergon Kalesi ve şehrin meydanlarıdır. Ayrıca tekne ile nehir gezileri de Budapeşte turunun vazgeçilmez etkinlikleri arasında yer alıyor.

Üye Yorumları

Figen Çalışkan

Figen Çalışkan

Otel kahvaltısı çok iyiydi. Genel anlamda temizlik iyiydi. Konumu merkeze yakındı. Estergon turunda öğlen yemeği alınan restaurant; yemek, ambiyans ve personel olarak mükemmeldi. Budapeşte turuna katılım olarak sadece biz vardık, yani iki kişi; yinede turun iptal edilmemesi nedeniyle teşekkür ederiz. Sık yurt dışı seyahati yapan bir çift olarak, çok çekinceli olarak firmanızı seçtik, denemek istedik. Sonuçta memnun kaldık. Umarım bundan sonrada görüşürüz. Saygılarımla.

Mişel Büyükgazel

Mişel Büyükgazel

Rehber bilgili donanımlıydı, kesinlikle öneririm.

Fatma Muzaffer Erdoğan

Fatma Muzaffer Erdoğan

Kimse inanmadı bu fiyatlara bu yerleri gezeceğimize. Gruppal bizi en güzel şekilde gezdirdi. Bir daha yine Gruppal'dan alacağız, teşekkürler.

Selma Özdem

Selma Özdem

Herşey çok güzeldi, rehberimiz harika bir insandı. Teşekkürler tekrar görüşmek dileğiyle.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube