% 20 İndirim
GP: 90237

Fransa İsviçre İtalya Turları

Strasbourg Cenevre Nice Milano Friedrichshafen

Fransa İsviçre İtalya turu ile Avrupa’nın kalbinde muhteşem bir tatil fırsatı uygun fiyatlarla sizi bekliyor. Strasbourg, Cenevre, Nice, Milano ve Friedrichshafen’de konaklayacağınız bu keyifli tur fırsatını kaçırmayın!

 • Tarihi Binalar - Strasbourg

  Tarihi Binalar - Strasbourg

 • Ponts Couverts - Strasbourg

  Ponts Couverts - Strasbourg

 • Yeşil Pasaporta Vizesiz

  Yeşil Pasaporta Vizesiz

 • Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

  Nehir Kıyısında Evler - Strasbourg

 • Musée Ariana - Cenevre

  Musée Ariana - Cenevre

 • Taksitle Ödeme İmkanı

  Taksitle Ödeme İmkanı

 • Gündoğumunda Şehir Manzarası - Cenevre

  Gündoğumunda Şehir Manzarası - Cenevre

 • Kent Sokakları - Cenevre

  Kent Sokakları - Cenevre

 • Gruppal Güvencesi

  Gruppal Güvencesi

 • Pazar Meydanı - Nice

  Pazar Meydanı - Nice

 • Liman Manzarası - Nice

  Liman Manzarası - Nice

 • Massena Müzesi - Nice

  Massena Müzesi - Nice

 • Crostini Tabağı - Milano

  Crostini Tabağı - Milano

 • Galleria Vittorio Emanuele II Kapısı - Milano

  Galleria Vittorio Emanuele II Kapısı - Milano

 • Geleneksel Tramvay - Milano

  Geleneksel Tramvay - Milano

 • Villa Arconati - Milano

  Villa Arconati - Milano

 • Göl Kıyısında Yürüyüş - Friedrichshafen

  Göl Kıyısında Yürüyüş - Friedrichshafen

 • Kent Manzarası - Friedrichshafen

  Kent Manzarası - Friedrichshafen

Opsiyonlar Hazırlanıyor...

Hareket Noktaları

Tur Tarihleri

Tur Fiyatları

Ulaşım

Otel

Yetişkin

Single & çocuk fiyatı satın alma sayfasındadır.
Satın Al
Turun Adı Fransa İsviçre İtalya Turları
Süre 7 Gece 8 Gün
Otel 3* ve 4* Oteller
Vize Schengen Vizesi (Yeşil Pasaporta Vizesiz)
İptal/İade Koşulları Rezervasyon yapıldıktan sonra paket tur sözleşmesindeki iptal ve iade koşulları geçerlidir.
Ödeme Seçenekleri Kredi kartına 6 taksit / Havale / Eft
Bilgi & İletişim 0850 532 20 10

Üye Yorumları

Beyhan Elmener

Beyhan Elmener

20 Mart'ta katıldığım Alplerin Gölgesinde Beş Ülke gezisinden çok keyif aldım. Gerek rehberimiz gerekse kaptanımız tam anlamıyla dört dörtlük hizmet verdiler. Bu güzel insanlara teşekkür ediyorum ve bu geziyi herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler Gruppal.

Mesut Demircan

Mesut Demircan

Rehberimize ve şoförümüze çok teşekkür ederiz. Rehberimiz süper kalite bir hanım çok iyi bir idareci. Tarafımızdan kendilerine teşekkürlerimizi iletirsiniz seviniriz. Artık bundan sınra Gruppal ile seyahat edecegimizi bilminizi isteriz...

Strasbourg

Ortaçağ döneminden kalmış gibi görünen Strasbourg, Fransa'nın kuzeydoğusunda kalıyor. Alsace bölgesi kültürünün en iyi yansıtıldığı şehirlerden biri olan Strasbourg'ta, kendinizi Alsace turunda da hissedebilirsiniz. Şehir, Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alıyor. Strasbourg turunda, tarihin içine doğru yer alacak ve Fransız-Alman kültürünün etkilerini fark edeceksiniz. Gruppal Avrupa turları ile bu masalsı şehri görmenin güzelliğini yaşayın. 

Strasbourg gezilecek yerler listesinin en başına kentin içindeki yontma eserleri ve katedralleri inceleyeceğinizi yazabilirsiniz. Şehirdeki ünlü kütüphaneleri gezebilir, nehir kıyılarındaki mimarileri ve daracık sokakları fotoğraflayabilirsiniz. Orangerie Parkı, Rohan Sarayı, Avrupa Parlamentosu, Gutenberg Meydanı, Astronomik Saat, Tarih Müzesi ve Notre Dame Kilisesi, Strasbourg turlarında olması gereken noktalardır.

Cenevre

İsviçre'deki en büyük ikinci şehir olan Cenevre tarihi güzellikleri, Cenevre gölü, sosyal hayatı ve eşsiz güzellikteki yapılarıyla keyifli bir yurtdışı turu deneyimi yaşatacak. Saint Pierre Katedrali’nin olduğu Vieille Ville adındaki şehir merkezinde, muazzam yapılar, tarihi eserler, renkli sokaklar ve butik dükkanlar bulunuyor.

