% 20 İndirim

Edirne İğneada Kıyıköy Turu

Edirne İğneada Kıyıköy turu fırsatları ile Edirne’de kültür ve tarihsel bir yolculuğa çıkacak, İğneada ve Kıyıköy’ün doğal güzelliklerinde ruhunuzu dinlendireceksiniz.

Meriç Köprüsü - Edirne

Meriç Köprüsü - Edirne

Tarihi Çarşı - Edirne

Tarihi Çarşı - Edirne

Peşin Fiyatına Taksitle Ödeme İmkanı

Peşin Fiyatına Taksitle Ödeme İmkanı

Fetih Kutlamaları - Edirne

Fetih Kutlamaları - Edirne

Gün Batımında Meriç Köprüsü - Edirne

Gün Batımında Meriç Köprüsü - Edirne

Gruppal Güvencesi

Gruppal Güvencesi

Kırkpınar Güreşleri - Edirne

Kırkpınar Güreşleri - Edirne

Longoz Ormanlarında Bahar - İğneada

Longoz Ormanlarında Bahar - İğneada

Ormanda Manzaralar - İğneada

Ormanda Manzaralar - İğneada

Doğa Manzarası - İğneada

Doğa Manzarası - İğneada

Ceneviz Kalesi - İğneada

Ceneviz Kalesi - İğneada

Erikli Gölü - İğneada

Erikli Gölü - İğneada

Plajlar - Kıyıköy

Plajlar - Kıyıköy

Bahar Manzarası - Kıyıköy

Bahar Manzarası - Kıyıköy

Balıkçı Barınağı - Kıyıköy

Balıkçı Barınağı - Kıyıköy

Bölge Manzarası - Kıyıköy

Bölge Manzarası - Kıyıköy

Kazan Deresi ve Liman - Kıyıköy

Kazan Deresi ve Liman - Kıyıköy

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Tur Zamanı
Bu turda şu anda müsaitlik bulunmamaktadır. Tur satışa açıldığında haberdar olmak için e-posta adresinizi bırakabilirsiniz.

Gitmek İstediğiniz Tarih

Gönder
Turun Adı Edirne İğneada Kıyıköy Turu
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesinde belirtilen mücbir sebepler haricinde iptal ve iade yapılamamaktadır.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 9 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Zehra Bildirici

Zehra Bildirici

Tura Ayvalık ile başlayıp Cunda Adası gezisi ile devam etmiştik. Rehber Ahmet Bey’in anlatımı gerçekten çok güzel ve bilgilendiriciydi. Otel konaklamamızda da 15 TL fark ödeyip 5 yıldızlı bir otelde kalmıştık. Otelin akşam yemeği açık büfe ve canlı müzik eşliğinde yenildi ve gerçekten temiz ve güzeldi. Ertesi gün ise Kazdağları’nı ve dönüşte sürprizi olarak Çanakkale Şehitlikleri’ni gezdik. Buradaki rehberimizde Çanakkale Savaşları ve Şehitlikleri’ni ayrıntılı olarak anlatıp bizi bilgilendirdi. Gerek rehber gerekse kaptanlar ve rehber yardımcısı çok nazik ve işlerinin ehli insanlardı. Kendilerine teşekkürlerimizi bizzat bildirmiştik. Ayrıca Gruppal sitesine de çok teşekkür ederim bizlere böyle hizmetler sundukları için… Teşekkürler Gruppal ve Gruppal çalışanları!
Sibel Baş

Sibel Baş

Katıldığımız turda, yazılan detayların hepsine uyulduğu gibi tüm ekip çok başarılıydı…

EDİRNE İĞNEADA KIYIKÖY

Birbirinden güzel tarihi köprüler, huzur veren sakinliğiyle ve doğal güzellikleriyle içinizi açacak nehirler, çok önemli mimarların eseri olan camiler ve hamam gezileriyle dolu bir Edirne turuna hazır olun. Mimar Sinan'a ait ve 'ustalık eserim' diye nitelendirdiği Selimiye Camii'ni gezecek, caminin içindeki ihtişama ve ince mimari detaylara hayran olacaksınız.

