0 850 532 20 10 | TÜRSAB A-7575
%100 Online Rezervasyon
% 20 İndirim
GP: 92958

İtalya Bella Turları

Roma Floransa Milano Sirmione Venedik Napoli Pisa Pompei

İtalya Bella turu fırsatları ile İtalya’nın en güzel şehirlerini ve bölgelerini kapsayan unutulmaz bir tatili en iyi tatil fırsatları ile yakalama şansını kaçırmayın!

 • Santa Maria del Fiore Katedrali - Floransa

  Santa Maria del Fiore Katedrali - Floransa

 • Piazza della Signoria ve Neptün Çeşmesi - Floransa

  Piazza della Signoria ve Neptün Çeşmesi - Floransa

 • Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

  Bu Turda Yeşil Pasaporta Vize Yok

 • Palazzo Vecchio ve Katedral - Floransa

  Palazzo Vecchio ve Katedral - Floransa

 • Piazza del Popolo'da Turist Aile - Roma

  Piazza del Popolo'da Turist Aile - Roma

 • Erken Al Az Öde

  Erken Al Az Öde

 • Aşk Çeşmesi - Roma

  Aşk Çeşmesi - Roma

 • Miracoli Meydanı - Pisa

  Miracoli Meydanı - Pisa

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Sforza Şatosu - Milan

  Sforza Şatosu - Milan

 • Katedral Meydanı - Milano

  Katedral Meydanı - Milano

 • La Scala Operası - Milano

  La Scala Operası - Milano

 • Pompeii Harabeleri - Napoli

  Pompeii Harabeleri - Napoli

 • Liman ve Vezüv Yanardağı - Napoli

  Liman ve Vezüv Yanardağı - Napoli

 • Piazza Plebiscito - Napoli

  Piazza Plebiscito - Napoli

 • Kanal ve Köprü - Venedik

  Kanal ve Köprü - Venedik

 • Kanal Tarafından San Marco Meydanı - Venedik

  Kanal Tarafından San Marco Meydanı - Venedik

 • Kanal ve Binalar - Venedik

  Kanal ve Binalar - Venedik

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Kişi

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı İtalya Bella Turları
Süre 7 Gece 8 Gün
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi Kartı / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

İlker Kınacı

İlker Kınacı

29 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında Gruppal üzerinden satın almış olduğumuz İtalya Bella turunda bize rehberlik eden Sayın Can Sözer, gerek bilgisi ve kültürü gerek grup disiplinini çok nazik fakat çok hassas olarak sağlaması açılarından bize tadına doyulmaz bir gezi imkanı sunmuştur. Gezdiğimiz yerlerle ilgili tarihi, kültürel ve entelektüel bilgi paylaşımı konuya uygun müziklerle desteklediği keyifli gezi ve bilgilendirmelerden dolayı çok memnun kaldık. Kendisi hakkındaki çok olumlu düşüncelerimizi değerlendirmelerinize sunarız.

İlker Kınacı

İlker Kınacı

29 Ağustos - 5 Eylül tarihleri arasında Gruppal üzerinden satın almış olduğumuz İtalya Bella turunda bize rehberlik eden Sayın Can Sözer, gerek bilgisi ve kültürü gerek grup disiplinini çok nazik fakat çok hassas olarak sağlaması açılarından bize tadına doyulmaz bir gezi imkanı sunmuştur. Gezdiğimiz yerlerle ilgili tarihi, kültürel ve entelektüel bilgi paylaşımı konuya uygun müziklerle desteklediği keyifli gezi ve bilgilendirmelerden dolayı çok memnun kaldık. Kendisi hakkındaki çok olumlu düşüncelerimizi değerlendirmelerinize sunarız.

İtalya

Sanatın ve tarihin geçmişine yolculuk etmek isteyenlerin tercihi İtalya...

Rönesans’ın beşiği, romantizmin doruk noktası, modanın kalbi, turistlerin uğrak mekanı ve eşsiz doğasına hayran olacağınız gölleri ile unutamayacağınız bir İtalya Turu’na ne dersiniz?

Gruppal İtalya turu fırsatları ile Floransa, Roma, Milano ve Venedik’i kapsayan unutulmaz bir tatili en iyi tatil fiyatları ile yakalama şansını kaçırmayın! İtalya turları ile Avrupa'nın en güzel şehirlerini yakından görecek ve unutulmaz bir gezintiye çıkacaksınız. 

Floransa'da Gezilecek Yerler

Rönesans’ın doğduğu yer olan Floransa, sanatsal, kültürel ve mimari açıdan eşsiz bir değere sahiptir. Finans ve ticari açıdan Ortaçağ’ın en önemli merkezlerinden biri olan bu şehir, 1982’den beri Unesco Dünya Mirasları Listesi’nde yer alır.

Floransa'da nereye giderseniz gidin, mutlaka etkileneceğiniz bir mimari ve sanat eseriyle karşılaşacaksınız. Adeta sanat şehri olan Floransa’nın dünyaca ünlü müzelerini de gezebilirsiniz. Ayrıca Michelangelo, Leonardo Da Vinci, Dante Alighieri ve Machiavelli gibi hepimizin bildiği ünlü sanatçılar da burada yaşamıştır.

Uffizi Müzesi, Duomo Katedrali, Pitti Sarayı ve Galerisi, Duomo Meydanı, Santa Maria del Fiore Katedrali, Çan Kulesi, Vecchio Sarayı ve Meydanı, Vaftizhane, San Marco Manastırı, Signoria Meydanı, Ponte Vecchio, Loggia dei Lanzi, Michelangelo Meydanı, Santa Maria Novella Kilisesi, Medici Şapeli gibi birçok gözde mekanı gezerek burada sanata doyabilirsiniz.

Milano'da Gezilecek Yerler

İtalya’nın hem endüstri ve ticaret hem de kültürel merkezi sayılan Milano, aynı zamanda dünyanın moda merkezi olarak da bilinir. Dünyadaki tüm ünlü İtalyan markalarının merkezi bu şehirdir.

İtalya’nın en kalabalık 2. şehri olan Milano’da modadan sonra takip edilen bir diğer şey de futboldur. İtalya turlarının sevilen şehirlerinden biri olan Milano’ya geldiğinizde Duomo Meydanı ve Katedrali, La Scala Tiyatro Müzesi, Castello Sforzesco Kalesi, Santa Maria dele Grazie Kilise ve Manastırı, Galleria Vittorrio Emanuele, Poldi Pezzoli Müzesi, Via Dante ve Corso di Porta Venezia gibi yerleri gezebilirsiniz.

Venedik'te Gezilecek Yerler

Romantizmin ve aşkın başkenti Venedik, İtalya turunun en sevilen şehirlerinden biridir. Labirente benzeyen daracık sokakları, ihtişamlı sarayları, gizemli kanalları, kilise ve köprüleriyle büyüleneceğiniz bir şehir.

Venedik’te gondol turu yapabilir, Büyük Kanal’ı keşfe çıkabilir, Rialto Köprüsü’nden geçebilir, İtalya’nın en geniş meydanını gezebilirsiniz. Venedik’in ara sokaklarında kaybolmaktan büyük bir keyif duyacak ve alışveriş yapmak, fotoğraf çekmek için can atacaksınız.

San Marco Meydanı ve Bazilikası, Dükler Sarayı (Palazzo Ducale), Campanile (Çan Kulesi), Saat Kulesi, Canale Grande (Büyük Kanal), Güzel Sanatlar Akademisi (Galleria Dell’accademia), Rialto Köprüsü (Ponte Rialto), Ponte Dei Sospiri (İç Çekiş Köprüsü), Ca’d’Oro (Palazzo Santa Sofia) ve Mocenigo Sarayı Venedik’in hem tarihi hem de turistik mekanların başında geliyor.

İtalya’da Ne Yenir?

İklimi ve coğrafi özellikleri nedeniyle İtalya Mutfağı, dünyadaki en zengin mutfaklardan biridir. Her ne kadar ülkenin bölgesine göre lezzetleri de farklılık gösterse de; deniz ürünleri ve av etleri de İtalyan mutfağının vazgeçilmez yemekleri arasında yer alır.

Hepimizin bildiği gibi pizzalarıyla ünlü olan İtalyan menülerinde sebze ve hamur mutlaka yer alır. Ayrıca peynir ve şarap da İtalyanlar için çok önemlidir. Spagetti makarnalar, pizza, risotto, lazanya, parmesan peyniri ve tiramisu İtalya denince akla gelen yiyeceklerdir. İtalya turunuz esnasında, Floransa’da ‘Floransa Bifteği’ yiyebilir, Roma’nın ‘Arabbiata’ adındaki baharat soslu makarnasının tadına bakabilir ve Milano’da safranlı pilav yemeyi deneyebilirsiniz.

İtalya’da Alışveriş

Floransa’nın turistik meydanları alışveriş yapmak için biraz pahalı olacağından şehrin ara sokaklarında alışveriş yapmanızı öneririz. Çeşitli sanat eserleri ve antika eşyalar Floransa alışverişiniz için en doğru seçenek olacaktır. napoleone, Vittorio Emanuele, Della Spiga ve Manzoni Caddeleri Milano’da alışveriş yapacağınız yerlerdir.

Como Gölü’nün çevresinde onlarca tezgah görebilir, burada ikinci el kitaplardan, porselenlere, el işi takılardan Como’ya özgü hediyelik eşyalara kadar her şeyi bulabilirsiniz. Como’da alışveriş yaparken, küçük şişelerde satılan aromalı yağlardan da almanızı öneririz. Venedik’te alışveriş yapmak isterseniz, Rialto Köprüsü’nün arka sokaklarındaki küçük pazarları önerebiliriz. Burada pek çok Venedik eşyası bulabilir, rengarenk maskelerden satın alabilirsiniz.

İtalya’da Eğlence Hayatı

Floransa’nın gece hayatı her mevsim çok renklidir. Özellikle ilkbahar ve yaz döneminde, Central Park Club hem bölge halkının hem de ziyaretçilerin gözde mekanıdır.  

Milano’da görkemli ve lüks gece barları, kulüpler olmasına rağmen pahalı oldukları için ziyaretçiler tarafından çok tercih edilmemektedir. Buna rağmen, şehrin farklı noktalarındaki bar ve gece kulüplerinde de çok güzel bir vakit geçirebilirsiniz. Suların üstünde hayat bulan şehir Venedik’te, gece ışıklandırmalarından gözlerinizi ayıramayacaksınız. Sürekli bir eğlence havasının hakim olduğu Venedik’te gece hayatı da oldukça renklidir.

Caz tutkunlarının akın ettiği Palazzo Delle Prigioni’de caz konseri dinleyebilir, Harry’s Bar’da gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Üye Yorumları

Semihal Tüzünel
Semihal Tüzünel

18 Nisan tarihinde katıldığım İtalya turundan çok memnun döndüm. Çok güzel hazırlanan bir program ve deneyimli rehber Can Sezer beyefendiye ve Gruppal'da İlker beye çok teşekkür ederim. Gezi programlarımı bundan sonra Gruppal'la yapmayı düşünüyorum. Dönüş uçağımızın THY tarafından zorunlu iptal edilmesi (Atatürk Havalimanı'ndaki Milano uçağının motorunun alev alması) sonucunda Can beyin grubu dağıtmadan otelde konaklamamızı sağlamasına ayrıca çok teşekkür ederim. Bir eksik, Amalfi Kıyıları tur programından çıkarılmalı, zira aynı güne süre yetişmiyor. Biz de gidemedik. Nedenini rehber 12 saat yolculuk yapılabileceğini, fazlasının yasak olduğunu açıkladı. Ancak kuzeyden güneye 2 kez dolandığımız İtalya gezisinden ben keyif aldım. Ancak Roma-Venedik yolu yanlış seçim zira o gün 16 saat yolculuk yapmak zorunda kaldık, Verona-Garda gezimiz de içinde. Teşekkürler Gruppal!

Füsun Genç Yünüak
Füsun Genç Yünüak

Öncelikle Rehberimiz Arif Bey sakin uyumlu yapısıyla tüm grup üyelerini mükemmel kültürel bilgisiyle aydınlatarak bize harika bir Roma gezisi yaptırdı. Gruppal ile ilk kez bir yurt dışı turuna katıldık. Arkadaş tavsiyesiydi ve açıkçası biraz çekinerek gittik. Ancak rehberimize çok teşekkür ederim. Her konuda yardımcı oldu. Tekrar Gruppal ile gideceğim.

Belgin Fırat
Belgin Fırat

Gruppal ile ilk defa seyahat ettim. Her şey planlandığı gibiydi. Herhangi bir sorun yaşanmadı. Rehberimiz Sabri ünlü son derece profesyoneldi, çok memnun kaldık. Yapmayı düşündüğümüz Kuzey İtalya turunda da inşallah birlikte seyahat etme imkanımız olur.

Cengiz Seyhan
Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Instagram Pinterest Youtube