Sanat ve Tarih Müzesi Cenevre gezilecek yerler listesinin üst sıralarında yer alır. Şehrin sembollerinden biri olan su fıskiyesi olan Jet d'Eau, Uluslar Sarayı olan Palais des Nations, Çiçek Saati’nin olduğu İngiliz Bahçesi, Brunswick Anıtı ve Quartier des Grottes, Cenevre turunda görülecek destinasyonlar arasındadır.

Nice

Fransız Rivierası'nın en canlı ve güzel şehri Nice, hemen herkesin gönlünü fetheden nadir kentlerden biridir. Eşi benzeri olmayan manzarası, Akdeniz havasının hakim olduğu sokakları, cam gibi plajları ve hareketli sosyal yaşantısıyla eğlenceli bir Fransa turu sizi bekliyor. Nice turu sırasında, hareketliliğiyle meşhur olan Place Massena’da gezip Galleries Lafayette’de alışveriş yapabilirsiniz.

Avrupa turları arasında görebileceğiniz, Fransız ve İtalyan kültürünün en iyi harmanlandığı yerlerden biri olan Nice aynı zamanda bir liman kentidir. Nice turuna girmeyi hak eden yerler ise; Promenade des Anglais, etkileyici mimarileriyle Nice Tren İstasyonu ve Adalet Binası ve şehirde bir kültür turu yapacağınız Güzel Sanatlar Müzesi, Picasso Müzesi, Chagall Müzesi, Matisse Müzesi ve Modern Sanatlar Müzesi, Nice şehrinin en önemli yerleridir.

Milano

İtalya'nın kuzeyinde yer alan en önemli kenti Milano, tarihin ve modernizmin bir arada olduğu en güzel şehirlerdendir. Önemli bir finans merkezi olmasının yanı sıra, aynı zamanda dünyada modanın takip edildiği yer olarak da bilinen Milano turunda, dünyaca ünlü tasarımcıların markalarını görebilirsiniz.

Milano gezilecek yerler listesinde, şehrin en ünlü meydanı Piazza del Duomo’yu gezebilir, Milano Katedrali’ni fotoğraflayabilir, Via Monte Napoleone Caddesi'nde yer alan şık ve kaliteli mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. Galleria Vittorio Emanuele II, alışveriş için gezmeniz gereken bir diğer noktadır. Opera binası La Scala, Brera Sanat Galerisi Palazzo Brera, Sforza Şatosu Milano turunda görülecek noktaların en önemlileridir.

Friedrichshafen

Almanya, İsviçre ve Avusturya'nin ortasında yer alan Friedrichshafen kenti, Bodensee gölünün kenarında yer alır. Kongre ve fuar merkezi olmasının yanı sıra, şehir aynı zamanda, ticaret açısından da oldukça önemli bir konumdadır. Zeplin yapımının başladığı yer olarak bilinen Friedrichshafen şehrindeki zeplinlere binmek isteyebilirsiniz.

Friedrichshafen turunda görmeniz gereken noktaların başında, şehrin sembolü haline gelen Protestan Şato Kilisesi'dir. Göl kıyısında eğlenebileceğiniz birçok mekan, aktivite ve etkinlik bulunuyor. Friedrichshafen gezisi için bir diğer önemli nokta ise Zeplin Müzesi'dir. Dünyanın en büyük hava gemiciliği tarih koleksiyonu burada bulunur.

Üye Yorumları

Mehmet Erkan Üstan

Mehmet Erkan Üstan

Oldukça güzel bir gezi oldu. Gruppal ekibine teşekkür ederiz.

Havva Lale Karaarslan

Havva Lale Karaarslan

Paris seyahatinden önce endişelerim vardı. Ama çok keyifli güzel bir tatil geçirdik. Tur rehberimiz çok iyiydi. Otel, kahvaltı ve transfer hizmetleri çok güzeldi. Herkese tavsiye ediyorum

Nurşah Korkmaz

Nurşah Korkmaz

Rehberimiz bizimle çok ilgilendi. Gayet güzel bir seyahat deneyimimiz oldu.

Fevzi Doğu

Fevzi Doğu

Tüm seyahat girişimimiz boyunca gösterdiğiniz etkin ve profesyonel yaklaşım için size ve ekibinize çok teşekkür ediyoruz. Gruppal outgoing alanında oldukça üst düzeyde hizmet veren bir kuruluş, takdir ediyoruz. Başka turlarda görüşmek dileğiyle.

Düşlediğiniz Tatili Kaçırmayın

Bize Ulaşın

0850 532 20 10
Her Gün 09:00-23:00
Faks0850 532 20 40
E-posta destek@gruppal.com
155 Bin Kişi Gruppal'ı Beğendi.
Facebook Twitter Google+ Instagram Pinterest Youtube