Osmanlı'nın izlerini görebileceğiniz Edirne Turları, doğanın güzelliklerine tanık olacağınız İğneada ve Kıyıköy turlarıyla akıllara kazınacak bir kültür turu için hemen yerinizi ayırtın. İstanbul'a çok yakın ama şehrin gürültü ve karmaşasından uzak, doğayla ve tarihle baş başa kalabileceğiniz bir yurtiçi turu sizi bekliyor.

Edirne'de Neler Yapılır?

Antik Çağ, Osmanlı ve Bizans dönemlerine ait birçok iz görebileceğiniz Edirne'de gezilecek yerler listesinde de çok önemli yapılar bulunuyor. Her köşesinde bambaşka bir tarihi hikaye olan bu şehrin caddelerinde gezerken kendinizi tarihin sokaklarında geziyor gibi hissedebilirsiniz.

Edirne gezi rehberinde mutlaka görmeniz gereken önemli noktalar; Selimiye Cami, Eski Cami ve Üç Şerefeli Cami, Şükrü Paşa ve Lozan Anıtı, Tarihi Meriç Köprüsü, Kum Kasrı, Cihannüma Kasrı Osmanlı devrine ait izleri görebileceğiniz eserlerdendir. Edirne turunda görülecek bir diğer yer de, Avrupa Müzesi ödüllü II.Bayezid Külliyesi Sağlık Müzesi'dir. Tarihte akıl hastalarının sus sesleri ve değişik müziklerle tedavi edildiği bu yeri görmenizde fayda var.

İğneada ve Kıyıköy'de Neler Yapılır?

3200 metrelik alana yayılan ve el değdirilmemiş dikit ve sarkıtlarıyla gezgincilerin popüler duraklarından Dupnisa Mağarası'nı gezerek başlayabileceğiniz İğneada turunuzda mutlaka gitmeniz gereken yerlerden biri Longoz Ormanları'dır. Türkiye'de sadece 3 tane bulunan Longoz ormanlarından biri de buradadır. Doğanın benzersiz güzelliklerine rastlayacağınız Longoz ormanları içerisinde doğayla baş başa olacaksınız. Palamut ve gürgen ağaçlarıyla kaplı yollardan yürürken, doğanın huzur veren etkisini ruhunuzda hissedebilirsiniz.

İğneada köyündeki Rumların yaşamış olduğu tarihi evleri gezebilir, İğneada Limanı'nda kendinizi doğanın ve suyun muazzam görüntüsüne kaptırabilirsiniz. Keyifli bir İğneada gezisi sonrasında Kıyıköy'e uğrayabilir, köyün muhteşem limanını gezebilir, Kıyıköy Kalesi ve birbirinden sevimli Kıyıköy evlerini fotoğraflayabilirsiniz.

Üye Yorumları

Murat Karabal

Murat Karabal

İyi ki de sağlık probleminden dolayı iptal etmemişiz. Nefis bir yurtdışı (Roma) deneyimi oldu bizim için. Rehberimiz Mahmut Bey harikaydı; çok ilgili, nazik ve yardımcıydı.Başta Mehmet Can Bey ve Taha Bey olmak üzere operasyonda göreli herkese çok teşekkür ederim. Sizinle çalışmak çok keyifli. Bir sonraki gezide buluşmak dileğiyle…
Cengiz Seyhan

Cengiz Seyhan

Eşimle 11 Nisan'da Roma turuna katıldık ve çok memnun kaldık. Rehberimiz Abdulhamit Bayar'dan da çok memnun kaldık. İlgilerinden dolayı Gruppal'a çok teşekkür ederiz.
Şahver Pınar

Şahver Pınar

Haftasonu Floransa Toskana bölgesi turundan çok memnun olarak döndüm. Seçkin Bey ve arkadaşlarına teşekkürler. Ayrıca rehberimiz Esin Rona’dan da memnuniyetimizi iletmeyi borç biliriz.
Ülkü Gök

Ülkü Gök

05 Kasım'da 5 kişi Paris turuna katıldık. Kaldığımız otelden çok memnun kaldık. Bizi karşılayan rehberimiz Gültekin Çelebi beye de ayrı bir teşekkürü bir borç biliriz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Pazartesi-Pazar: 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-postadestek
125 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest